Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Uçmakdere-Mürefte-Şarköy hattı için önerileriniz

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında gatila tarafından paylaşıldı.

1. gatila

gatila Forum Bağımlısı

Seviye:
    merhaba arkadaşlar,
    İleride burada gerçekleştirmeyi planladığımız bir bisiklet turu var. Ben belki öncesinde bir keşif turu da yapabilirim. Yol düz zaten, o anlamda değil de; görülesi yerler, tadılası tatlar, tanışılası insanlar, doğada veya şehirde güzel mola mekanları, vb. anlamında...
    Bu hat için önerilerinizi bekliyorum lütfen. Biraz genişletme olasılığımız da var. Naipköy'den başlatıp Gelibolu'ya kadar da uzatabiliriz mesela.

Farklı rotalar için de benzer yardımlarınızı isteyeceğim. Bu bilgileri blogumda toplayıp hepimiz için iyi bir veritabanı oluşturacağım.

yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler
    sevgiyle

M.Ergun GÖZET ve gokhan erdogan bunu beğendi.
  2. gokhan erdogan

gokhan erdogan Bisikletkolik

Seviye:
    cumartesı pazar olursa katılmak isterim sana uçmak dereyi bende merak ediyorum ....

3. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kumbağ dan başlayıp, Uçmakdere , Mürefte, Şarköy, Gelibolu rotasını tavsiye ederim. Kumbağ-Uçmakdere arası yol asfalt değil, manzara olarak muhteşem. Yalnız Şarköy-Naipköy sapağına kadar su kaynağı yok o yüzden yanınızda kişi başı 1 er litrelik su bulundurmanızı öneririm. Sonrasında adım başı hayrat :)

Dün İstanbuldan çıkarak bu rota üzerinden Geliboluya gittim. İstanbul-Tekirdağ arasında hiç zevk almama rağmen Kumbağ'dan sonra yorgunluğuma değdi.

gatila bunu beğendi.
  4. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz Üye

Seviye:
    Naip'ten sonra Yeniköy'e kadar sık aralıklara göreceğiniz çeşmelerden akan su çok kokuyor. İnsanı tiksindiren berbat bir koku. Yeniköy'de çınarın hemen yanıbaşından akan su inanılmaz soğuk ve yumuşak bir su...
    Saygılar...

gatila bunu beğendi.