Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üsküdar-Celaliye(Beylükdüzü) Rota hakkında yardım

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Sinan Ş tarafından paylaşıldı.

1. Sinan Ş

Sinan Ş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar,

Celaliye'deki (b.çekmece-silivri arasında)akrabalarımın yanına h.sonu için gitmek istiyorum,çıkış yerim çengelköy,motorla eminönüne geçeceğim.

Ondan sonraki kısımları özellikle beylikdüzü taraflarını hiç bilmiyorum,yolun bir kısmı e5 üzerinden,bana sıkıntı yaratırmı,yol durumu nasıldır,yardımlarınız,önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Dönüşte de geç dönüp,metrobüs yapmayı planlıyorum.

bisikletim sedona 345. bagaj yok,mayomu ,bel çantamı kapıp uçacağım. :)

http://www.strava.com/routes/613522

2. suatgecer

suatgecer Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Eminönü sahilden yenikapı, zeytinburnu, bakırköy, yeşilköy florya, menekşeyi geçtikten sonra küçükçekmeceden isterseniz e-5 den çıkabilirsiniz avcılara veya menekşeden içeri girerek avcılar sahile yanyoldan bağlanabilirsiniz, avcılardan sonra rampa çıkıyorsunuz beylikdüzüne kadar sonrası büyükçekmeceden güzel bir iniş sizi bekliyor,

3. Sinan Ş

Sinan Ş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    cvp için teşekkürler.
    başka önerisi olan yokmu arkadaşlar?

4. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaş aslında en güzel rotayı yazmış size "Eminönü sahilden yenikapı, zeytinburnu, bakırköy, yeşilköy florya, menekşeyi geçtikten sonra küçükçekmeceden isterseniz e-5 den çıkabilirsiniz avcılara veya menekşeden içeri girerek avcılar sahile yanyoldan bağlanabilirsiniz, avcılardan sonra rampa çıkıyorsunuz beylikdüzüne kadar sonrası büyükçekmeceden güzel bir iniş sizi bekliyor" diye çünkü diğer güzergahlarda daha fazla trafik problemi var. "

Eminönü , Fatih , Topkapı , Zeytinburnu , Bahçelievler, Küçükçekmece , Avcılar , Beylikdüzü , Büyükçemece , Celaliye de yapabilirsiniz ama arkadaşın tavsiye ettiği rotayı kullanırdım