Üsküdar'da Ghost SE 1150 Çalındı!

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Üsküdar/Fıstıkağacındayım Benimde kardeşimin üç tane bisikletini götürmüş namussuzlar. Neler oluyor yahu ?

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Talha Tolunalp

Ailem iki gün önce haber verdi,evde değilim ama olay maksimum bir haftalık.

Dilekercan

Üye
Tepki
1
İsim
DILEK ercan
Bisiklet
b'Twin
NE DIYECEGIMI BILEMIYORUM 12 saattir ağlıyorum.hepimize geçmiş olsun

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
ne semtmiş. birden bire forumda ilk ikiye yerleşti. herkese geçmiş olsun. evde değilseniz bir gözünüz bisikletinizin üstünde olsun.

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
Adalet bu kadar zor mu beyler?
2017 ye geldik
hırsızın banka hesabında belki de trilyonları var
ama devlet hiçbir şey yapmıyor

nedeni hapisler doluymuş

o işin size gösterilen kısmı

işin aslı her türlü pisliğe teşvik var bu ülkede
dejenere ve kaosa sürüklenmiş bir ülke için.

insanların ben hiç bu kadar yalan söylediğini görmemiştim .
özellikle son 3 senedir.

3 lira için yalanı su gibi içmeye başlamışız.
düşmanlarımız sağolsun, hepsi elinden geleni yapıyor.

amerikada her suçun cezası var.
bir postanede kapının camını kırsanız 2000 dolar+1hafta hapis
aracınızı yanlış park ederseniz 600 dolar ceza
yoldaki aracın camını kırarsanız 1500 dolar ceza.
italyada sokağa işerseniz, 10bin euro cezası var.

Biz de ise yakalanan hırsıza aferin deyip para veriyoruz.

• Beğen
Tepkiler: ömermurat131

Tolqiu

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Sedona
Selamlar, Bisikletleri çalınan arkadaşlara çok geçmiş olsun. Kalın çelik kilit altındaki bisikleti nasıl çalıyorlar hayret ediyorum. Ben de bisikletimi bodrumda otoparkta tutuyordum ama bu olaylardan sonra eve çıkarmaya karar verdim. Evde duvara asmayı planlıyorum. Umarım bisikletler hızlıca bulunur ve hırsızlar cezasını çeker. ( Yakalansalar bile 1-2 hafta ceza yatıp çıkarlar gerçi )

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun sürekli olarak yıllardır çalıntı haberi duyuyorum apartmanda olanlar çalınıyor herkesin evinde imkanda yok bilmiyorum ne desem. Benimde iki kere çalındı. İnsanın bisikleti ile duygusal bir bağı oluyor çalınınca içi acıyor. Tekrar çok geçmiş olsun.

yanık_orhan

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
orhan Y
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Cyclocross
@Dilekercan
İnşallah bulunur.
Geçmiş olsun.

@Dilekercan
Kendinizi üzmeyin. Belki de çalınması, bisikletle yapacağınız büyük bir kazaya engel olmuştur.
Bulunur inşallah.

Tepki
1
İsim
Göksel
Bisiklet
Ümit
bu insanlarda Allah korkusu mu yok Allah' mı inanmıyorlar anlamıyorum

brdtl

Daimi Üye
Tepki
366
İsim
Bora Dutal
Bisiklet
Orbea
@Dilekercan @Talha Tolunalp Geçmiş olsun arkadaşlar. Varsa daha ayrıntılı resimlerini yükleyin. Yolda satışta görürsek kolay tanıyalım.
Adalet yok, güvenliğimizi kendimiz sağlayalım. Bisikletleri evlerin içinde muhafaza edelim. Çok üzülüyoruz sonra.

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.895
Bisiklet
Cervélo
Özellikle karşı yakada (Kadıköy-Üsküdar) bu işin takibini yapan bir çete var bu çok açık.
Apartman bodrumlarının veya merdivenlerinin güvenilmez yerler olduğunu her çalıntı başlığına yazıyorum, okuyanları uyarıyorum elimden geldiğince.

Sahibinden ilanlarını takip etmelerini ve facebook 2. el satış gruplarını takip etmelerini öneriyorum.

Fakat dün açılan iki çalıntı ilanının da sahipleri yeni üyeler malesef. Bisikletleri çalınınca üyelik açmışlar ve yardım istemişler...
Halbuki bunlar forumda çok sık konuştuğumuz ve uyardığımız konular. Keşke daha önceden denk gelip bu tip uyarıları okusaydılar :( Geçmiş olsun, umarım bulunur

edz1903

Üye
Tepki
26
İsim
Edz
Bisiklet
Mosso
Geçmiş olsun, hepimize ders oluyor bu durumlar alınan önlemler açısından.
Güvenlikli ve kameralar ile dolu bir sitede oturuyorum . Bu şekilde olmasına rağmen ufak tefek hırsızlıklar olabiliyor.
Sahibinden, facebook harici ben öncelikle Letgo uygulamasına göz gezdirmenizi öneririm.

• Beğen
Tepkiler: el_Aksa_1903

yunuskent

Üye
Tepki
62
İsim
Yunus Kent
letgoya kesinlikle göz atın arkadaşın trek fx 7.5 ini bu şekilde bulduk.. Bir de modelin ismini yazmıyorlar acil satılık dağ bisiklet yarış bisikleti vb. kelimeler kullanıyorlar buna dikkat edin.

DurgunDeniz

Daimi Üye
Tepki
419
@Serkan Mıstınoğlu
Abi iyi diyorsun güzel diyorsun ama nereye koyacağız başka?Evden çıkar merdivenden indir vs çok zor oluyor.Bence bu bodrumdan bodruma değişen bir durum.Ne yapacağız biz :(

ömermurat131

Forum Demirbaşı
Tepki
826
Bisiklet
Diğer
@Dağcı Çaylak
Türkiye'de bilim adamlarının yaptıkları son araştırmaya göre,bisiklet hırsızlarının %40'ı ateist,%20'si agnostik,%10'u deist,%10'u panenteist,%10'u satanist,%10'u da panteistmiş..Bu araştırma sonuçlarına göre,müslümanlar bisiklet hırsızları arasında yoklarmış..Çok garip değil mi?Hem ''Türkiye müslüman bir ülke'' deniyor,hem de bisiklet hırsızlarının hepsi dinsiz/imansız çıkıyor:)
Bu allahsız kitapsızları ''Oğlum çalmayın şu müslümanların bisikletlerini artık'' diye sürekli azarlıyorum/uyarıyorum ama nafile:)

efeozata

Forum Demirbaşı
Tepki
764
İsim
Efe
@DurgunDeniz o zaman taşıma çalınınca buraya gelir bulun bisikletimi anonsu yaparsın :harika:

4-5. katta yaşamıyorsanız taşımak çok da zor değil. şimdiki bisikletler 10 kilo civarı. başta zor geliyor ama 1 ayda vücut alışınca kolaylaşıyor. sırf kafa rahatlığı için bile alıp taşınır. kilometrelerce sürmek zor değil de 2 dakika yukarı çıkarmak mı zor?

• Beğen
Tepkiler: Rocketman

DurgunDeniz

Daimi Üye
Tepki
419
@efeozata
@efeozata Arkadaşım ben seçenek darlığından bahsettim,koyacak yerim bol olsa inan en son bodruma koyarım.Hava basma boşuna,sanki ben bilmiyormuşum gibi...