Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ürün Detayları yeterli mi?

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Okay tarafından paylaşıldı.

1. Okay

Okay Yeni Üye

Seviye:
    En başta belirtiyim, Bisiklet parçalarından pek anlamıyorum.
    Delta bisikletin web sayfasında bisiklet özelliklerine bakınca mesela zincir Shimano yada KMC yazıyor. Peki Shimano yada KMC'in bir çesit zinciri mi bulunuyor. başka sitelerde mesela KMC-z51 yazıyor. bisikletten pek anlamasakta eğer ürün kodu yeterli yazılmışsa internette kaynak bulmak zor değil.
    Peki biz bu bilgileri bilmeden nasıl bisikletleri karşılaştırıp ,kendimize uygun bisikleti satın almaya kararvereceğiz.
    Delta bisiklet Geotech'in üreticisi dolayısıyla bütün parçaların detaylı bilgisi sitelerinde bulunması gerektiğini düşünüyorum.
    Burda şuanlam çıkmasın diğer sitelerde yeterli bilgi var sadece Delta'da yok demiyorum.diğer sitelerde de aynı sorunları görüyoruz.

ulas bunu beğendi.
  2. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Size hak veriyorum ama bu aşamada biraz teknik bilgi gerekiyor. 7 vites KMC standarttır yada 8 vites.. Shimano da yine vites sayisina gore degerlendirme yapiliyor ama 9 vites sisteminde deore lx xt ve xtr seklinde gidiyor.

Zincir genelde belirli standartlarda kullanıldığı için KMC demek yetiyor. yani 7 li kmc tektir.

Gelelim seçimde zorlanma işine bu durumlarda bilgi sahibi değilseniz işin içinden çıkmanız zor. Bizlere danışmanız sormanız gerekiyor. Bunun için telefonla bizi aramız veya mağazamıza gelmeniz gerekiyor.

Sitemizde elimizden geldiğince en ufak ayrıntısına kadar açıklıyoruz ama işi bilmediğiniz zaman size zor geliyor. Bunun olması da gayet doğal.

saygılar

Okay bunu beğendi.