Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

uskudarda yeni bir bisikletli

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında cezmi özdemir tarafından paylaşıldı.

1. cezmi özdemir

cezmi özdemir Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaslar ve abilerim ben uskudarda oturuyorum 15yasindayim bisikletle tek besima tura cikmayi pek sevmiyorum fazla performans istemeyen ve mesafe olarak 30 40 km yi gecmeyen turlar ariyorum kolay gelsin

2. Can_517

Can_517 Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba Cezmi, bende Üsküdar dayım. Genellikle akşam saat 9 dan sonra turluyorum.

3. Can_517

Can_517 Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Yok mu Üsküdar da başka bisiklete binen ; ) Akşamları iş çıkışı turlarken özellikle gördüğüm bisikletlilere selam veriyorum. Güzel oluyor. Civar ile tanışsak daha güzel olur. gündüzde Üsküdar merkez de çok bisikletli görüyorum anacak o saatlerde ben çalışıyorum. Üsküdar'ın merkezi kanaat lokantası karşısı eczane bitişiği turkcell merkez iletişim. Selmanipak cd. No:12. ufak bir dükkanım var. Civardan yolu düşen arkadaş olursa beklerim dolapta soğuk su var ; )

4. cezmi özdemir

cezmi özdemir Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sen 9 dan sonra demissin ne yazikki oyle bir sansim yok.hafta sonu daha erken saatlerde ben varim mesala 5 ve sonrasi

Ve dediniz yerleri biliyorum eger saatler uygun olursa cetinkayanin orda bulusuruz

Ve dediniz yerleri biliyorum eger saatler uygun olursa cetinkayanin orda bulusuruz

O arada babamin dukkanida oraya yakin.antikacilar carsisinin orda sizin is nee ustune

5. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Herkese merhabalar boşuna konu açıp forumu kirletmek istemedim.bende Üsküdar bölgesindeyim;görüşmek üzere.

Can_517 bunu beğendi.