Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uludağ Üni. Bisiklet Topluluğu sitesi

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında Emre Nakipoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Emre Nakipoğlu

Emre Nakipoğlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar siteyi geçici olarak biryere upload ettim tıklayarak bir kontrol eder misiniz herhangibi bir hata var mı ? Bir sitemiz için ne düşünüyorsunuz... Teşekkür ederim...

http://emrenakipoglu.sitemynet.com

2. Emre Nakipoğlu

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz...

3. SametAksuoğlu

SametAksuoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    gerçekten çok güzel olmuş, tebrik etmeden önce siteye mail list havuzu gibi bir şey yerleştirilirse çok anlamlı olacaktır diyerek başarılarınızın devamını diliyorum ( etkinliklerimizden haberdar olmak için lütfen mail adresinizi yazınız kutucukları olur ya hani sitelerin köşelerinde bi yerde, onlardan olsun diyorum)

4. Metin Güler

Metin Güler Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sitenizin tamamını inceledim ve tüm yazılarınızı okudum.Açıklayıcı ve net bir site olmuş. Ben de u.ü - iibf öğrencisiyim daha önce de topluluğunuz hakkında diğer başlıklarınızda bilgi almak için sorularım olmuştu. Henüz bir fırsatını bulup üye olamadım ama 2.dönemin başlamasıyla birlikte olmayı umuyorum. Sitenizde dolaşırken kafamda birkaç soru belirdi bunları sormak istiyorum:
    - Topluluğunuzdaki aktif üyelerin çoğunluğu Görükle'de mi oturmakta? Bursa merkezinden veya doğusundaki merkez ilçelerden gezilerinize katılmak isteyenler için ayrıca program belirliyor musunuz?
    çünkü sitenizde gördüğüm kadarıyla belirli km'lere göre rota zorluk dereceleri belirlemişsiniz ama Bursa merkezden gelecek birisi için orada ortalama sayılabilecek mesafede görünen bir tur bu konumda olanlar için 100km'yi aşkın bir hale gelmiş olacak..ör: uluabat, haller, karacabey, kemalpaşa vs.. ve yeni başlayanları bir hayli zorlayacaktır.

Ben Yıldırım'da oturmaktayım fakat topluluğun aktivite rotalarının çoğunluğunun Görükle merkezli olması beni de biraz düşündürdü, acaba şehir merkezinden katılım ne durumdadır? Aktif olmak isteyen birisi için bu dezavantajı enaza indirmek konusunda neler yapılabilir?

5. Emre Nakipoğlu

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Öncelikle ben face1tr arkadaşıma oturup emek vererek sitemi eleştirdiği ve özelime gönderdiği daha yaratıcı fikirler için teşekkür ediyorum. Elimden geleni
    yapmaya çalışacağımı bildirmek istiyorum....

Mehty isimli değerli ardaşıma da şunları söyleyebilirim. Evet genellikle okuldan çizdiğimiz noktalara geziler düzenliyoruz peki bunun bir diğer yöntemi var mı? Evet var görüklede oturan bir arkadaşına bisikletini bırakabilirsin ya da yeni dönemde okula yapılacak olan konteynıra koyabilirsin ya da kyk da kalan bir arkadaşına verip bunu kitlermisin diyerek sabahın erken saatlerinde gezilerimize katılabilirsin...

SametAksuoğlu bunu beğendi.
  6. Emre Nakipoğlu

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar sitemizi tekrar gözden geçirdik ve yeni dönem için içine forum sitesi de açtık tüm üniversite bisiklet gruplarını sadece üniversite bisiklet gruplarını ayrıca bekliyoruz. Dilerlerse eğer onlar için ayrıca bir link açık iligi alanlarda sayfamızı kullanabilirler. Başkan arkadaşlarımıza adminlik vererek iligli yerlerde diledikleri gibi kullanabilirler yeni sayfamız... Ayrıca bildiklerini bizlerle de paylaşırlarsa güzel bir üniversite portalı olur ayrıa toplu etkinlikler için daha çabuk kararlar alabiliriz... Ne düşünüyorsunuz ? Yeni sayfamız

www.ulubist.com

7. Emre Nakipoğlu

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    konu kapatılabilir teşekkür ederim