Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

USA'dan alınabilecek malzemeler?

Konu, 'Giyim' kısmında snejniybar tarafından paylaşıldı.

1. snejniybar

snejniybar Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, yakında bir tanıdığım amerikadan gelecek, gelirken de amerikaya oranla burada çok pahalıya satılan bisikletle alakalı birkaç eşya sipariş vermeyi düşünüyorum. Teknik ve mekanik parçalardan öte giyim için önerebileceğiniz marka ve modeller var mı acaba? Bisiklete binmeye yeni başlayan biri olduğum için bu konularda pek fazla bilgim yok. Kask, gözlük, jersey, tayt, vs vs. için önerileriniz bekliyorum. Söz vermeyeyim ama buraya gelecek olan arkadaşın da valiz, yer durumuna göre sizler için de birkaç birşey isteyebilirim belki. Önerilerinizi bekliyorum,

2. runner

runner Üye

Seviye:
    oakley gozluk direkt siparisini ver!.

3. murty

murty Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    valla biz sipariş verebiliyormuyuz? :)

4. snejniybar

snejniybar Yeni Üye

dediğim gibi oradan gelecek olan arkadaşların bagaj durumlarına göre sizler için de birşeyler isteyebilirim. Kalkıp da kadro filan isterseniz pek şansınız olmaz tabii ama amerikadan isteyebileceğiniz şey çok. Mesela ben geçenlerde yine usadan gelen bir yakınımla km saati, ön/arka far ve flaşör ve ufak tefek birkaç şey daha aldırdım. Aynı şeylerin toplam fiyatı buraya göre çok hesaplı olduğu için bazı parçalar beleşe geldi diyebilirim:in:

bu arada oakley gözlüklerden önerdiğiniz modeller var mı? bir de bu oakleylerin camlarını istediğimiz zaman değiştirip şeffaf, sarı, siyah olarak kullanabiliyor muyuz yoksa camlar genelde sabit mi?

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Gözlük olarak, Oakley yerine Uvex Crow Pro öneririm. ABD'den Türkiye'dekinin üçte biri fiyata almak mümkün.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=27548

Kask için de Giro ve Bell modellerini inceleyin. Türkiye'ye kıyasla oradan uygun fiyata aldırabilirsiniz. Jersey ve taytları denemeden almanızı önermem. Amerikan bedenleri yanıltıcı olabilir.

6. monstermen

monstermen Üye

Seviye:
    UVEX amerikan malıdeyil alman malı. Bu arada UVEX güzlüklerin fiyatları Dünya'nın heryerinde aynı. Nerden biliyorun dersen, biz distribütörüyüz.

bu arada fiyatıda 100 euro fabrikanın verdiği sabit fiyat.

7. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Fiyat konusunda yanılıyorsun. Ben Frames Direct'ten 68 dolara aldım (vergi ve ABD içi kargo dahil). Zaten ürünün Amerikan malı olduğunu da söylememiştim. Tanzanya malı bile olsa, tüm ürünler ABD pazarında daha hesaplı oluyor. Pazarın niteliğiyle alakalı.

Crow Pro'yu herkese öneririm. Çok iyi bir gözlük.

8. lord

lord Üye

Seviye:
    ben oakley gozluk kullaniyorum.muthiş rahat gozluk sizin dediginiz gozluklere gore 1 numara