Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Ufak tefek eşyalar...

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında metemt tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    KARGO alıcıya aittir,
    1- Matara 10tl tacx 2. kalite 500cc / 750cc lik 15tl (kendime çelik matara aldım)
    2- Bisiklet gidon lambası 15tl ve gidona takılan aparatı YOK fakat lambanın kendisinde takılması için kızak bulunmakta
    3- Biber gazı 10tl ( bisiklet çantamda demirbaştır ama tabi cepte de taşınabilir özellikle köpekler için almıştım ve çok gerekli birşeymiş :)
    4- Eski tip klasik, film takarak çekim yaptığımız KODAK fotoğraf makinesi ilk alındığı pili dahi bitmemiş o kadar az kullanılmış bir cihaz...25tl
    fotoğraf makinesi hakkında detaylı bilgim yok ve zaten bu tarz makineler artık kullanılmadığından sadece düşük bir fiyat verdim...
    5- matara tutucu 10tl (demirden alt yüzü olduğu için ben beğenmedim kadromu cizer diye altına köpük tarzı şeyler koyarak monte ettim ama satmaya karar verdim.

Not= Amacım aslında bu ürünleri satmak değil, 15-20 tl lik bişe zaten hepsi satılsa da olur satılmasa da, sitede birşeyler satmak istedim elime bunlar geçti ve koydum ve ilerleyen zamanlarda da elime satılabilecek ya da faydalı olacak ne gecerse burada sizinle paylaşacam....

2. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    ilana matara tutucu eklenmiştir...

3. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Biber gazını lütfen köpeklere sıkmayın biri size sıksa su bulur.Bir şekilde gözlerinizin yanmasını su ile yıkayarak geçiştirirsiniz fakat o köpek gazın etkisi ile bayağı bir müddet acı çeker Tamam köpekler bisikletcilere onların sahalarına girdiğimiz zaman saldırıya geçiyorlar.Size tavsiyem Piyasada 49 tl cıvarında köpek kovucu pil ile çalışan ve hayvana zarar vermeyen cihazlar satılmakta köpek saldırıya geçtiği zaman tutuyorsunuz hayvan kitleniyor cihazdan giden sinyali algılıyor 4-5- saniye bu zaman kafi oluyor.Veya daha uzun bir zamanda tutabilirsiniz. Kesinlikle hayvana zarar vermiyor bir deneyin derim.Köpeklerde bizim dostumuzdur.Google üzerinden cihazların satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

4. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    ++++++++++++++++++güncel

5. metemt

metemt Aktif Üye

Seviye:
    1- Matara 10tl tacx 2. kalite 500cc / 750cc lik
    VE
    3- Biber gazı SATILMISTIR.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.