Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı üst Seviye - Sıfır Km Aynakol

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Özgür Demirci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür Demirci

Özgür Demirci Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

chain reaction dan aldığım aynakol ve ortagöbeği kargo geç geldiği ve başka bir aynakol ile kadroyu topladığım için satıyorum.

Bana maliyeti 146 Euro + 23 Euro nakliyedir. Aynı fiyattan satıyorum, ürünü hiç kullanmadım sadece kutuyu açıp baktım.

Resimleri internetten indirdim ancak ürün resimdekinin birebir aynısıdır.

Ürünü İstanbul dan göndereceğim dolayısı ile yurtdışından aldığınızda ki gibi iki hafta beklemenize veya gümrüğe takılır mı diye korkmanıza gerek kalmayacak.

Not: Nakliye bedeli dahil 150 euro nun üzerinde ki ürünler gümrüğe takılır ve artık iki ayda sadece bir adet ürün getirebiliyorsunuz, dolayısı ile yeni yasa ile bu ürünü yurtdışından getirtmeye kalkasınız artı gümrük masrafı ödersiniz.

FİYAT : 380 TL
    DURUM : SIFIR
    KARGO : ALICIYA AİT - BOSTANCI - ATAŞEHİR ELDEN TESLİM.
    TAKAS : ÜST SEVİYE MAŞALAR İLE
    İLETİŞİM : SORULARINIZI ÖZELM MESAJ İLE SORARSANIZ DAHA HIZLI YANITLARIM.
    ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: (Chain reaction dan kopyalıyorum) :
    The Evolve Sterling crankset has been designed to handle serious 'All Mountain' riding at an XC crank weight.
    With arms that feature a sterling silver finish combined with our quick shifting rings, the Evolve is a high performance crankset at a reasonable price.

Features:
    • Arms are net shape forged from high strength 6066 aluminium to maximize strength to weight ratio. All-Mountain strength at XC weight.
    • High wearing 7075 aluminium chainrings feature extensive CNC machining for shifting accuracy and sharp looks.
    • Evolve cranksets feature our 'EXI' interface external bottom bracket system for easier crank installation and removal with standard tools and fully adjustable chainline.
    • Features our lightweight, forged and CNC machined CrMo steel EXI spindle.
    • Bearings feature our custom triple wiper seal to better retain grease & keep contaminants out.
    • Comes with our all new Race XC BB
    • Bearings are factory filled with Phil Wood waterproof grease — tested & proven to extend bearing life.
    • Also available with BB92 press-fit or BB30 conversion bottom bracket assembly.

Specifications:
    • Built For: XC/Trail/AM
    • Size: 170, 175mm and 68/73mm BB shell
    • Also available with BB92 press-fit or BB30 conversion bottom bracket assembly
    • Weight: 915g (175mm with triple rings and BB)
    • Chainline: 49-51mm adjustable

Saygılar
    Özgür

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.