Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Üst seviye hidrolik fren seti ile takaslı suunto core orange kol saati

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında serkan saygın tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serkan saygın

serkan saygın Aktif Üye

Seviye:
    herkese merhaba.satın aldıgım suunto core orange kol saatimi kullanmadıgım için takasa çıkardım.saat suuntonun en güzel modellerinden biridir.özellikleri arasında altimetre göstergesi,barometre,dünya dilleri.alarm,compass vs gibi doğa sporları meraklıları için tüm özellikleri barındırmaktadır.
    saatin kullanımdan dolayı sol tarafında çok ufak bir çiziği bulunmakta olup bunun haricinde herhangi bir kusuru yoktur.camında en ufak bir çizik yoktur.piyasa fiyatı 800 TL olan bu saate çok uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz yada üst seviye hidrolik fren sistemi ile takas yapabilirsiniz.
    türkçe kullanım klavuzu garanti belgesi ve tüm kutu içeriği tam takım olarak alacak kişiye teslim edilcektir.

takasta tercihim avid elixir

NOT:yeni fotoları ekledim.tüm fotolar saatin kendisine aiittir.

2. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bu saatlerin kalitesini duymuştum :) Yalnız garanti belgesini kaşe imza ve tarih ile birlikte doldurtmadığınız sürece geçersiz olacaktır.

3. serkan saygın

serkan saygın Aktif Üye

Seviye:
    Adem bey faturası ve irsaliye faturasıda elimde.gerekirse alıcı tarafından onaylatılabilir.
    ben saatin ikinci sahibiyim.bende ilk sahibinden bu şekilde satın aldım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.