UMIT blackhawk ve Bianchiyle akrobasi denemelerim:)

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
@sertacr88

Düşünceleriniz ve önerileriniz için teşekkürler.Önerilerinizi uygulayacağım.Bu bisikletlerin bu haraketlere uygun olmadığına ben de hemfikirim ama çok güzel kas yaptırıyor meletler:) Bi arkadaş şarkının ismini sormuş Şarkı evet MATRIX ten ''Race Agains the Machine - Wake up'' Bir diğer arkadaş ta harakette şu arkadaşı tercih ederim demiş saygı duyarım tabiki de tercih sizin ama karşılaştırma yapmamamk lazım kanımca:).(ben zaten çok birşey yapabildiğimi düşünmüyorum.Şarkı biraz adam ediyor gibi herneyse...)Ayrıca yorum yapan herkese tekrar teşekkürler.Düşüncelerinizi öğrenmek için bu videoyu yapmıştım.Şimdi daha kararlı adımlarla ilerleyeceğim.

Scudo

IIoytunII

Üye
Tepki
3
tebrıkler o bısıkletle yapılabılceklerın sınırınlarını aşmışsın tebrık edıyorum...başarıların dewamını dılıyorum ayrıca yenı toplıcan bısıkette hayırlı olur işllh..

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
bunlar süper hareketler başarıların devamını dilerim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Güzel olmuş
bence bu bisikletlerle arka kaldırıp gidebilirsin... Çünkü bunları becerebildiğine Göre... Ben Yapabiliyorum ama :D Kasksız Tavsiye etmem :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@SNkaraoglu

Bende yaqpamıyorum Benim Bisiklette Çok Güzel Ön Kaldırıyorum ama BOy Ve Kilo yetmiyo galiba 45/150 yim...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Herhalde daha önce hiç kimse UMIT Blackhawk ve Bianchi' nin eski bi modeliyle bu hareketleri yapmamıştır.Tebrik ediyorum, gayet güzel olmuş:)

• Beğen
Tepkiler: numanstein

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar Kron xc4000 13'5 inç kadro uygun olur mu benim için?Üzerinde full deore lx set var

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz

funkybike

Üye
Tepki
0
Tebrİkler Mutlaka Ama Mutlaka Bu İŞİn PeŞİnden Gİtmelİsİn Sakin Hayallerİnİ Erteleme...umarim Enkisa Zamanda Bİr Scott Ya Da Benzerİ Aletİn Olur Ve Daha Prof İŞler Çikartirsin YeteneĞİn TartiŞmasiz Çok İyİ...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
@numanstein

Eğer bu tarz hareket filan yapacaksan, üzerinde full LX olan bir Kron XC 4000 çok gereksiz olur..Bunun yerine, bir kadro alıp, daha ucuz parçalarla toplayabilirsin..Üstünede güzel bi maşa çekersin..Üstüne kalan parayıda çatur çutur yersin:p :)

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Ben aslında dj falan değil de daha çok trial olarak düşünüyorum.Atlama zıplama engel aşma gibi.Bu nedenle aldığım bisiklette sadece kadro ve frenler çok iyi olmalı sanırım vites falan çok önemli değildir.Ha birde maşa ve jantlar çok önemli tabi.Bu şekilde ucuz maliyetli bir bisiklet var mı acaba?Bir kaç parçasını sonradan değiştirebilirim de...

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
abi hareketlere hayran kaldım.gerçekten olabileceğin en iyi fakat bu videyoyu keşke herhesle paylaşmasaydın:(.bianchi ve ümit firmaları ürünlerinin fiyatını 2 katına çıkarcak şimdi:):p

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
çok gzl bi video ve hareketler de gzl tebrikler.

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Scott voltage yz 3 ile 3.40 lık lastik kullanılabilir mi?Bide istediğim kadro boyunu alabilirmiyim (13.5'') Bu bisikleti internette nereden temin ederim en kolay?Şimdiden teşekkürler

BeacHer

Üye
Tepki
0
Ya Dostlar Ben Daha Önce Bisikleti Pedal Çevirerek Geriye Giden Görmedim Bu İşin Usulü Nedir ? :)

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Bayramda memleketime gittim ve 2. videomu çektim düzenleyip hazırlayınca bu sefer doğru yeri olan street bölümüne koyacağım saygılar...(Yine bianchi ile malesef:( )

Tepki
14
Konuyu hortlatmak gibi olucak ama çok güldüm çok eğlendim ve çokta takdir ettim. Yeni yeni yapmaya başladığım için bu hareketleri takdir ettim ama en çok güldüğüm noktada yanlış görmediysem videnun ümit'le yapılan kısımlarında çatıdasınız herhalde :D Kask tabi önemli ama çatıda olunca galiba sizin için çokta önemi kalmamış gibi. Sevgilerle kalın... :)

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
tebrikler. sizinle tanışmak isterim. bu yolda ilerkeyen bir genç olarak görüşleriniz benim için çok değerli olacaktır.;) msn'im geotech_ata@hotmail.com
saygılarımla

Bmx_boy!..

Üye
Tepki
13
Abi bir tane ÜMİT'te bende kullanıyom maşşallah taş taşş farkı yok..:D :D :D

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
:) Benim konu frenkstein'ı geçti hortlama konusunda:)