Ultra Maraton İstanbul Anadolu Yakası 6 , 9 , 12 , 24 saat sürüşleri

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
Ultra maraton başlığı altında yer alan herkeze merhabalar :)
aranıza genc bır yolcu nasıl olur ?:D

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün
Scudo

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
hoş bulduk :)Hedefimiz bahsi geçen saat dilimlerinde maximum km yi toplamaktır demiştiniz açıklamada.ortalama tahmınler 180 km cıvarı ekıptekı her kez bu mesafeyı kat edebılıcekmı?Aynı zamanda zorunlu olan ekıpmanlar nelerdır?(kask vs.,iç lastık,pompa) cevaplar için şimididen teşekkurler :)

• Beğen

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@çağrı kolçak

Kasım ayında olacak .

Teşekkürler , Selamlar ..

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@bmxemir

İlk sayfadaki listede yazdığım kişiler bu mesafeyi katedebiliyor . Katılmak isteyen diğer arkadaşlarıda memnuniyetle bekliyoruz . 6 saat zaten bir çok kişi bisiklete binebilir . Rüzgarın durumuna göre ve kafadaki kişiye göre sürüş temposu belirlenecektir .

Bahsi geçen mesafelerde bisiklete binen arkadaşlar zaten yedek iç lastik , yama takımı , pompa taşıyıp kask takıyorlardır . :)

Selamlar,

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Tolga Gürgün

Sevgili Tolga
bEn bahsi geçen hatta antrenmanlara başladım, 180 km yi 6 saatte mi tamamlamam lazım, geçen hafta 5.5 saatte bitirince birşeyleri yanlış mı yaptım diye çok üzüldüm, çünkü biz avrupada yarışlara hazırlanırken hep verilen hedefler doğrultusunda çalışırdık, sanırım artık bacaklarım ve beynim arasında kooperasyon sorunu yaşıyorum, yardımcı olursan sevinirim
sevgiyle kal
ahmet

• Beğen

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@Tolga Gürgün

Sn.Gürgün bahsi geçen arkadaşlarınız yukarıdaki listedeki isimler sanırım...
acaba bu liste sıralamasını neye göre yaptınız onu merak ettim alfabetik sıralama değil bu o kesin bunu açıklarsanız sevinirim buarada bu turlarınıza katılamamakta kararlıyım henüz sizden resmi bir teklif almasamda etraftan yoğun baskı var fakat sadece izleyici olarak bulunacağım....

• Beğen

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
@Hasip Çehre

Bir sıralama yok,gerekte yok aklına geldiği gibi yazmış..

• Beğen

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@reha genç

şimdi Sn.Gürgün size vekaleten konuşma hakkımı verdi , yada listede adınızmı var diyeceğim adımız polimikçiye çıkacak v.s.....

Sn.Gürgün lütfen şahsen cevap verirmisiniz....

sevgili Genç arkadaşım acaba lütfen neden cevap verme ihtiyacını kendinizde duydunuz bunu bir açıklarmöısınız çok merak ettim....

• Beğen

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ahmet Gökdere

ahmet dostum selam ,

5,5 saatte 180 km oluyorsa bir yerlerde gerçekten sorun var ..sanki bana enerji kullanımı tam yapılamıyor gibi geldi ..:D elbette düşük hızlarda ( 35 gibi ) sizin bacaklarda sızılar ve kramplar olmakta ..

burada önemli olan kafadaki arkadaşın hızında sürüşe devam etmek olucak ..fakat koparma gibi kimsenin derdi olmamalı o ayrı :)

sevgi ve muhabbetle

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Gökdere

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Hasip Çehre

Reha Bey gayri ihtiyarı olarak cevap yazmış .. derdime derman olmuş :)

evet sıralamayı kafama göre yaptım ..:)

Hasip bey bu turlara mutlaka katılmalısınız biliyorum 6, 9 , 12 sizi pek kesmeyecektir .. en azından sizin rüzgarınızda kalmamıza izin verin lütfen istirham edeceğim ....:D

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hasip bey gelirse bende gelirim yoksa gelmem arkadaş.. o kadar işte...

:in: :in: :in:

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Kudret Kurtcebe
sevgili Kudret abi
hep dilimine pelesenk olmuş, büyük bisiklet üstadımız coppi nin bir sözünü hatırlattınız bana
büyük turlar öncesi üstad hazırlanır, domestiği hastalanıp tura katılamayacağı söylendiğinde böyle dermiş , bakalım büyük üstad ne dermiş;
dünya fani ölüm ani,
domestiğim olmasa nolur yani,
sizde üzülmeyin lütfen abi, grup başı size uygun bir domestik bulacaktır eminim, değil mi sevgili Tolga:D :D :D

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ahmet Gökdere

ahmet hocam ya hasip gelsin yahu ben gelmem o kadar işte derim ..
.
:D :D :D :D

ahmet hocam daha öncede böyle oldu tolga dost biliyor önce şile yüksek tempo turu yapıldı bu tura gelenler adlarını kartepe topiğine yazmıştı ama onlar gelmedi....hasip bey adını yazdırmadı hasip bey o vakit meşguldu.özel durumlar...şile turunda tolga üstad mtb de uçtu ki ne uçmak .....
neyse tolga üstadla pedallamak şerefti ..
ayrıca hasip beyle iznik ve geçen pazarda eriklide beraberdik ona teşekkür ederim bence biz bize kaldık ondan hasip bey yeni çehreler istiyor ben onu çok iyi tanırım .....şimdi 400 km ye soyunan dostlarımı biliyorum ....ve onlar birbirleri ile zati gittiler yine gitmek istemeyebilirler diye düşünmekteyim onlara hak veriyorum bu forumun asları kim deseler açıkçası
1- hasip bey
2- tolga gürgün derim
nitekim bu dostlarım yüksek tempoları ile kendilerini bu forumda göstermişlerdir kendilerini bu topikte selamlarım ....
hem tolga dostumun şiledeki o mtb de yüksek temposunu düz yolda gördüm ve rampadaki ayağa kalkarak çıkışı tam bir teknik şov idi hasip bey erciyesi devirdi uludağı devirdi ve kartepeleri defalarca yedi...
valla yalanım yok ahmet hocam ...

no comment.....erikli...

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
@Hasip Çehre

Tabiki, seveseve cevap veririm,

Hem listeyi oluşturanı,hemde listedekileri forumdaki yazılarından az çok tanırım.
Böyle bir sıralama yapma gereksinimi içinde hiç olmadılar...
Bugünde olmadıklarını düşündüm.
Saygılarımla...

• Beğen

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
@Tolga Gürgün

çok mersi ama bu kadar yıldız bisikletçisi arasında kaybolup gitmeye niyetim yok ama tur zamanına kadar her türlü polimik yapılırrr...
size kolay gelsin....

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Hasip Çehre

mersi bizden hasip bey siz kutup yıldızı gibisiniz yılda bir görünüyorsunuz kuzum
:D

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ahmet Gökdere

ahmet abi lütfen artık 6 saatlik sürüşü planlıyalım ..
klavyde yazmaktan çok gerçek hayata dönelim .
benim fikrim yalova - balıkesir etabı .. 220 km rahat 6 saatte alırız değilmi .. 9. Ana Jet Üssünün yakınında benim bildiğim bir köfteci var . 1 ekmek arası bol soğanlı köfte yeriz hep birlikte .. bu sefer ben ısmarlayacağım çok rica edeceğim ..öğlen otobüsüyle döneriz İstanbul ' a..

yasin'cim ne diyorsun?

acil cevaplarınızı bekliyor olacağım ...

• Beğen

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Tolga Gürgün
sevgili Tolga
bahsettiğin etab gerçekten cezbedici-baştan çıkarıcı, ancak sezon boyunca yıpranmış kaslarım bakım istiyor, ben bayramda yapacağımız 6 saatte 200 km den sonra sezonu kapatmak niyetindeyim, ancak köfte için her daim hazırım sevgili kardeşim:D bahsettiğin etabı önümüzdeki yıl nisan -mayıs gibi seve seve yapmaya hazırım

• Beğen