Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ümraniye'de pedallamak!

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında ERKAN ÇAVUŞ tarafından paylaşıldı.

1. ERKAN ÇAVUŞ

ERKAN ÇAVUŞ Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Selamlar bİr ay Önce kartaldan Ümranİye ye taŞindim kartalda sahİl yolunu bayaĞi eskİtmİŞtİm .szİden rİcam sahİl artik bİraz ters kaldiĞi İÇİn Ümranİye de bİsİklet bİnebİleceĞİm yerlerİ ÖĞrenmek İstİyorum.tavsİyelerİnİzİ beklİyorum .ramazan sonrasi kİmse benİ tutmasin...saygilar teŞekkÜrler...

2. fatihto

fatihto Yeni Üye

Seviye:
    Alemdağ caddesi oldukça uzun.. Alemdağ caddesini boydan boya geçip (ya da paralelindeki mithatpaşa caddesi), tepeüstü kavşağından ya dudulluya ya da şile yoluna doğru ömerli/şile yoluna çıkabilirsin.. yollarda çok araba olabilir.. ama en düz ve geniş yollar bunlar benim bildiğim o civarda..

Ya da ümraniye merkezden, beylerbeli sahil şeridi 8-9 km civarı.. sahil şeridine yine inebilirsin bence, bisiklet için çok bir yol değil 8-9 km..

ERKAN ÇAVUŞ bunu beğendi.
  3. ERKAN ÇAVUŞ

ERKAN ÇAVUŞ Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    TeŞekkÜr ederİm Şİle yolunu deneyebİlİrİm bİrde hekİmbaŞi ÇavuŞbaŞi tarafi İÇİn bakmami sÖyledİler .30-40 km en az gİtmezsem kanmiyorum .bakalim hayirlisi...saygilar

4. erhanknr

erhanknr Yeni Üye

selamlar. ümraniye de caddeleri kullanmak biraz sıkıntı! aşırı trafik, metro çalışması ve yayaların(ayrıca sürücülerinde) dikkatsizliği problem olabiliyor. sanırım yolda kullanabileceğin bir bisiklet var. ben çavuşbaşı tarafından acarlar tarafına yada beykoz sahile inen yolları kullanıyorum. geniş düzgün bol inişli çıkışlı yollar var tavsiye ederim :)

5. ERKAN ÇAVUŞ

ERKAN ÇAVUŞ Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bİsİkletİm daĞ bİsİkletİ İnİŞler ÇikiŞlar tam bana gÖre fazla hirpalanmayi sevmİyorum ama İnat etmeyİ sevİyorum.trafİk evet sikinti saygi sifir derecede.teŞekkÜr ederİm saygilar...

6. faruk öztürk

faruk öztürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Bende umranıyede oturuyorum,umranıye cok yoğun kalabalık arabalar dolu heryer umranıyede bısıklet surulmez ama anteraman yapmak ıcın sılede yapıyorum temız hava bırazda yukusları var ama cıkarım dıyosanız onerırım :)

7. Sinan Çakır

Sinan Çakır Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye: