Ucuz standı kim yapar da biz alırız...

Yusuf Ziya Aktaş

Katip el-Bayburdî
Tepki
269
İsim
Yusuf Ziya AKTAŞ
Bisiklet
Focus
Sıkılacağımı tahmin etmiştim alma fikrine kapılınca:) Bu yüzden vazgeçmiştim:) Demek ki doğru karar vermişim:) Teşekkürler @dincer_colak

Scudo

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
(link)
Hazır almak isteyenler için şurada dursun bu da ;)
66,39€ + 14,95€ kargo

• Beğen
Tepkiler: Zuzunay

Tuguj

Daimi Üye
Tepki
97
İsim
Aykut Baykurt
Bisiklet
Merida
Acaba ne ile kapladiniz ?

metinnitem1

Aktif Üye
Tepki
103
Bisiklet
Bisan
@Tuguj123 ; Elimde duvar askısı yapımında kullandığım boru izalasyon malzemesi vardı.Kalanlarını değerlendirdim.Üstünü de bantla güzelce sardım.
(link)

Praxis

Aktif Üye
Tepki
442
Ya konuyu hortlatıyorum ama geçen gün bisikleti kapı barfiksine asarak vites ve fren ayarlarına giriştim ve deliriyordum az daha. Kesinlikle bir tamir standına ihtiyacım var, daha doğrusu ileride olacak, bu belli. Biraz araştırdım ki bir de ne göreyim, 300 liralar 400 liralar havada uçuşuyor, lan benim bisiklet zaten 800 küsür liralık alet. Ben bu işi ticari olarak da yapmıcam ki, neden o kadar para vereyim bisikleti tutacak standa. Yok mudur bunu ucuza mal etmenin bir yolu? PVC borudan filan yapabilir miyiz bişeyler? İlla ki yapılır ama ölçülerin vs. içinde olduğu bir şablon gibi birşey lazım ki neleri hangi ölçülerde alıp nasıl birleştireceğimizi bilelim. Demirciye yaptırmak da bi çözüm olabilir ama onu kaplamak mesele olacak. Bu konuda fikirlere ve yardıma açığım. Satmak isteyen varsa ikinci el değerlendirebilirim.

Tepki
84
İsim
Enes Yıkılmaz
Bisiklet
Giant
@Trekkie Demirciye kendiniz yaptırmanız bence daha mantıklı. Hatta bisikleti götürüp beraber ölçü alarak da yapabilirsiniz. Örnek kendin yap tamir sehpası:

Rüzgar Inoğlu

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Salcano
Fotoğraf koyamıyorum ama elektrikli ısıtıcı ayağı (şu ufo denilenlerden), üç çeneli kıskaç ile kendi yaptım. Çok da güzel oldu. Isıtıcı ayağı 25 TL, kıskaç 30 TL. 55 TLye mal oldu.

ahmtbag

Daimi Üye
Tepki
268
İsim
Ahmet
Bisiklet
Scott
(link) basit bir fikir olması için paylaşıyorum,kolay gelsin

canerland

Üye
Tepki
43
Bisiklet
Carraro

Bir yerde gördüm tavana ip bağlanmış bisikletçide kısa bir denizci düğümü yapıp yukarı kaldırıyor. sağlam kancalı beton dübeli ile olabilecek birşey. Matkap ve demir dübel lazım.

Tepki
143
İsim
cemal akgül
Bisiklet
b'Twin
arkadaşlar merhaba ben tamir standı yapacak teknolojiye sahibim burda sormak istediğim kaç tane olacak hedef fiyat ne olacak

Praxis

Aktif Üye
Tepki
442
@Ömer İlker Kıskacı nereden aldınız ve ısıtıcı ayağına nasıl monte ettiniz acaba? En güzel proje bu gibi geldi bana, Sele borusunda tutturuyorsunuz sanırım. Fotoğraf paylaşırsanız sevinirim.

@cemal akgül Hocam çok teşekkürler, acaba hangi tipteki standdan bahsediyoruz? Benim aklımdaki sele borusundan kıskaçla tutan standlar var. Diğer sistemler biraz problemli geliyor bana. Bir de fiyat konusuna biz değil siz karar verseniz daha iyi. Umarım benden başka talep edenler de olur.

Tepki
143
İsim
cemal akgül
Bisiklet
b'Twin
problem değil tüm modeller yapılabilir esas olan hangi model daha kullanışlı
maliyetine gelince adet ne kadar fazla olursa fiyat o kadar düşer