Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üsküdar Validebağ Korusu alternatif Mtb parkurları

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında yavuzgltekin tarafından paylaşıldı.

1. yavuzgltekin

yavuzgltekin Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar;
    Videoda sizlerle 2 haftadır yağışa rağmen gidip keyifle bisiklet binip, güzel patikalardan indiğim korudan görüntüler paylaşmak istedim.
    asfalttan bıkıp doğayla iç içe olmak isteyenlere eşlik edebilirim. Mtb için küçük ama çok güzel bir yer. alternatif heyecanlı parkurlar çıkarılabilir. Bana ; http://www.facebook.com/yavuzgltekin adresinden ve 0 554 460 59 93 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Üsküdar'da oturmaktayım.

Giant Xtc-2
    Go Pro Hero 3 Black Edition
    Validebağ korusu

http://www.youtube.com/watch?v=bIrruh70Nm0

2. cenktamay

cenktamay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    3. dakikadan sonraki yolları beğendim. Anadolu yakasında oturanlar için iyi bir alternatif.

3. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Çok fazla yağış olan zamanlarda biraz fazla balçık olmakla birlikte yinede yaz kış devamlı gidip ''MTB'' açlığımı giderdiğim biryer. İki kişi gidilirse önce yavaş tempoda güzel bir parkur çıkartılabilir. Kısa fakat hızlı inişler var. Dar keskin patikalar, ağaçların arasından geçen dar toprak yollar var. Bence mtb si olan ve biraz adrenalin arayanların Anadolu yakasında mutlaka görmesi gereken bir yer. Bölge kişisel olarak idman yapmaya ve ter atmaya çok müsait. Korunun genelinin yamaç şeklinde oluşu toprak yolda tırmanma deneyimi kazanmak isteyenler için birebir. Her gidişimde daha çok bisikletli görmek ayrı bi sevindiriyor beni.

4. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    2:57.dakikada sağa dönse idin bizim okul tüm ihtişamıyla karşına çıkacaktı o gittiğin yolları ezberlemiş durumdayım ben çamlıca konaklarıyla dipdibe oturuyorum acıbademde buyüzden okula büyük çoğunlukla bisikletle gidiyorum çok zevkli oluyor sabah kalktığında o korusunun soğuk havasının yüzüne çarpışını hissetmek... acıbademde bisiklete binmek için iki seçenek var 1.si acıbademden ilerleyip haldun taner sahnesine gitmek ve balon pistinin oraya gidip sahilden yoğurtçu parkına kaadar bisiklet sürmek ve hemen ardından SARAÇOĞLU'na gidip maç seyretmek:D 2.si validebağ korusu