Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ufak bir gezinti :) (05.04.2014)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında suat06 tarafından paylaşıldı.

1. suat06

suat06 Aktif Üye

Seviye:
    bu sabah 11 de pedala dayandık kuzenle. ben fıstığın üstüne binip kırbaçladım :D İlk olarak idealtepe köprüsünden Kayışdağı istikametinde rampa çıkarak başladık. Kayışdağının o dik yokuşunu anlatmaya gerek yok heralde :D neyse Yeditepe Üniversitesine ulaştıktan sonra biraz mola verdik. Oradan bostancıya sallandık. E5 ten göztepeye doğru gittik. Buraya kadar gelmişken caddeye uğramamak olmaz tabi.. Maltepe Veledromu görmediğimiz için hem de dönüş yolu üstünde olması sebebiyle son olarak oraya da uğradık. Veledrom çok güzel olmuş ama bazı yerler çok dik. o tümseklerden atlamak yemediği için diğer parkurlarda hevesimi giderdim :D

bisikleti yeni almıştım bilen bilir.. 2 günde toplam 55km yol yaptım gayet güzel gidiyor bir problem yok. sadece düz yolda biraz enerji gerektiriyor dağ bisikleti olması nedeniyle.. Merida Big Nine 40 almayı düşünenlere tavsiye ederim..

Başlangıç: Maltepe
    Rota:Maltepe-Kayışdağı ( Yeditepe Üniversitesi) - Bostancı - Göztepe - B. caddesi - Maltepe veledrom
    Gidilen Yol: 31.3 km

2. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Gıant yakıyor yanlız :D
    Veledrom dediniz gibi güzel yarın bende turlayacam.

3. suat06

suat06 Aktif Üye

Seviye:
    napalım benimki dağ bisikleti o kadar olamaz :D yarın 4 ten sonra bende gelebilirim veledroma

onur güneş bunu beğendi.
  4. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yok canim sizinkide cok guzel ama yol bisikletinin ayri bir cekiciligi var :)

Samsung Galaxy S2 Telefonumdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi.

suat06 bunu beğendi.