Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

UCI 2009 Yol Bisikleti Yarış Takvimi

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında tecadisk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tecadisk

    tecadisk Kıdemli Üye

    Kayıt:
    29 Aralık 2006
    Mesajlar:
    264
    Beğeniler:
    442
    Şehir:
    istanbul
    Seviye:
    UCI 2009 Yol Bisikleti Yarış Takvimi

    Merak edenler için...

    İmkan olsada hepsini izleyebilsek. Anlatımları berbat olsa da eurosport en azından bir kısmını canlı yayınlıyor...


    20.01./25.01.09 Tour Down Under AUS

    08.03./15.03.09 Paris - Nice FRA

    11.03./17.03.09 Tirreno - Adriatico ITA

    21.03.09 Milano - Sanremo ITA

    05.04.09 Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres BEL

    06.04./11.04.09 Vuelta Ciclista al Pais Vasco ESP

    08.04.09 Gent - Wevelgem BEL

    12.04.09 Paris - Roubaix FRA

    19.04.09 Amstel Gold Race NED

    22.04.09 La Fleche Wallonne BEL

    26.04.09 Liege - Bastogne - Liege BEL

    28.04./03.05.09 Tour de Romandie SUI

    09.05./31.05.09 Giro d'Italia ITA

    18.05./24.05.09 Volta Ciclista a Catalunya ESP

    07.06./14.06.09 Criterium du Dauphine Libere FRA

    13.06./21.06.09 Tour de Suisse SUI

    04.07./26.07.09 Tour de France FRA

    01.08.09 Clasica Ciclista San Sebastian ESP

    02.08./08.08.09 Tour de Pologne POL

    16.08.09 Vattenfall Cyclassics GER

    19.08./26.08.09 Tour of Benelux

    23.08.09 GP Ouest France - Plouay FRA

    29.08./06.09.09 Deutschland Tour GER

    29.08./20.09.09 La Vuelta a Espana ESP

    17.10.09 Giro di Lombardia ITA


    www.uci.ch
     
  2. tecadisk

    tecadisk Kıdemli Üye

    Kayıt:
    29 Aralık 2006
    Mesajlar:
    264
    Beğeniler:
    442
    Şehir:
    istanbul
    Seviye:
    TOURDOWNUNDER

    Yeni yılın ilk yarışı 20 - 25 Ocak tarihlerinde Avustralya Adelaide'de yapılacak 19 takım 187 sporcunun katılımı var ve Armstrong'u Astana mayosuyla seyretme şansımız olacak tabii eurosport naklen yayınlarsa...

    Stage 1. - 20.01. Norwood - Mawson Lakes 140 km
    Stage 2. - 21.01. Hahndorf - Stirling 145 km
    Stage 3. - 22.01. Unley - Victor Harbor 136 km
    Stage 4. - 23.01. Burnside Village - Angaston 143 km
    Stage 5. - 24.01. Snapper Point - Willunga 148 km
    Stage 6. - 25.01. Adelaide City (criterium) 90 km

    TEAM COLUMBIA (USA)
    ASTANA (LUX)
    AG2R LA MONDIALE (FRA)
    SILENCE - LOTTO (BEL)
    TEAM KATUSHA (RUS)
    TEAM SAXO BANK (DEN)
    BBOX BOUYGUES TELECOM (FRA)
    COFIDIS (FRA)
    FRANCAISE DES JEUX (FRA)
    CAISSE D'EPARGNE (ESP)
    QUICK STEP (BEL)
    EUSKALTEL - EUSKADI (ESP)
    MILRAM (GER)
    LAMPRE - N.G.C (ITA)
    RABOBANK (NED)
    LIQUIGAS (ITA)
    GARMIN - SLIPSTREAM (USA)
    FUJI - SERVETTO (ESP)
    UNISA - AUSTRALIA (AUS)

    www.tourdownunder.com.au
     
    ramon71 bunu beğendi.
  3. Serdar Emre ACAR

    Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

    Kayıt:
    27 Kasım 2008
    Mesajlar:
    763
    Beğeniler:
    384
    Şehir:
    âksaray
    Seviye:
    Ya bizim bu yarışlara katılmamız içim kaç fırın ekmek yememiz lazım.
     
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.