Ucİ Lİsans Onay Durumu!!

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
onaylanmıyan çok başvuru var acaba ne olucak bunlar tekrardan başvuruda yapamıyoruz.. dahası benim form gönderdiğim halde halen herhangi bir bilgi gelmedi ne onaylandı nede onaylanma iptal :( :(

durum ne acaba ne anlama geliyor adım hiç bi yerde yok :/

buyrun son durum ;(link)

.

Scudo

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@cesar çakas

ve şunu eklemekle birlikte neden UCİ lisans gerektiriyor bunun bi anlamı olsa gerek neden normal lisans yeterli olmuyor :( ??

• Beğen
Tepkiler: ali çakas

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
bu soruların cevabını bende çok merak edıyorum temennimiz c.tesiye kadar onaylanması .. yoksa diyemıyorum mutlaka onaylanmalı

• Beğen
Tepkiler: cesar çakas

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@cesar çakasHangi yarışa katılacaksınız bilemiyorum, ama bu sene bazı yarışlar UCI takviminde JR kategori olarak da (ve elit) varlar. Bunun anlamı, UCI komiseri isterse lisansları kontrol edebilir. Bu durumda (UCI) lisansınız yoksa katılamazsınız.

Yani bizim GSGM lisanslarını UCI tanımaz. Federasyonun vereceği UCI lisansı lazım.

Tabiki UCI takviminde olmayan kategorilerde (yıldız, master vs..) UCI lisansı gerekmeyecek.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@gurol

henüz tam anlamıyla anlamış değilim UCİ LİSANS istemelerinin yani kişisel bilgilerimizin normal bilgilerimizin yetersiz olduğumu anlamına gelir,yo hayır normal lisansta olan çoğunluk bilgiler var 1 kaçı hariç onun da sorun yaratacağını sanmam ; ki zaten kayıt yaparken telefon ve acil ulaşabileceğimiz noları bırakıyoruz .. :in:

• Beğen

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
son aldığım habere göre federasyondan .. kırmızı gösterilen yer daha çıkmamış lisans bugün yapılıcakmış ve bugün son imiş herkesın haberı olsun ve bana dedı 1 kaç kişinin resimlerınde ve biglilerinde eksiklik ve sorun var onları düzeltseler iyi olur aksi takdirde lisansı çıkmayacaktır herkesın bilgisine !!!! :in:

bendede sorun vardı resımde .. düzelttim

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
haydi hayrlı uğurlu olsun herkesın UCİ LİSANSI onaylanmıştır KAMİL ALEV,ARAM TABAR,NEVZAT KÖSEOĞLU,MERT BAĞCILAR,FERHAT ATİK,EDA KUNUK,HAYATİ UFAKMERCİMEK bu kişiler için üzücü haber henüz onaylanmadı ve sanırım uci lisansları çıkmayacak galıba öyle gözüküyor inş. yarış alanında anlaşma sağlanırda bu kişilerde yarışa.. aramıza katılırr .. BÜYÜK İHTİMAL BU KİŞİLERİN BİLGİLERİ EKSİK VEYA FOTOĞRAFLARI UYUMSUZLIK OLMUŞTUR ..:in:

Blasto

Üye
Tepki
33
iyi haber icin tesekkurler umarım basvurusu kabul olmayan kisilerinde sorunu hallolur...

• Beğen
Tepkiler: cesar çakas

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Koyduğum fotoraf vesikalıktı ama anlmadım. bilgilerde doğru.. ne yapmam gerekli şimdi benim,zaten tarihide geçti gibi bişey. onaylansa bile bu yarıştan sonraya sarkacak..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Konu ile ilgili pek bir bilgim yok ve de olmadığından ötürü bir kaç sorum olacak.
UCİ lisansı neden ve hangi yarışlara katılabilmek için gerekli.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@Mert Bağcılar

mert seninle beraber 1 kaç önemli kişilerde bu durumda dediğim gibi ..inş. c.ertesi veya pazar sabahı halledilir, hissim söylerki 1 kereye mahsus bu durum kabul edılebilir inş. düşündüğüm gibi olur :( ama diğer lisansınızı mutlaka getirmeyi unutmayın ,en azından belki bir şansınız olur:in:

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
@iconaclast

bu sene bazı yarışlar UCI takviminde JR kategori olarak da (ve elit) varlar. Bunun anlamı, UCI komiseri isterse lisansları kontrol edebilir. Bu durumda (UCI) lisansınız yoksa katılamazsınız.

Yani bizim GSGM lisanslarını UCI tanımaz. Federasyonun vereceği UCI lisansı lazım.

Tabiki UCI takviminde olmayan kategorilerde (yıldız, master vs..) UCI lisansı gerekmeyecek.

henüz benm de çok bilgim yok bende bu merak doruğundayım :rolleyes:

• Beğen

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
@cesar çakas

o bir kere her yarışta oluyor ali, umarım federasyon halleder....

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
lisans bu sezon çıkmayacak mı yani anlamadım fotografımı değiştirip tekrar başvurdum ama kaydınız daha onaylanmamıştır diye uyarı verdi nasıl olacak

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
son onaylananlarda ben varım :)

Tepki
32
bende bir soru sorayım uci lisanslarını her sene vize falan yaptırılması gerekli mi ?

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Ben başvuru yaptığım halde listede adım bile gözükmüyor... onaylanıp onaylanmadığı malum