"uğraşmaya değer mi"lerden

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@Evliya

kabloların o şekilde durmasının en büyük sebebi fren sisteminin daha doğrusu fren kollarının şekli. fren kolları hem gidon kısmında dik sürüşte kullanılabiliyor hem de vücudun eğim aldığı pozisyonda. fazla üzerine düşülmemiş olabilir ya bu konudan emin değilim. ayrıca kablolarda gevşeme, kayma vs. de ek olarak bu görüntüye sebebiyet verebilir :) ayrıca o zamanlarda bir tamir görmüşse belki bisikletçi (hemen suçu bisikletçiye atayım) düşüncesi olur. belki babam seneye de kullanırım kafası yaşamıştır :D

açıkçası bisiklette kalmasını istediğim (şahsi olarak) en çok hoşuma giden parça :)

Scudo

ouzoo

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Sedona
Kadroda sıkıntı yoksa kesinlikle değecektir. Boyası da güzel görünüyor sanki. Mali açıdan da çok fazla sıkıntı yaratmayacaktır. Parça tedariğinde zorlanırsanız, farklı bütçelere uygun yerler önerebilirim, aklınızda bulunsun. Kolay gelsin..

• Beğen
Tepkiler: Şevket Akça

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@ouzoo

parçalardan gözüm korkuyor ama epey sağlam noktalar var. jantlar ve kir çok göz korkutuyor. 3 ay içinde yürür hale gelsin ondan sonrası cilalı taş dönemi olacak.

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
beldesan flamingo modeli güzel parçaları vardır jantları atarken eğer zarar gelmemişse jant göbeklerini ve rubleyi alın derim rublesi regina italyan rubledir çekiş boşluğu hiç yoktu benimkisin de gücününüzü direk jant kısmına iletir aynı göbek ve rublenin üzerine çift kat rigida vb. jatlardan örerseniz çok memnun kalırsınız şimdiden hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: velespit7

hlksnrr

Forum Demirbaşı
Tepki
564
İsim
Haluk ŞENER
Bisiklet
Scott
"Uğraşmaya değer mi?" Diye sormuşsunuz bence kesinlile değer ne olursa olsun bu bisikleti toplamalısınız.
Aşama aşama buradan paylaşın takip edelim.

• Beğen
Tepkiler: sadık özer

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@sadık özer

şu an için en büyük eksiği jant ve lastik takımı. aktarıcılarında falan bir problem gözükmüyor. istanbul'da kaldığı için maalesef ilgilenemiyorum.

@hlksnrr

teşekkürler ilginiz ve desteğiniz için. dönünce memlekete kaldığım yerden devam edeceğim. yeni bir konuda da sizlere sunup fikirlerinizi alacağım tekrar :)

ERDİNÇ DURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
928
İsim
ERDİNÇ DURAN
Bisiklet
Peugeot
Bisikletinizin son durumu nedir...genel fikir kadro sağlamsa emek vermeniz yönünde ve bende bu fikre katılıyorum...gelişmeleri merakla takip edeceğim...

vebag

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
ethem kardaş
Bisiklet
Cube
Böyle bir bisikletim olacak ve ben bunu yürür hale getiremeyecem ??? sanırım imkansız..

Ben olsam babama söylemeden aynı renk aynı şekil ne pahasına olursa olsun bu bisikleti yenilerdim..

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
bisikletin son hali annem sağ olsun hurdacıya verdi. söylediğinde kavga ettik, odamda ağladım falan... hala içimde kalan bir ukde ama yapacağım günün birinde. siz siz olun annenize bile güvenmeyin bisiklet konusunda :/

Aygn Akn

Üye
Tepki
14
İsim
Aygün
Bisiklet
Salcano
Bence gideri var bisikletin hacı yap gitsin olmadı alperin bisikletindeki bazı parçaları al tak :):harika:

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@M.Fatih

biraz araştırdım. eski tip bulup tadilata sokacağım ve aynı renge boyayıp hediye edeceğim. kendi bisikletimi yükseltmeye çalışıyordum onu ikinci plana atmam gerekti.

M.Fatih

Daimi Üye
Tepki
370
İsim
M.Fatih
Bisiklet
Mosso
@Şevket Akça Sahibinden.com da güzel ikinci el kadrolar var biraz önce bakmıştım uygun fiyatlı.
İlan No: 218125200 ( Sanırım foruma da üyeydi bu arkadaş.)

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@M.Fatih

(link)
bu benim için daha tasarruflu olabilir. yürür vaziyette, daha uyguna gelir.