Ucuz cep telefonu aranıyor

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
2. hattım için ucuz , standart donanıma sahip bir cep telefonu almak istiyorum. Bugun telefonculara biraz baktım. Nokianın en basit modellerini 60 liradan satıyorlar. Oysaki satın alırken o telefonlar için 10 - 15 TL 'yi zar zor veriyolar. Milleti bu kadar enayi yerine koyup fahiş bir kar koyup satmaları beni sinir etti.

Bu yüzden forumda bir ilan açmak istedim.

Scudo

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
30 TL 'ye kadar telefon arıyorum. Telefonla sadece görüşme yapacağım.

Kamera , mp3 , bluetooth vs. önemli değil.Nokia 1100 tarzında basit , sade telefonlar olabilir.

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
@Onur Kartal

Benım telefonum sıze uygun. 40 lira + kargo benden. Şarjıda en az 5 gün gidiyor. Çok iyi ve kullanışlı bir telefon. Görüşelim isterseniz ?

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
(link)

bir ara telefonumu satılıga cıkarmıstım sonra vazgecmistim... fotoları hala nette... 44TL ptt kargo dahil yollarım düsünürsen.. (İşbankası hesabım var)

Telefonu sıfır olarak aldım ve sürekli olarak ben kullandım.

@Zamanında SAHIBINDEN de verdigim ilanın kopyası

NOT: Su an Ankara'dayım ve DKU kablosunun yanımda olup olmadıgından emin degilim. Yanımdaysa kesin gönderirim.

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
nokia 6630 vardır bilirsiniz belki altı yuvarlak buyuk ekranlı kullananlar bilir nasıl bir telefon oldugunu özelliklerden ne istersen var çok temizdir ilk sahibiyim hiçbir kusuru yoktur 65 liraya bırakırım size bu fiyata alıcagınız een iyi telefondur araştırabılirsiniz alacaklar özelden ulaşsın

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
@Akif Bozkurt

2. el 6630 için 65 TL 'nin çok fazla olduğunu düşünüyorum. Zaten kazıkçı telefoncularla muhatap olmamak için forumda ilan açtmıştım. Yinede ilginiz için teşekkürler

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
@Nuh Can

Çok uzun bir süre 3310 kullandım. Her ne kadar pili yenilensede şarj dayanmaması , kendi kendine kapanma vs. gibi sorunlar çok yaşanıyor.Bu yüzden almayı düşünmüyorum. Teşekkür ederim

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
Ne acayip insanlar var ya : ) 2. el cep telefonu almak akıllarına başka biri 2. el cep telefonu aranıyor ilanı açıp o ilana insanlar cevap yazdığı zaman geliyor. Ben ilan açmasam ne yapacaklardı acaba çok merak ediyorum

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@Onur Kartal

Yani siz bilirsiniz de, ben de senelerce kullandım. Bir kere bile kendi kendine kapanmadı. Tuş takımı hala sağlam, pili de en az 5 gün dayanıyor...

Gönlünüze göre bir telefon bulmanızı dilerim...