Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uludağ Üniversitesi - Bisiklet Topluluğu 2011

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında Emre Nakipoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tüm değerli bisiklet sever arkadaşlarıma öncelikle merhaba ;

Topluluğumuzla alakalı öncelikle bir bilgi vermek bişeyler paylaşmak istedim...

1-) Uludağ Üniversitesi Bisiklet Topluluğu olarak şu günlerde 3 yaşına girmiş oluyor ve yaptıklarımızdan ve birazda eksiklerimizden bahsetmek istiyorum

2-) Öncelikle faaliyet sayısı 450 - 500 ün üzerine gelmiştir

3-) Bisiklet topluluğumuz yürüttüğü proje sayesinde okulun önemli noktalarına bisiklet park yeri inşa ettirebilmiş ve bununla birlikte 45 bisikleti ile kiralama yapılmaktadır amaç ise öğrencilere hem ulaşımdan kar sağlamasını sağlamak hem de ucuza bisiklete binme şansını yakalamaktır. Günlüğü 1 tl Türkiye bisiklet kiralayan biri var mıdır bilmiyorum :D ?

4-) 100 yıllık maceranın bu sene üniversitede kampüs ayağı olmaya çalışacağız

5-) Uludağ Üni. Bis Topluluğunun bugün üniversitede bünyesinde kendisine ait bir odası bulunmaktadır ve baştan aşağıya tüm malzemelerini üniversitenin katkısı olmadan almayı başarmıştır eksikleri olsada...

6-) Bugün ekibinden bazı arkadaşlarını kaybetmesine rağmen ısrarlı bir şekilde ayaklarını yere dik basmaya çalışmaktadır eksiklikleri kapatıp bursanın bisiklet grubu olarak devam etmeye çalışmaktadır.

7-) Sayıyı kişiye cinsiyete önem vermeksizin hatta kondisyona bile önem vermeden üyelerini seçer ve onları ideal bir noktaya ulaştırana kadar uğraşır

ŞİMDİ EKSİKLERİMİZE GELMEK İSTİYORUM : Bursa da bulunan İsmail Aydın abimiz bisiklet takımlarının bazılarını ücretsiz verdi hatta tur çantaları da dahil
    ücretsiz almamıza yardımcı oldu ona burdan teşekkür edelim her bisikletçi bunlarıı yapmıyor...

*** Biz bugünlerde bisiklet üzerine yeni şeyler denemek üzere kadro yapmak için yüzdeyüz el yapımı aliminyum malzemeye ihtiyaç duyuyoruz... Bunun için
    alt yapımız hazır mühendisimizle bilgimizle araştırmalarımızla artık taiwan dışı Türk yapımı bir bisiklet yapmak istiyoruz bisikletçi arkadaşlarım...

Kaynak Makinası
    Spiral ( El Tİpi )
    Taşlama
    Matkap
    Pense, Alyan Takımı, Lokma Takımı,
    Kadroyu sabitlemek için 3-5 tane mengene veya onu tutan ne olabilirse
    Metre ölçer
    Hassas Terazi ve İp Asklı Digita Terazi

** Eğer kadro yapabilirsek bisiklet forumu yetkililerinden onayla bir çekiliş yaparız ve bize bu imkanlar için yardımcı olan üniversitelerden kayıt yapan öğrenci arkadaşlarımızdan birine çekiliş usulüyle kadromuzu yollarız...

---- BU KADAR DEĞERLİ BİR TOPLULUK İÇİN ÜNİVERSİTEDEN YARDIM ÇOK İSTEDİK ANCAK BU OLMADI YARDIMCI OLAMADILAR ÜNİVERSİTEMİZ EN AZINDAN ODA VERDİ BAŞKA İMKANLAR VERDİ ---------

------- SİZ DEĞERLİ ÜNİVERSİTELİ ARKADAŞLARIMDAN BUNLAR İÇİN BİŞEYLER YAPABİLİR MİYİZ NELER YAPARIZ NASIL YAPARIZ DİYE SORUYORUM DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ -------

Ve herkesi okulumuza bekliyoruz

EMRE NAKİPOĞLU
    ULUBİST BAŞKANI

Volkan ULUÇ bunu beğendi.
  2. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    24 Aralık 2011 Cuma günü okulumun üniversite tanıtım gezisi için üniversitenizde olacağım. Geldiğimde sizlerle tanışmak isterim. :) Sağlıcakla kalın. :)

3. ahmet tarık ok

ahmet tarık ok Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Slm arkadaşlar,,,
    Büyükşehir Belediye Başkanımız SN.Recep ALTEPE 'nin girişimci bir ruha sahip olduğunu medyadan takip ediyoruz. Şansınızı burada denedinizmi? seçimler de yaklaşıyor . ne dersiniz?

4. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ben Emre uludağ üni bisiklet topluluğu başkanı... Öncelikle bizim biraraya gelmemiz gerekiyor... Bizimle tanıştınız mı ? Öbürü sorum neden recep altepe ye bizim desteğimizle bişeyler sunmuyorsun! Ben seni beklerim

tel : 0555 589 89 55 saygılarımla

5. Metin Güler

Metin Güler Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sadece mediko civarında değil kampüs içindeki diğer fakültelere de ulaşıp onlarla bir araya gelmek bence sesinizi duyurmak açısından daha etkili olacaktır diye düşünüyorum.

6. ahmet tarık ok

ahmet tarık ok Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    bisiklete bile binmek için kısıtlı zamanı olan birisiyim.grupları takip edip onların arasına girmek ve tanışmak henüz kısmet olmadı başkan kardeşim .belediye başkanlığı ile ilgili yapabileceğim bişi varsa zamanım el verdiği ölçüde seve seve yapmaya çalışırım. toplandığınız yer ve gün bilgilerini aktarabilirseniz tanışmaya gelmek isterim.