Uludağ Tırmanışı..

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Merhaba arkadaşlar..
Geçen hafta İstanbul'dan 5 kişi ve Bursa'dan 3 arkadaşla Uludağ'daydık..
İşte size bazı fotolar:

http://img244.imageshack.us/my.php?image=n69131588714104278222hv9.jpg

http://img405.imageshack.us/my.php?image=n69131588714104267918sf1.jpg

http://img244.imageshack.us/my.php?image=n691315887141043338bh9.jpg

http://img405.imageshack.us/my.php?image=n69131588714105674427ny3.jpg

Scudo

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
Fotğraflar çok hoş çıkmış. başka fotolar varsada görmek isteriz.
tırmanış yapan yürekerinie sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Gürsel A.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Kazasız belasız, doğal afetsiz tamamladığınıza çok sevindim, ayağınıza saglık bir gün inşallah ben de oralarda ayak izimi bırakmak çok isterim:eek:.. Hoşcakalın Gürsel Bey

• Beğen
Tepkiler: Gürsel A.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Merhaba..
Bu tırmanışı beraber yaptığım arkadaşım Haldun Aydıngün'ün sitesine fotoğraflar konmuş..Linki veriyorum:
(link)

Benzer bir ekiple 13-15 Şubat tarihleri arasında Antalya Kızlar sivrisi kış kuzey rotası tırmanışı yapağacağız..Döndüğümde fotoları koyarım..

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@Ozan. Aydın

Ne sakıncası!!..Bunun için teşekkür ederim.. Her zaman yapıyordum ama nasılsa bu sefer olmadı..(Yaşlanıyoruz galiba):)

• Beğen
Tepkiler: Ozan Aydın

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
güzel , zevkli bir tırmanış olmuş. ayagınıza saglık

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İyi bir tırmnış olmuşa benziyor fotoraf makinanız çok ıyı olmalı ?

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Gürsel abi, sana facebook tanda yazdığım gibi , snler farkla aynı yerde bulunmamıza rağmen görüşme fırsatımız olmadı. Tekrar tebrik ederim. Çok güzel bir havada harika bir zirve günüydü bizim içinde. Güney kanadına girenler olduğunu ( siz olduğunuzu o zaman bilmiyordum ) duyduğumuzda havanın sıcaklığından dolayı endişelenmiştik.

Başarıyla bitirdiğinizi görmek çok güzel.

Şunu da belirtmeliyim ki , seninle sohbet edememek yanında , üzerine bir de Türk dağcılığının önemli kişilerinden Haldün bey ile tanışma fırsatını da kaçırmış olduğumu bilmek o güzel günden kalan tek kötü hatıra.

Biz şimdi dağcılık yapıyorsak bunda onun gibi öncülerin fotoğraflarının , yazılarının , kitaplarının çok büyük katkısı var.

bir ara bende kendi tırmanışımızın fotolarını ekleyeceğim .

Selamlar

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Musadenizle ben de Hasan Dağı zirve çıkışından birkaç foto kayarak sunumunuzu zengileştirmek istiyorum.
Herdaim örnekliğinizle aramızda kalmanız dileğimle.

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

Gürsel Hacam merhaba.
Daha önce yazmaya çalıştım. Pc daki problemim olduğundan sunumunuza katkı sunmakta etkin olamadım. Şu ara bu sorunu da çözdiğimden kararlı bir şekilde yazmaya fırsat bulabildim.
Fecebook'tan duyurumunu biliyordum. Şimdi ise fotoğraflarla güçlenen sunumu okuyunca daha da bir etkilendim.
Yönlendirmenizle birlikte Haldun hocamızın sitesinde yayına giren sunumu ve Fotoğrafları sindirdiğim de ise şaşkınlıkla beraber korkularıma engel olamadım.Siz güzel İnsanların yolunda ilerlemeye çabalayan bir kişi olarak yaşadığım korkulardan olsa gerek Acaba doğru bir eylem içerindemiyim demedim değil hani...

GPA-2 den hemen sonra Anadolu da saklı kalan Hasan Dağı'na Zirve yaptım. Bu tür zirveleri beraberin de ise duyguları küçük büyük demeden yaşayıp tatmak gerçekten de inanılmaz heyacan verici.
Geçen sene ise çok istememe rağmen hayata geçirdiğim Van Gölü Bisiklet Turu’mla birlikte sonrasın da hayata geçirmeyi düşlediğim Süphan ve Ağrı Dağlarına zirve yapamamak beni ters istikamette epey sarsıp üzmüştü.
Bu sene ise tek isteğim bu dağlara zirve yapmak. Öncesin de ise yanı başımda beyaz gelinliği ile bizlere gülümseyen ve bazan da gerdanlığını takarak kendini çekici kılan Erciyes'e ziyarette bulanmak.
Yalan değil hani. Haldun Hocamın sitesindeki çıkış rotalarınıza bakınca iyi düşün Can DEDE demedim değil... Allahtan Erciyes çıkışında başımızda sağlam bir eğitmen rehberimiz bize yol gösterecek.
Sunumunuzu fotoğraflarıyla birlikte doyarak sindirdiğimi bilmenizi isterim. İnanılmaz heyecanlar yaşadığınız bana ise yaşattığınız muhakkak. Yaşattığınız her güzellik için katılımcıların tümüne teşekkür ediyorum.
Uludağ'da ise darısı bizim başımıza diyorum.

Yüreğim ve Sevgimle.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Sevdili Candede

Yine sıcak ve içten yazılarınla duygulandırıyorsun insanı..
Mesajını yeni gördüm kusura bakma..

Dağların benim(bizim) için çok özel bir yeri var.. Doğayı dağlarla tanıdım diyebilirim.. Bisikletçi olmadan önce aklım hep dağlardaydı.. 80 li yıllarda "dağ bisikleti" ortaya çıkınca ; "hah tamam dedik, tam bize göre bir şey". Bisiklet sevgisiyle dağcılığın sentezi oldu bizimkisi..

Ama Haldun arkadaşım sağolsun uzun yıllar sonra tekrar beni dağlara "itekledi":)
Süphan, Nemrut(Van'daki tabii ki; hep Adıyaman'dakiyle karıştırılır!)Hasan Dağı benim hep çıkmak istediğim dağlardır..

Bazı rotalar fotoda çok ürkütücü görünse bile aslında o kadar değildir.. Açılar insanı çok yanıltıyor merak etme..

Bir gün beraber dağlara çıkma dileğiyle sevgilerimi sunuyorum....

Gürsel Akay

@candede

• Beğen
Tepkiler: candede

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Zevkli bir tırmanış gerçekleştirmişsiniz hepinizi kutlarım
ayaklarınıza sağlık
hoşçakalın

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
güzel tırmanış olmuş fotolarda güzel cekilmiş orda olmak isterdim her neyse:( :(