Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ümraniye'liler buraya...

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında KerimBulut tarafından paylaşıldı.

1. KerimBulut

KerimBulut Kıdemli Üye

Seviye:
    Ümraniye'de olan bisikletli arkadaşları buraya bekliyoruz. Tanışmak ve gezi tur planları yapmak üzere iyi günler.

2. dogan58

dogan58 Kıdemli Üye

Adı:
    Doğan
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ümraniyeler konu başlığı çok açıldı fakat kimse toplanmıyor.Neden?Ben çekmeköy tarafındayım.Uygun zamanlarda tur yapmak isterseniz ben varım.

3. KerimBulut

KerimBulut Kıdemli Üye

Seviye:
    Malesef öyle kimse toplanmıyor.

4. furkan aydın

furkan aydın Yeni Üye

Seviye:
    toplanılıyor aslında ama belirli zamanlarda ramazanda iftardan sonra 20bisikletli en az ümraniye kaymakamlığında toplanıyor ve 10km pedal çeviriyor nerden baksak :)

5. Eren Celik

Eren Celik Kıdemli Üye

Seviye:
    Çağatay AVŞAR kardeşimiz vefat edeli neredeyse 3 ay oldu...Hiçbir gelişme yok!...Katil veya katiller elini kolunu sallayarak aramızda dolaşıyorlar...
    Bu nedenle "imza kampanyası" açıp,Forum yönetiminin veya içimizden birinin hazırlayacağı uygun bir metin ile birlikte Cumhurbaşkanı'na yollamayı düşünüyoruz.

Katılmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyoruz.

Not:Kişisel olarak "byyurt" rumuzlu arkadaşımız müracaat etmiş( http://www.bisikletforum.com/showthr...=65290&page=42 )
    Geçen gün yine aynı arkadaşın açtığı "ÇAĞATAY AVŞAR için sesimizi duyuralım" ( http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=71058 ) başlıklı konu içinde mesajlaşırken, "hakano" rumuzlu arkadaşımız bir metin hazırlayıp,hep birlikte yollamamızın daha etkili olabileceğini önermişti.
    Ben de moderatör arkadaşlardan birine ö.m ile durumu ilettim.Henüz bir cevap gelmedi.

--------------------------------------------------------------------------------