Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üniversite Bisiklet Toplulukları İletişim İçinde Olsa

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında basche tarafından paylaşıldı.

1. basche

basche Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar, ben Sakarya Üniversitesi öğrencisiyim ve okulumuzda bisiklet toplululuğu olmadığı için bu sene topluluk kurma çabası içerisindeyim. Mutlu sona az kaldı.
    Benim isteğim diğer üniversiteler ile ortak projeler yapmak, en azından iletişim içerisinde olmak. Ne dersiniz, iletişim içerisinde olup organize işler yapmak güzel olmazmıydı?

2. Genar Batur

Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    kesinlikle daha güzel olurdu, birlikte yapılan etkinlikler çok daha güzel oluyor gerçekten. ege üniersitesi bisiklet topluluğu olarak yapılacak bütün etkinliklere yada etkinlik yapmak isteyen diğer üniversite topluluklarına destek vermeye hazırız, yeterki etkinliklerin duyurusu yapılsın
    iyi akşamlar

3. recep şahin

recep şahin Aktif Üye

Seviye:
    erciyes üniversitesi bisiklet toplulugu vardır. ben sorumlu değilim ama uygun olursa ortak projelere destek ve katılım sağlarız.

Volkan Ceyhan bunu beğendi.
  4. Özgür Kaan SİREL

Özgür Kaan SİREL Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    yalova üniversitesi bisiklet kulübü olarak bizde dönem başında açılacağız. bizde elimizden geldiğince destek ve katılımcı olmaya çalışırız.

5. Eren Yoloğlu

Eren Yoloğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Karadeniz Teknik Üniversitesi Bisiklet Kulübü (KTÜBİS) olarak biz de varız,en basitinden bir facebook grubu da olabilir,etkinlikler duyurulur,şehirlerarası turlarda kalacak yer sorunu olmaz,bilgi alışverişi olur,güzel olur yani.

6. TahaSezer

TahaSezer Yeni Üye

Seviye:
    sakarya üniversitesi'nde okuyorum.mutlaka irtibata geçelim çünkü tüm gezi ve turlarımı tek başıma yapmak durumunda kalıyorum.

7. ahmetçetinkaya

ahmetçetinkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Herkese merhaba, Antlaya Akdeniz Üni. bisiklet topluluğu AKÜBİT tüm ortak çalışmalara destek vermeye, gerekirse ev sahipliği yapmaya hazırdır arkadaşlar, ilgili konularla alakalı benimle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca bu ayın 27sinde kampüsümüzde yarış düzenliyoruz. hepiniz davetlisiniz :)

[http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=93010