Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

üsküdar rumeli feneri mangallı =)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında özençekçen tarafından paylaşıldı.

1. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    evet değerli arkadaşlarım bayramın 2.günü yapmış olduğumuz program dahilin de Üsküdar dan kalktı tren Rumeli de yaptı fren =) eksik fotoğraflara rağmen umarım keyif alabilirsiniz işte fotoğraflar [​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 sabah 7.30 itibari ile Üsküdar da buluştuk küçük bir atıştırmadan sonra yallah motorla Beşiktaş
    By paindog at 2012-08-22
    By paindog at 2012-08-22 resimde görmüş olduğunuz işsizler utku ve tufan biri giant biride benim gazım la scoot sahibi olmuş oldu=)[​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 Beşiktaş dan hisar üstüne kadar 3 kişi sürdük ve orada aramıza ozan katıldı buyrun foto gelsin hemen=)[​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 fotoğrafta kamil gibi gözü kapalı çıkan vatandaş benim =) ilerde daha cool resimlerle görüşücez=)ozanı da aramıza aldıktan sonra 4 kişi olduk sabah 8.20 gibi bir büyük cini limon la hüppplettik =) utku ben şarap içicem dedi müdahale etmedim kendi bilir =)geyik yapıyorum tabi mangal için etler alındı çantalar yüklendi gelsin yokuşlar hastasıyım=)buyurun kasapla çekilmiş fotoğraf [​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 evet gözleri kapalı çıkan kamil yine ben.) olm uyuyarak sürdüm çaktırma evet o güzel rampalardan sonra işte haklı zaferim[​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 pozu direk kudret abimizden arakladım orjinal değildir tek nefeste aldım rampaların paçasını aşağıya fotoğrafı utku çekti ozan la tufan rampada bayıldı yapacak bir şey yok son sözü direnenler söyler=) arada orman yola gelmeden bir mola aldık orada çok güzel resimler vardı böğürtlen yerken ama fotolar elime ulaşmadı ne yazık ki. buyrun utku ozan ve tufan [​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 ve işte güzelim ve ben [​IMG]
    By paindog at 2012-08-22[​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 ve bu yemeğin adı da Tufan bayıldı Sarıyer den tırmanırken. fazla fotoğraf yok malesef olanlar ile idare etmeye çalışıyorum. Abi kasaptan aldığınız etler nerede diye soran olursa işte onlara da burada bu arada ekliyorum tufan büyük usta bu işte fena yedik =)[​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 bakalım geriye resimlerden ne kalmış bu arada Rumeli fenerinde yıkık kalede yaptık mangalı gitmeyen var ise mutlaka bir görsün muazzam bir güzellik evet bu resimde utku as 900 kamyon şöförü pozuyla bu turu sonlandırmış olduk git gel yaklaşık 80 km ekstralarımız da var onları saymıyorum sonuç itibariyle kazasız belasız gidip gelmiş olduk isteyenle yine yaparız ve son alarak[​IMG]
    By paindog at 2012-08-22 arkamda rüzgar hedefe varmış olmanın esintisiyle ben:) vakit ayırdığınız için hepinize teşekkürler.

2. H.T

H.T Forum Bağımlısı

Adı:
    Hasan
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Çok güzel bir tur olmuş ayağınıza sağlık.Turu tadından yenmez yapansa kesinlikle tavuk kanatlar:)

utku bayburt ve özençekçen bunu beğendi.
  3. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    mükemmel bir tur olmuş benim antrenman sahamda turlamışsınız sarıyerde oturuyorum ben de :D eğer alttan 3. fotoğrafta arkadaki yokuştan çıktıysanız oraya çıkan en sert yokuştur orası fakat daha kısa olması avantaj ilerde maden tarafında eğim daha az ama daha uzun yol bir de bahçeköy tarafından yol geliyor oradan gelirseniz çok uzar yol ama eğim az ve sonda süper bir iniş vardır bahçeköy yolunu tavsiye ederim bir daha giderseniz :)

4. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkürler biz Sarıyer den direk tırmandık koç üniversitesinden sonrada inişe geçtik çok keyifliydi eylül başında Kilyos tarafına çadırlı kamp atacağım isteyen arkadaşlar olursa beraber gideriz.

5. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    evet bahsettiğim yerden çıkmışsınız biraz serttir yokuş ama kısadır.kilyos turuna gelmek isterim bi aksilik olmazsa ama kamp zor çadırım falan yok geri dönerim ben...

6. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    utku konuyu okumuş fransa da kendisi şu an ve eksik fotolar gelmeye başladı =)
    By paindog at 2012-08-23

By paindog at 2012-08-23
    By paindog at 2012-08-23

ulaş kaya ve Cüneyt HOCAOĞLU bunu beğendi.
  7. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    şöyle ki çok komik rakamlara kiralaya biliyoruz 20 tl gibi gelmişken de kalına bilir araba sesi olma dan deniz kıyısında bir iki gece geçirmek istiyorum tabi ki duruma göre

8. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    ben ozan tufan [​IMG]
    By paindog at 2012-08-23
    ve dönüş yolunda 2.mola artık extralar patlamış milletin hali perişan ama eğleniyoruz=) [​IMG]
    By paindog at 2012-08-23
    ve bu tur yapılır da bu manzarada fotoğraf çekilmez mi beee [​IMG]
    By paindog at 2012-08-23

9. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    hem beni hem bisikletimi alacak bi tane bulursam olur işte :D

özençekçen bunu beğendi.
  10. utku bayburt

utku bayburt Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    resimlere bakinca icim gitti valla:)orada olsam kilyosa kesin gelirdim ben de!!burda da bisiklet kiralamayi dusunuyorum.ama benim bisikletimin yerini tutmaz burdakiler:)herkes bisiklete biniyo fransada .işe gidip geliyo insanlar.yollar da cok musait.bisiklet yollariyla donatmislar heryeri.darisi turkiyenin de basina artik ne diyim!!

özençekçen bunu beğendi.
  11. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    umut ediyorum ama ülke şartlarından dolayı inanması zor. dönünce koparız bir yerlere illaki hepsi 7 hafta=) 2,5 luk şarabı istiyorum!!

12. utku bayburt

utku bayburt Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    özencim forumda kullandigin kibar üsluptan dolayi da tebrik ederim seni:)a.a.y.s.!!cöz bakalim bu harfler hangi zincirleme isim tamlamasinin bas harfleri:)

özençekçen bunu beğendi.
  13. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ayaklarınıza sağlık, paylaşımınız için teşekkürler.

14. özençekçen

özençekçen Kıdemli Üye

Seviye:
    Biz teşekkür ederiz Cüneyt abi.

utku bayburt bunu beğendi.
  15. utku bayburt

utku bayburt Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    nasil binesim vaar bisiklete!!baktikca deliriyorum resimlere:)

16. Çağatay Çağlar

Çağatay Çağlar Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok güzel tur olmuş arkadaşlar, imrenmedim dersem yalan söylemiş olurum :)

Hem yoğun hayat, hem diğer sosyal aktiviteler, hem İzmir'de böyle etkinlik yapabilecek bisiklet sporcusu arkadaşımın çok olmaması hem de İzmir'de bu tip mekanlara gitmek için uzun mesafeler aşıp şehir dışına çıkmak gerektiği için malesef 1000 km bisiklet sürmüş olmama rağmen böyle bir tur yapamadım (Bu noktada kastım naçizane bir mangal finalidir.)

İstanbul'da olsaydım seve seve size katılmak isterdim. İyi eğlenceler ve kazasız turlar :)

17. utku bayburt

utku bayburt Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bir gun bineriz belki beraber:)bisikletinle yolun duserse istanbula haberimiz olsun mutlaka:)

18. ulaş kaya

ulaş kaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ekip ,tur, bisikletler, mangal güzel daha ne olsun:)

19. ProfessionaL

ProfessionaL Onursal Üye

Adı:
    Hasan Kılınç
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Bu Sedona 321'i böyle görünce tabiri yerindeyse aşık oldum. Şu an kendime bir hedef koydum o da sahip olduğum SLR200 yol bisikletini takas yoluyla Sedona 321 alıp sizin yaptığınız değişikliklerin aynısını yapmak. Tabiki sadece bu sedona 321'de.

Ama sorun şu ki piyasa da takas yapmak bir köşede dursun alacak satılık bir tane 321 bile bulamıyorum :(

bu arada turunuz güzel olmuş :)