UCI Dünya Dağ Bisikleti Şampiyonası 2013: PIETERMARITZBURG, Güney Afrika

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Arkadaşlar, yarış az önce yapıldı. Dünya şampiyonasının 6. ve son ayağıydı. İlk sıraya tahmin edildiği gibi Nino Schurter, 2. sıraya Manuel Fumic, 3. Sıraya Jose Antonio Ramos Hermida yerleşti. Ve Nino, 2013 Dünya Şampiyonu Oldu.

Nino, yarışı hep en başta götürdü. Finish'e varmadan bir önceki son dönüşte arkayı bayağı bir kaydırdı ama çabuk topladı ve birinciliği kimseye kaptırmadı.
Nino Schurter'in bisikleti 27.5" tekere sahip. Bu dünya piyasası için yeni bir ölçü, ama başarılı olduğunu kanıtladı.

Yarışı bu linkten HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Aşağıdaki ayar düğmesinden kaliteyi ayarlamayı unutmayın. Ve Red Bull'un bu sitesinden neredeyse bütün yarışları canlı olarak izleyebilirsiniz. Yarış çok çekişmeli ve eğlenceli geçtiği için canlı yayını bırakıp konuyu açamadım kusura bakmayın. İyi Seyirler. Yorum Yapmayı Unutmayın.

Link: (link)

Scudo

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Arkadaşlar Dünya Dağ Bisikleti şampiyonası yapıldı kimse yorum yazmamış. Biraz ilgi alaka lütfen.

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@Yücel Dk

Bisikletinin markasıda Ghost'muş zaten :) Bayanları izlemedim ama yeni bir isim birinci oldu diye duymuştum. Benim Favorim ve idolüm Nino Schurter'dir. :) Youtube da kanalını bulamadım aynı Merida'nın koyduğu videolar gibi videoları varmı diye araştırdım ama bulamadım. Scott'un bir kanalı var ama oradakilerde bisikletleri tanıtıyor.

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Aga onu bunu bilmem . Alexandra Engen ve Katrin Leumann destekcisiyim :D Ghost Race 5000 alcam ins. su dolar euro ıvırı zıvırı beklıcem biraz daha :)

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Euro sport gibi bir kanal verse izleyen daha çok olur aslında. Neden kanallar da yok bilmiyorum. Bende bugün redbulldan bir yarış izledim. Güzel site iyi yayın!

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@Yücel Dk

Tercih meselesi :D Benimde kadınlarda favorim Emily Batty'i :) Yalnız dolar'ın düşmesi uzun bir zaman alacak gibi görünüyor. Birde bunun fiyatlara yansıma aşaması var :) kışın sonlarına doğru :D

@Onur Ali İmren

Eurosport verdi mi bilmiyorum ama Red Bull işini iyi yapıyor. Türk kanallarından böyle bir şey beklemeyin. Onlar Futboldan başka gündem bilmez.