Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Univega cr 7100 bisikletim var ve yardım talep ediyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ismail dalkıran tarafından paylaşıldı.

1. ismail dalkıran

ismail dalkıran Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhabalar ben İsmail daha yeni bir univega cr 7100 aldım. Bir sorunumu paylaşıcam sizle, bisiklete biniyorum birkaç pedaldan sonra bisikletim çabuk duruyor sanki akıcı değil. acaba sorunu normal mi yoksa parçalardan kaynaklanan bir sorun mu var gerçi yağışlı havada kulandım şimdilik .Bisikleti daha akıcı hale nasıl getirebilirim? Düz maşa daha iyi olur mu?81 kg dayım bu arada. Bir de ön lastik hafif sekiz çiziyo bisikletçi lastikten dedi .Üstelik Univegayı İstanbul Bike an Outdoordan aldığım için İzmirdeki yetkili servisi ücretli bakıyor.Pişman oldum desem yeridir.Bana yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar ?:(

2. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Lastik tam oturmasa dahi sizi yavaşlatıcağınızı sanmam, lastik üzerinde belirtilen max kaç psi basılıyorsa, o basınçta hava basın akıcılık artıcaktır, bisikleti kaldırıp jantı çevirip akıcılığına bakın belki fren sistemine sürtüyordur yada göbekte sıkıntı vardır bi ihtimal.

ismail dalkıran bunu beğendi.
  3. ismail dalkıran

ismail dalkıran Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bisikletimi tanıdıkça o kadar da kötü deilmiş ya bir de lastikleri tam şişirmek lazım o da hızı kesiyomuş.Şişirdim.Daha akıcı oldu.Bakalım ilerde bir takım değişiklikler yapabilirim.

4. ismail dalkıran

ismail dalkıran Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    konuyu kaldırabilirsiniz