Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Üçlü bisiklet taşıyıcı yardım.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında m/yalcin tarafından paylaşıldı.

1. m/yalcin

m/yalcin Aktif Üye

Adı:
    YALÇIN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba.
    üç bisikleti araç bagaj arkasında taşımak için SARİS marka taşıyıcı almayı düşünüyorum ancak , SARİS BONES 3 ile SARİS BONES RS 3 arasında takıldım. BONES 3 =500 tl civarı BONES RS 3=800 TL civarı. aracım sedan kafam karışık doğru f/p ürünü almam için fikri olan var ise yardımcı olursanız veya kullanıcılardan yazan olursa sevinirim. teşekkürler..

erdsde bunu beğendi.
  2. Ozan Güneri

Ozan Güneri City cyclists

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    2 yıldır thule kullanıyorum,şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

m/yalcin bunu beğendi.
  3. sgazel

sgazel Misafir

Prezzo Padova kullanıyorum. Bisikletleri kadrodan asmak istemediğim için tekerleklerin üstünde durabileceği arkaya takılan bir taşıyıcı tercih etmiştim. Araç sedan. Ağır olması haricinde bir sıkıntısı yok, ALU modelleri de var sanırım. Delta'dan almıştım geçen sene. 2000 km kadar taşıdım 2 bisikleti sorunsuz.

m/yalcin bunu beğendi.
  4. x-rayted

x-rayted Bisikletkolik

Adı:
    Cenk K.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bones RS daha sağlam gibi görünüyor.
    Bones ise daha çok sedan araçta spoiler varsa üstünden aşmak için üretilmiş gibi. Spoiler yoksa RS daha iyi ama o fiyat da verilmez be ya..
    Ben Thule kullanıyorum 350 TL falan verdim clipon ama bildiğim kadarıyla Thulenin sedan araçlar için bagajda taşıma üzerine bir çözümü yok. Thule avrupa firması ve avrupada HB ve SW lar daha çok tutulduğu için sedanlara bakmıyorlar Saris ise bildiğim kadarıyla amerikan ve orada da sedanlar çok olduğu için sedanlara çözüm var.

m/yalcin bunu beğendi.
  5. m/yalcin

m/yalcin Aktif Üye

Adı:
    YALÇIN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    teşekkür ederim.tek endişem bones doğrudan tampona basıyor 3 bisiklet 40 kg civarı acaba tampon düşer mi veya 3 bisiklet taşıyıpta tamponu zarar gören oluyor mu?Klasik bir 3 lü taşıyıcı işimi görür mü güvenli mi?

6. Çağlayan Talih

Çağlayan Talih Aktif Üye

Adı:
    Hem kel hem fodul, hemde şişman.
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    4 yıldır BNB Rack kullanıyorum, İstanbul-Muğla, İstanbul-İzmir, gibi görece uzun mesafelerde birkaç defa kullandım, 100-200 km arası daha kısa mesafelerde ise 4 yıldır kullanıyorum, bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşatmadı. 2 bisiklet yüklüyken (biri tur diğeri yol ) otobanda 140 dan aşağı düşmedim. Buna rağmen oldukça güven veren bir taşıyıcı markası ( bisikletler yüklüyken tavsiye ettikleri max hız kurallarına uyun, benim yaptığımı yapmayın lütfen : )

f/p olarak incelemenizi öneririm. Türkiye'de birçok modelini bulabilirsiniz. BNB RACK - index

m/yalcin bunu beğendi.
  7. m/yalcin

m/yalcin Aktif Üye

Adı:
    YALÇIN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    saris rs 3 te karar kıldım evladiyelik bişey alacam hayırlısı bakalım;)

8. m/yalcin

m/yalcin Aktif Üye

Adı:
    YALÇIN
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    dün aldım bones rs kurdum denedim 3 bisiklet gayet başarılı tavsiye ederim.kurması da yüklemesi indirmesi ve hatta demontajı da çok kolay.verdiğim paraya değecek eminim.

9. erdsde

erdsde Üye

Adı:
    Yücel
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @m/yalcin Saris bones rs yi nereden aldığınızı paylaşır mısınız? Fiyatlar 1000 TL den aşağı değil.