Ufak bir Kaza. Acemi Kadın Sürücü...

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@alper Ku

Aynen öyle alper bey.

Scudo

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
@Berksan

ahahaha çokmu işi gücü varmış kırmızı ışıkta makyaj yapcağı tutmuş :D :D gece gece gülceğim yoktu hiç ya :D

• Beğen
Tepkiler: Santibag

SerkanERDOGAN

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Ümit
@Ertuğrul

Ben ne adamlar gördüm 10 yıllık şoförüm diye dolanıp 1 aylık bayan şoförlerin yaptıgını yapamayan. Sadece bayanlara değil, tüm sürücü adayları için alıştırma süreci gerekli. geçmis olsun

• Beğen
Tepkiler: Santibag

Santibag

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ertuğrul

Hocam şimdi nerden baksak similatör gerçeğe yakın birşey. Bunun haricinde uçak kullanırken, pilot daha uçuşun adı geçmeden o uçuşun nasıl geçeceğini tahmin edebilir. Çünkü adamlar olağanüstü durumlar dışında tamamen prosedür gidiyorlar. Ama arabada elli tane farklı strateji gerek.

@Ahsen Okyay

Hocam kısmen haklı olsanız da şu da bir gerçek, eğer manuel kullanabiliyorsanız kullanmak ciddi fayda sağlıyor. Çünkü otomatik vitesin kalkışları çok ağır. Özellikle yokuşta kalırsanız ciddi farkediyor. Tabi arabanın gücü ve torku da önemli ama.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Hakan ÇELİK

Valla böylelerine çok rastlıyorum :)

Yunus Emree

Forum Bağımlısı
Tepki
150
Bisiklet
Sedona
Ne erkek şoförler beni ezecekti de Allahtan hep kurtuldum.
Bir tanesi aracının tam önünden geçerken yarım debriyaj yaptı pedalım tamponuna sürttü, hiç umursamadan yoluma devam ettim.
Bir tanesi de ben sağdan giderken(o görüyordu), önüme geçti ben de ona paralel olarak sağa geçtim kaldırıma yanaşıyordum.
Adam meğer park yapacakmış, birden bi kırdı önüme. Ani fren yaptım yetmedi arka kalktı ayaklarımın üstüne düşerek durdum.
Bir kadın az daha ezecekti beni.
Hafif sağ viraj vardı oraya girdim, bu kadın da tutmuş mikser solluyor(virajda) o viraja girdiğimde aracı gördüğüm anda **anı dedim nedense:)