uludağ

Tepki
4
merhaba arkadaşlar, ben Bursa'da yaşıyorum, bu yaz Uludağ'a çıkan teleferiğin birinci durağı yakınlarında orman içinde BMX ve MTB için gücüm yettiğince bikaç toprak rampa yapmayı düşünüyorum. katılmak isteyen arkadaşlar olursa sevinirim..

Scudo

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Bursa da oturuyor olsaydım size seve seve yardım ederdim.. Umarım bu girişiminizde başarılı olursunuz. Kolay gelsin:)..

deniz07

Aktif Üye
Tepki
71
ben bursa'da oturuyorum.bmx'im var.daha yeni olduğum için rampaya pek cesaret edemiyorum:Değer vakit bulabilirsem yardıma gelirim:)

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
uludağa gitmediğim için bilmiyorum ama işletmecilerle konuşulusa belki bişeyler olabilir özellikle onlara yaz aylarında da bi gelir kaynağı yaratıcağımızı söylersek etkili olabilir gibime geliyor..)

Berkay Mestan

Daimi Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
ben bursadayım ve teleferik mahallesinde oturuyorum :) bizim dehşet bir hardmountain parkurumuz var kısa ama etkili ;) senide bekleriz... bu arada bizim zaten 1. durak(kadıyayla)ta parkurumuz var ama orası aşırı cesaret ve güzel bi DH isteyen bir parkur :)

• Beğen
Tepkiler: Gokhan ATAMAL
A

Adrenaturex

Misafir
bursada olsaydık camurun icinde cok güzel rampalar yapardık ama degiliz bize devlet konyada yapı saolsun x)

Tepki
4
Kadıyayla'dan aşağı, su yolundan yürüyerek inerken bisikletle inen birini görmüştüm, keyifli görünüyordu fakat güzel bi DH aleti gerekli tabii ki, çok isterim..
bmx'le de girebileceğim biyeri tercih ederim, geniş ve dik olmayan suyolları var, iyi bi temizlikle half pipe gibi kullanılabilirler ama hala fırsat bulup çıkamadım..

deniz07

Aktif Üye
Tepki
71
dağ yolu biraz uzak ama kent orman'a yapmayı düşünürsen seve seve yardım ederim.(kent orman bize çok yakın:D)

ismail issi

Daimi Üye
Tepki
118
@deniz07

kent ormanında 18 ekimde dağ bisikleti yarışı yapılacak

ayrıca kent ormanında dağ bisikleti branşı açılacak önümüzdeki bir kaç ay içerisinde.. :)

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Bursa'ya yeni taşındım, şu an bir fr toplamaya çalışıyorum. Toplayana kadar da parkur arayışına giriştim.
Bildiğiniz parkurlar varsa, bir hafta sonunu değerlendirelim.