Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ücretsiz mtb arıyorum

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında mustafa88 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mustafa88

mustafa88 Yeni Üye

herkese selam baslıkta da belirttigim gibi ücretsiz bisiklet arıyorum

üniversite ögrencisiyim bisiklet kulübü üyesiyim bu sene bisiklet almam gerekiyordu fakat maddi sorunlar nedeniyle alamadım bu mesajı acmamdaki nedense bi ara forumda bi arkadsın bedava yanlıs hatırlamıyorsam xc500 verdigini görmemdir.belki siöyle simdi de bana böyle bir yardımınız dokunur.

herkese tesekkürler

2. Hakim Arslan

Hakim Arslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    kendinle ilgili biraz daha bilgi verirsen neden istediğin gibi, birileri neden sana bisiklet hediye etsin gibi, insanları istekli ve gerçekçi olduğuna dair ikna etmen gerek..

Samimiyetini kutlarım.

3. mustafa88

mustafa88 Yeni Üye

anladım ben ktü de okuyorum ankara da yasıyorum ee haliyle ank dan trbzn a gidince insan sıkılıyor birde arkadas edinme konusunda bnm gibi sıkıntı ceken birisi icin daha da sıkıcı oluyor.bu yüzden bisiklet kulübüne kayıt oldum gectigimiz sene bi arkadasın bisikletini kullandım bu sene de kendim alırım diye düsünüyordum fakat maddi sıkıntı nedeniyle alamadım bisiklet kullanmayıda sevdim o yüzden belki böyle bi cözüm bulabilirim diye düsündüm ve bu mesajı actım.
    eger burdan ücretsiz bir bisiklet alırsam zaten seneye bende ücretsiz olarak birine veririm cünkü seneye kesinlikle xc2000 ya da bir merida alıcam :in:

tesekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.