Üsküdar'da Ghost SE 1150 Çalındı!

Tepki
2
Maalesef sonunda ben de bisikleti ansızın çalınanlar kafilesine dahil oldum!

Üsküdar'da apartmanımızın bodrumunda kilitli duran 3 yıllık dostum Ghost'u çalmışlar! Üsküdar civarında görürseniz lütfen haber verin.

E-posta: tolunalptalha@gmail.com

Bisiklet Modeli: Ghost SE 1150

Lost Ghost.jpg

Scudo

hella

Üye
Tepki
84
Geçmiş olsun.Umarım biran önce bulursunuz.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
gecmis olsun tarih bugun mu?

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
@Talha Tolunalp

sahibinden'e alarm koydum, eger ghost marka bir bisiklet satisa cikarsa uyarir, eger denk gelirsem yazarim, forumdakilerin dikkat edebilecegi bir ayrinti var mi bisiklette, ne bileyim camurluk pedal vs

Tepki
2
Çok çok teşekkür ederim sevgili @biozalp. İlgilenmeniz beni çok mutlu etti. Bulunmasa bile sizin gibi bisikletli dostlarımızın olması bana yeter! :)

Bisikletim fotoğraftaki gibiydi; yalnızca ön çamurluk var, arkada bir aydınlatma var, ön aydınlatmanınsa sadece yuvası var, zilin çalma yeri biraz kırık, pedallar metal ve beyaz bir suluk kafesi var. Bunlar sökülmüş olsa bile oturağın sağ arka kısmının yırtığı, ana gövde ile oturak aksamının birleştiği kısımdaki ve gidonun tam ortasına bağlanan kısa demirdeki (üzeri siyah boya ile kapatılmış) lekeler ve ön tekeri tutan 2 beyaz borunun üzerindeki siyah sprey boya izleri gibi ayırıcı özelliklerinden tanınabilir.

Tekrar çok teşekkürler, sağ olun!

• Beğen
Tepkiler: Engin er.

Carel

Forum Demirbaşı
Tepki
743
Bisiklet
Sedona
Bodruma kadar giriyor lanet herifler, çok geçmiş olsun.

Tuars07

Forum alüminyumbaşı
Tepki
573
İsim
Tunahan Arslan
Bisiklet
Mosso
Çok geçmiş olsun dünyanın çivisi cıktı artık bu lanet herifler artık okadar azıttı ki Antalya da yaşıyorum burda bisiklet motor çeteleri var sen istediğin bisikletin fotoğrafını veriyorsun sipariş usulü sana tüm Türkiye den bisiklet buluyorlar ben bisiklet alacağım da karşılaştım polise yakalattım şikayetçi oldum ama adamlar serbest tutuklamadılar dahi iki mahkeme duruşmasına gittim hırsızlar yok adreslerinde bulunamıyormuş ben 3. duruşmaya gitmedim sonra evime polis geldi gelmezsen zorla götürürüz diye adalete bak gittim şikayetimi geri çektim bende rezalet diz boyu değil gırtlağımızı aşmış çalınan birşeyinizi aramayın şikayetçi olmayın görseniz bulsanız bile dikkat edin siz suçlu çıkabilirsiniz bu memleketde

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@Talha Tolunalp dostum geçmiş olsun. Bisiklet kadrolarının içine zarar görmeyecek şekilde gps takılabilse bu tarz çalınmalarda bulunmasını bir nebze sağlayabilir. Hırsızlık olayı çok fazla ve bulunması maalesef çok zor. Inşallah kısa süre içerisinde bulunur .

• Beğen
Tepkiler: bacobaba39

bacobaba39

Daimi Üye
Tepki
192
İsim
Barış
@caesar
Katılıyorum evde bulundurma imkanınız yoksa gps cihazı taktırın.

• Beğen
Tepkiler: caesar

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.971
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çalınması kolay, bulunması da o bir o kadar zor bir hobimiz var ne yazık ki. Çalana hayretmez inşallah...

userfault

Üye
Tepki
1
İsim
Engin
Öncelikle geçmiş olsun, üsküdarda yaşıyorum gördüğüm her bisikleti süzerim hobi olarak. Bundan sonra aklımda bisikletiniz. Diğer arkadaşların tavsiyelerine ek olarak şöyle bir öneride bulunayım, facebookta bir çok ikinci el bisiklet satış sitesi var onlara da üye olup takip ederseniz iyi olur. Ayrıca aklınızda olsun bisikleti satılık olarak bulursanız polis ile iş birliği yaparak alışveriş ayarlayıp bisikletini alanlar olmuş size de bu yolu izlemenizi öneririm.

• Beğen
Tepkiler: ömermurat131

yanık_orhan

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
orhan Y
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Cyclocross
Üzücü, geçmiş olsun.

Dilekercan

Üye
Tepki
1
İsim
DILEK ercan
Bisiklet
b'Twin
!!!!!!!!!!!Arkadaşlar ,merhaba .Tipki arkadasin basina gelen seyi yasadim Uskudar da Merkezde yaşıyorum.Apartmanda kitli olan B TWIN 520 bisikletimi dün gece alıp götürmüşler. Geriye sadece simli beyaz bir ip bırakmışlar.Karakola ifade verdim ama umutsuzluk..Cok kotu bir his .Lutfen gören duyan biri olursa ..cok zor cidden..

e.dilek95@gmail.com mail adresim umutla bekliyorum.

Tepki
2
Evet ben zaten polisi sürece dahil etmeyi düşünmüyorum @tuna07, yine de belirttiğiniz iyi oldu teşekkür ederim. Yalnızca sizin dediğiniz durum olursa polisle irtibata geçerim @userfault, sağ olun. GPS olayını da hiç duymamıştım, bu güzel bir öneri oldu. Yeni bisikletimde buna dikkat edeyim inşallah, size de teşekkür ederim @caesar. Diğer arkadaşlara da destekleri ve iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.

Çok şaşırdım @Dilekercan Hanım, çok geçmiş olsun. Üsküdar'dan 2 günde 2 kayıp vermemiz kötü oldu! :(

• Beğen
Tepkiler: caesar