Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ülke ve bisiklet?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Haziran ayında isveçten türkiyeye arabayla gidicem yol üstü bisiklet almak istiyorum 1000 euro bütçem var, tavsiyeniz hangi bisiklet ve hangi ülkede bilgisi olan var mı?

Cube nin bisikletleri tercihlerimde ön sırada

iskender şerit bunu beğendi.
  2. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Oralardan gelecekseniz.Bütçeyi yükseltin.

-Simplon alın,pişman olmazsınız.

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Simplon hangi ülkenin bisikleti? Şehir ve tur bisikletleri var mı?

4. Mustafa Zümrüt

Mustafa Zümrüt Üye

Seviye:
    Simplon kalitelidir. Avusturya malıdır.

Focus'da bakabilirsiniz. Focus Alman malıdır. Merida'da Alman malı ama kadrosu Tayvan'da üretiliyor. Cube - Focus gibi markalar kadrolarını Almanya'da üretmekte.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mart 2016
  5. anil yildirim

anil yildirim Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ne tür bir bisiklet dusünüyorsunuz bu bisikleti kesinlikle almanyadan alin uzun zamandir arastiriyorum uygun fiyata bula bilirsiniz kesinlikle ve avrupada yasiyanlarin pazarlik aliskanliklari yokturdur ama yapin 100 euro ya kadar inerler ve gümrük parasinida isterseniz daha sonra geri ala bilirsiniz isvicrenin neresindesiniz ben bir tane cube aldim ama cok iyi markalarda var diger tecrübeli arkadaslar daha iyi yardimci ola bilirler...yada bir trek marka ala bilirsiniz

6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    İsviçre değil isveçten gelicem, şuan azerbaycan baküdeyim, yazın isveçe gidicem, yol üstü almayı düşünüyorum şehir ve tur bisikleti

Almanyada cube bayileri şehir merkezlerinde maalesef yol üstü olmadığı için alamıcam çok fazla kilometra farkı var

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mart 2016
  7. Murat.Bagci

Murat.Bagci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    internettende alabilirsiniz teslim yerini sizin gecis guzergahinizdaki bir yere ayarlayin cok daha ucuza almis olurusunz hem crc merlin wiggle bi arastirin. sonucta eu icinde aldiginizda gumrukte olmuyor.

8. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bu gümrük işi nasıl oluyor ki? Kapıda vergi farkını geri alabilşr miyim?

9. anil yildirim

anil yildirim Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    kapida alamazsin bisikleti aldiginiz yere diyeceksiniz ben bunun evragini imzalatim size geri gönderecegim benim su hesabima gümrügünü geri yatirirmisiniz diye ama söyle bir durum var zaten türkiyede daha yüksek bir vergi uygulamasi vardir eger türkiye tarafina vergiyi daha fazla ödeyim almanya tarafindan az alacaksaniz ugrasmanin anlami bile yok fakat türkiye ye sokarken bisikleti kutu icinde götürürseniz yada yeni olduklarini anlarlarsa sizden kesinlikle türkiye icin ödemeniz gereken vergiyi temin ederler bilmem ne kadar aciklayici oldu ama ben sizi isvicrede anlamistim yanlis okumusum :)) eger öyle birsey olsaydi isvicrede vergi cok daha az almanya ya göre isvicre ye vergisini ödüyorsunuz daha sonra bisikleti aldiginiz yerden tekrar vergisini geri aliyorsunuz 1000 euroluk bisiklette hic olmazsa 100 euro kariniz olmus olur...

10. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Ben en iyisi türkiyede alayım :) kâr yapayım derken zarar etmiyim

11. Cem Korkmaz

Cem Korkmaz Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    türkiyeden almayın imkanınız var yurt dışında yüzde 20 ek para ve bisikletçilerin sahiplerininde yüzde 30 karını katarsak yüzde 50 kazığı yersiniz . Bizim yiyeceğimiz gibi

12. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Haklısın ama, bisikleti nasıl gümrükten geçiricem o büyük problem oldu kafamda valla

13. anil yildirim

anil yildirim Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bisikleti gümrükten geciremeyecek birsey yok zaten bence siz bu bisikleti isvec ten alim eger cok pahali degilse orda iki gün kullanin kirli bir sekilde birakin bilmiyorum arabada basil gotureceksiniz arabalarin arkasina takilan bir alet var ona takarsaniz bunu zaten kullanmak icin goturmustum dersiniz her hangi bir sorun olmaz ama suda var benim gecen burdan aldigim bisiklet tr de aynisi 250 euro fazlaydi ve ayni markada olsa kalite farki oluyor diyorlar bilmiyorum ne kadar dogru buda ek bir bilgi

14. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Türkiyedekilerin kalitesi düşük mü yani?

15. anil yildirim

anil yildirim Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Öyle diyolar hani bilmiyorum ne denli dogru ne denli yanlis arada kalite farki oluyor diye bir laf var ama dünya capinda bir marka bunu yaparmi yapmazmi bilmem ama sunuda yapa bilirsiniz gecen seneden bir önceki seneden kalan modeller var avrupada bunlar piyasaya 2000 euro gibi bir fiyata piyasaya cikmissa eski model oldugu icin 1000 euro ya kadar dusenini bula bilirsiniz kesinlikle böyle bir seyde düsüne bilirsiniz yada cook kaliteli tertemiz ikinci elde bula bilirsiniz gümrük problemide yasatmaz avrupadan almak bence daha abantajli tabiki bunlar öneri son karar sizindir

16. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Evet çok doğru ama bunun için avrupa da kalmam lazım birkaç hafta kadar, ve dil problemini aşmam lazım:( çok sıkıntılı ya

17. anil yildirim

anil yildirim Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Isvec de de bula bilirsiniz ama cok rahatlikla bu bisikletlerden orasida bildigimce bir bisiklet ülkesi

18. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Evet orada bakıcam 2 hafta kadar zamanım olacak orada iyice araştırıcam herşeyi tşk ederim ilginize göre

Tşk ederim ilginize göre

19. iskender şerit

iskender şerit Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Cube forever

20. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Evet cube ler çok iyi ama nerden nasıl alıcam onu araştırıyorum , azerbaycandayım şuan