Ultra Maraton İstanbul Anadolu Yakası 6 , 9 , 12 , 24 saat sürüşleri

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@binRR

Ertan Bey siz motosikletten inince bisiklete nasıl biniyorusunuz ? :D :D

24 saatlik sürüşte motosikletle desteklerinizi bekliyoruz ..

Birde avatarınızdaki fotodaki kişi sizmisiniz ?

Avatarınıza ekleyeceğiniz 47 değil 27 gözüken şuanki halinizin fotoğrafını bekliyoruz lütfen :)

• Beğen
Tepkiler: binRR
Scudo

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
@Tolga Gürgün

Taytımı giyip biniyorum:D 24 saatlik kısımda kesin yanınızda olmaya çalışacağım:D
Evet benim, İstanbul park ın karşısından akfırat belediyesini geçtikten sonra, seri virajlar var, her pazar oralarda kuduruyorduk arkadaşlarla:D o zaman çekilmiş bir fotoğraf;)

Yaş konusunda çok zarifsiniz:D çaktırmamaya çalışıyorum ama nasıl yaşadığımın özetini söylemiştim zaten:D ancak bu kadar:D

yasin cb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.568
Tolga abi pazar günü Avrasyada bizim forumu takip eden chelsea yol bisikleti grubu koşuya gelmiş, beni tanıdılar seni sordular. Dedim bisiklete biniyor bugün Ahmet hocayla, çok üzüldüler gelmediğine ve hangi Ahmet şu ünlü The Hocja Ahmet mi dediler evet diyince ağızları açık kala kala koşularına devam ettiler şerefsizim.

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Tolga Gürgün
Tolga cığım 24 saatlik tur için astım olmuş clonbuterollü kuzu eti temin ediyorum , yalnız kısık ateşte pişmesi lazım , yanında da acı-biber közde domatesle servis edilmesi gerekiyormuş:D :D :D

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@hornet

Kendileriyle Chelsea ' den sabah erken çıkıp yaklaşık 365 km uzaklığındaki mütevazi bir sahil kasabası olan Bournemouth ' a kahvaltıya giderdik .. Dana jambon ağırlıklı beslenir peşi sıra sütlü çaylarımızı içerdik ..:D :D Akşamüstü hava kararmadan geri dönerdik . Grub olarak 30 - 35 kişi vardık inan ..:D :D

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Tolga Gürgün
Tolga cığım inşallah sana dana diye d.muz yedirmemişlerdir diye endişelendim bir an, mangal yakıyormuydunuz Tolga cığım birde grupta kızlar varmıydı, Türkiye de maalesef bayanları aramızda göremiyoruz çok üzülüyorum pozitif ayrımcılık yapmak istiyorum,
saygılar

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ahmet Gökdere

Ahmet Hocam ,

Bizim Chealse Yol Grubundaki kızların dağılımı Kudret Baba'nın Norveç'teki okul kantinindeki gibi 90/10 oranındaydı :D :D

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Gökdere

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
hahahaha....
İstanbul Yol Bisikleti Gurubu sayfasından sonra burasıda.....almış başını gidiyor sanırım herkes ultra maratona motive olmaya çalışıyor.....artık bu sayfaları takip etmeye başladığımdan bu yana komedi filmelerine gitmez oldum neden boşuna gidip para ve zaman harcayayım ki cinemada burada gır gır ayağıma gelmiş.... birde şu yaws lı caws lı konuşan arkadaş olsa tam olacak.....

bu arada motorcu arkadaşa bir eleştirim olacak avatarla ilgili olaraktan şöyle ki; motor olmamış her türlü motorize olmuş araç ve kişilere karşıyım....

Cemil İpekçi sevdiğim saydığım bir kişiliktir delikanlı yönüyle tanırım kendisini o yüzden Cemil İpekçi benzetmesinin hesefle kınıyorum...

Bayan arkadaşlara gelince eee ıııı mmm kem küm yorum yok....belki con bencamin toschak larla alakası vardır....

dolayısıyla tur veya turlar baya bi gır gır ve eğlenceli geçecek gibi yalnız bir teklifim olacak bence 24 ten başlayalım cnbc-e ye satarız görüntüleri....
şaka bi yana hakkaten 24 ten başlayalım çünkü gelecek sezona kadar ancak soğuruz 12 - 9 - 6 şeklinde diğer türlü olursa gelecek sezon Sabihaya tırmanmak Sabihanın tırmalaması olacak......:):):):):):):):)::):):):):):):):):):::::):):):):):)::):):)::)
bende komikimdir:):):):):):):):)::)

• Beğen
Tepkiler: binRR

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
@Hasip Çehre
hasip bey ne zamandır yoktunuz , sizi bende çok komik buluyorum zaten, her zaman gelin uzun tur aralarında bizleride onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum
saygılar snarım

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Hasip Çehre

Hasip Bey'cim Hoşgeldiniz ,

Sizin bu sayfaya girip bir iki kelam birşeyler yazmanız bile bizleri ziyadesiyle memnun ediyor ..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hasip bey ...
geçen pazar canımı cıkardınız dönüşte 15 dakika fark aldım
mtb de ilk başta km niz 45 idi ben gene yetişemedim 35 de kaldım...
bu arada onur berbercide arkanızda gölge gibi idi
neyse bu tip antremanlar bana yaramakta daha çok pedallayacağımı düşünüyorum zati çok pedallamıştık üstüne he babam cila çekeriz yalnız dönüşte çınarçıktan yalovaya gelirken o kahredici rampaları birlikte aldık o an ölebilirdim ama çok acı çektim ...
fakat başardım ...
evet dostum sizinle pedallamak gerçekten zevkli idi.
teşekkür ederim ..

:in: :in:

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Ahmet Gökdere

Kudret Baba ,

Çınarcık Turunda çekilmiş olduğunuz herhangi fotonuz yokmu dur ki Hasip Bey'in en azından gül cemalini görebilseydik keşke ..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ahmet Gökdere

doğru ahmet hocam gerçekten doğru..
yalnız ben böyle sürat görmedim iki tur yapıldı her ikisindede beraberdik birinci tur iznik turu farklı bir grupla idim sonra hasip bey geleceğini söyledi ekibiyle arkalardan bize yetişti ve geçti beni fişekledi ben de hasip beyin arkasından..
nereye yakalıyorsun kardeşim adam uçuyor...
dört nala gidiyor ... :in: :in: :in:
neyse yolu biliyordum iznikte toplandık ..
dönüşte amanallah bir tempo ki benim çok üstümde bir tempo bu...
neyse gene yetiştik çünki sözleşmiştik şifalı sularda bir güzel yıkandım yorgunluk gitti hayda yine tempo vay dedim herhalde ölecem ama öyle böyle yetiştik valla bu pazarda aynı durum yahu jetmisiniz füzemisiniz be kardeşim tolga üstadda öyle şile turunda bi bastı mtb de tolga atomlarına ayrıldı araki bulabilesin ama gerçekten hem tolga üstadla ve hasip beyle pedallamak çok zevkli oldu ...
valla bi şeyler yapmaya çalışıyorum işte yüksek basan dostlar sağolsun iyiki varlar bu forumdada bende nasibleniyorum ne edek başka ahmet hocam..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Tolga Gürgün

aman tolga üstad yerin kulağı var...
samet basacak şehir içi topiğinde bir iki kare var ...

:in: :in:

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Red Devil

Şüphesiz mutlaka olucaktır , bekleriz ..

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Kudret Kurtcebe

Kudret Baba ,

Öğlen 13:00 çıkışlı Kartepe git gel düşünüyorum . Müsaitsen birlikte gidelim abi ?

Şu an Tuzla'dayım sen nerdesin ?