Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uludağ Üniversitesi

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında ilyasss tarafından paylaşıldı.

1. ilyasss

ilyasss Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar uludağ üniversitesinden hiç kimse yokmu?
    bursada yaşıyorum ama uludağ üniversitesinden hiç tanıdığım bildiğim bisikletle ilgilenen kişiler yok.
    uludağ üniversitesinde veya ilçe meslek yüksek okullarında okuyan arkadaşlar burada tanışabiliriz ve turlar düzenleyebiliriz...
    herkese selamlar..

2. bicylerace

bicylerace Kıdemli Üye

Seviye:
    Eski Hürriyet M.Y.O. Otomotiv Mezunuyum, Eskişehir'den selamlar.

YUNUS TERKİN ve ilyasss bunu beğendi.
  3. hexostran

hexostran Yeni Üye

arkadaşlar..uludağ üniversitesi bisiklet topluluğu ULUBİST geçen hafta itibariyle 20 üyesiyle birlikte kuruldu..katılımlarınızı bekliyoruz..

4. giray intepe

giray intepe Yeni Üye

geçende tanisma toplantilari vardi afiste gordum ancak dersten dolayi gidemedim..bilgin varsa yapacaklari plan programi yazabilir misin? teşekkür ederim..

5. Metin Güler

Metin Güler Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Selamlar bende Bursa'da yaşıyorum ve Uludağ Üni.'de (İİBF) okuyorum..bahsettiğiniz bu klübe nereden başvuru yapabiliyoruz?
    Bir de okuldan gezi ve turlar için bir araya gelmek isteyen arkadaşlar varsa görüşebilirim..

YUNUS TERKİN, arif sarı ve ilyasss bunu beğendi.
  6. ilyasss

ilyasss Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar bende uludağ üni. teknik bilimlerde okuyorum. balilias_bia@hotmail.com msn ekleyin konuşur turlara çıkarız.
    birde dağ üniversitesi bisiklet topluluğu ULUBİST hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz? nasıl katılcaz yada isterseniz yetkili arkadaşların izniyle bu başlığı ULUBİST olarak değiştirelim ve katılımı burda çoğaltalım.
    bu konuyu açarken bilgim yoktu böyle topluluktan onun için tanışma amaçlı açmıştım...
    herkese saygılar..

YUNUS TERKİN bunu beğendi.
  7. OguzhanEren

OguzhanEren Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar bende Uludağ Üniversitesinde okuyorum, teknik bilimlerdeyim.
    Bu gruba nasıl katılacağız?

8. Metin Güler

Metin Güler Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Okuldaki bisiklet topluluğundakilerin bu forumdan ve böyle bir başlıktan haberleri yok mu acaba?!!

YUNUS TERKİN ve arif sarı bunu beğendi.
  9. giray intepe

giray intepe Yeni Üye

Umarım topluluktan birileri de buraya gelir.. zira bilgilendirilmeye ihtiyacımız var..ben dağ bisikleti kullanıyorum ama yol bisikletine geçmeyi düşünüyorum..acaba sadece geziler mi düzenleyecekler yoksa yol bisikleti kategorisiyle de ilgilenecekler mi? bir de bizim okulun kampüsü hem dağ hem de yol bisikleti için gayet elverişli okul içi bile etkinlik düzenlenebilir diye düşünmekteyim:)

10. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar Merhaba yaklaşık 1 yıllık çalışmalarımın sonunda uludağ üniversitesinde bisiklet topluluğunu kurdum.Yanımda yer alan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Bu arada burda bizim okulumuzda okuyan öğrencilere selamlar.Okulumuzda böyle bir topluluk var ilgilenenlerin standımıza gelmelerini
    büyük bir içtenlikle istiyorum. Ben topluluğun Başkanı EMRE NAKİPOĞLU.Standımızda bulunan diğer arkadaşlarımızdan da bilgi almanız mümkündür.Teşekkür ederim. Daha detaylı bilgi için önce bize gelin üye olun,
    ardından bizlerle sizler yol alalım? Olmaz mı?

YUNUS TERKİN, ilyasss ve Metin Güler bunu beğendi.
  11. Gökhan Kapıcı

Gökhan Kapıcı Yeni Üye

merhaba. ben de uludağ üniversitesindeyim. görükle'de oturuyorum. daha yeni bir dağ bisikleti aldım, pek güçlü bacaklarım olmasa da elimden geldiği kadar sürüyorum. günlük bisiklet turlarına katılabilirim, haber verirseniz sevinirim.

Emre Nakipoğlu bunu beğendi.
  12. giray intepe

giray intepe Yeni Üye

Standtan bilgi almaya ek olarak bence internetten de duyurular yapabilirsiniz..mesela benim pek standlara ugrama imkanim olmuyor ancak hergun internete giriyorum..benim gibi bir cok ogrenci olduguna da emin olabilirsiniz..boylece etkinlikleriniz daha genis kitlelere ulasir diye dusunyorum..hem boyle bi baslik altinda standa ugrayanlara ek olarak daha fazla kisiye hitab edebilirsiniz bence..ben de okulun topluluklarindan birinin yonetimindeyim ve internet isleriyle ugrasiyorum..internetin ne kadar etkin bi haberlesme araci oldugunun kuvvetli savunucularindanim..:) bir internet sitesi kurarak buyuk atilimlar yapabilirsiniz...tesekkur ederim..calismalarinizda basarilar dilerim:)

Emre Nakipoğlu ve Metin Güler bunu beğendi.
  13. beyhaşimcan

beyhaşimcan Yeni Üye

Seviye:
    mrb ilyas inşallah bi grup oluşturursunuzda turlara cıkarız beraber banada haber verirsin dimi.

14. Metin Güler

Metin Güler Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Uludağ Üniversitesi bisiklet kulübünden foruma uğrayan yok sanırım...Giray adlı arkadaş forumla ilgili gerekli açıklamayı yapmış olmasına, ben ve diğer arkadaşlar da burada kulüp hakkında uzunca bir zamandır bilgi istememize rağmen ilgi görmemişe benziyoruz..Benim tavsiyem yine aynı olacak ama belki bu sefer ilgi gösterilir:
    Geç de olsa (varsa eğer) duyurularınızı, davetlerinizi, aktivitelerinizi ve kulüple ilgili bilgilerinizi buradaki başlık altında veya -varsa- internet siteniz aracılığıyla duyurabilirsiniz...üye sayınız artacağı gibi katılmak isteyenlerin de kolayca bilgi edinip kulübünüzdeki yerlerini alacağını umuyorum...:in:

15. hsn.ozay

hsn.ozay Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bende görüklede oturuyorum nerdeyse hergün tek başıma çıkıp 1-2 saat bisiket turu yapıyorum. isteyen arkadaşlar katılabilirler. buradan haberleşebilirz. Üniversitemizin topluluğuda yeni kurulan bir ve kesinlikle üye sayısında ve etkinliklerinde hızlı bir artış olacağını düşünüyorum özellikle yaz aylarında.
    Çünkü Bisiklet HAYATTIR , SAĞLIKTIR.

16. Emre Nakipoğlu

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba benim burdaki ve internetteki tüm linkleri takipe edebilme olasılığımın düşük olduğunun umarım farkındasınızdır... Bunun dışında öncelikle ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum. Ben topluluğun başkanı Emre NAKİPOĞLU. Biz genellikle yol yapıyoruz ve seçimimiz bursa uludağ odaklı ve dairesel hattı boyunca bulunan ortalama gidiş dönüş mesafesi 210 km lik yollar yapıyoruz bazen 60 km... Grubun katılımcılarına göre değişen bir yol izliyoruz... Daha fazla bilgi almak istiyorsanız e-mail adresim --- > emrenakipoglu@hotmail.com.Bol pedallı günler...

17. Emre Nakipoğlu

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar gerçekten tüm mesajlarınızı henüz okudum öncelikle şunları bilmenizi istiyoruz...
    1-) Topluluğun işleri henüz yaz aylarında daha yeni yeni oturdu
    2-) Forumda bu noktayı zaten biz talep ettik
    3-) Ayrıca pedalcı arkadaşlarımızı bilgilendirmediğimiz için gerçekten bizim
    hatamız olduğunu düşünüyorum
    4-) Bundan sonra daha düzenli bilgi alacaksınız
    5-) Grup yönetim kurulundan 2 kişiyi buraya yönlediricem ve sorularınızı bekliyoruz.
    6-) Hepimiz bir bütünün parçalarıyız arkadaşlar ama parçalar ayrı olduğunda
    bütünü kimse farketmez... (ULUBİST)

18. anıl tuncay

anıl tuncay Yeni Üye

Adı:
    Anıl TUNCAY
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    arkadaslar meraba uludag unı de bu kadar bısıkletcının olduguna cok sevındım.
    email adresım anil.tuncay@hotmail.com
    istedıgınız zaman buluşup bisiklet ve topluluk hakkında konusabılırız(ulubist hakkında merak ettıklerınıze ben yardımcı olabılırım.
    malum yaz okulunun son gunlerındeyız ama seneye daha ıyı kaynasırız.
    sızlerı gordugume sevindim teşekkürler...

19. Serhat ASLAN

Serhat ASLAN Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar bende uludağ üniversitesinde mühendislik fakültesinde okuyorum sizlerle tanışmak istiyorum sizin kadar profesyonel bir bisikletçi değilim ama bisiklet binmekten çok hoşlanıyorum umarım bir şekilde araya gelebiliriz

20. Serhat ASLAN

Serhat ASLAN Yeni Üye

Seviye:
    birde arkadaşlar birşey daha soracağım Ulubist grubundan 2 arkadaşın burayla ilgileneceği yazıyor mesajlarda madem öyle sorayım dedim bu forumda ki üniversite gruplarında neden uludağ üniversitesinin grubu yok eğer bu grubu oraya koysalar daha çok kişiyle irtibata geçmiş olmaz mıyız ?