Ümit race bike !!

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
Arkadaşlar yol bisikletim acil satılıktır.Jant seti haricinde diğer parçaları orjinaldir.
Yeni jant seti olarak Alexrims Ace17 çemberler,taiwan teller ve rulmanlı taiwan göbekler takılmıştır.Bunun dışında dış lastikler ve sele de değişmiştir.Geri kalan parçalar orjinal halidir.Bisiklette 2'li aynakol vardır ve 7'li sistemdir.
Fiyatı 350 TL'dir.İzmir dışına PTT kargo ile yollayabilirim.Kargo ücreti alıcıya aittir,isterseniz başka firma ile yollayabilirim.Küçük bir pazarlık payı olabilir.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
evet arkadaşlr ilan günceldir acil satılıktır fiyat 320 olmuştur ...irtibat: 0536 437 11 34--0554 487 16 46

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
yeni başlayanlar için kaçırılmaz bi fırsat arkadaşlar ilanım güncelliğini koruyor..alacak arkadaşa birazdaha fiyatta yardımcı olunacaktır.!!

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
@Ekrem Özarslan

grçk değer sölyemyorum tartmadığım için ama yaklaşık 11 kilo civarı

speed_time_onur

Aktif Üye
Tepki
2
slm ben aydın nazilliden onur 16 yaşındayım daha yeni başlıycam yarış bisikletine herhangi bir sorunu varmı bisikletin nden 17 taktınız jantı kredi kartı olurmu yada bakarız peşinde olur şey amcam var izmirde o alır benim yerime msn verem konuşalım mutlaka beni bulun alıcam ciddiyim ... kuscuonur_09@hotmail.com

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
arkadaşlar bisikletimin sadece jantları satılıktır resmde net olrak görünüyor fiyat120 tl dir