Twicycle - Eller de boş durmasın ade bakam

SOZUAK

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Barış SÖZÜAK
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Konsept tasarim ve ulkemizde ucuz olmasi. Mumkun degil. En basta ithalat izinlerinin alinmasindan yedekparca stoguna kadar bir de dusuk kalacagi kesin satislari dusununce ulkemize gelmeyecegi asikar. Kaldi ki yurtdisinda da aman aman satis rakamlarina ulasmaz. Toplumsal dinamikler yurtdisinda da yok mu saniyorsunuz. Bunu pro sporcular kullanabilir onda da tercih edilmez zira amac hizli gitme isini musabakalar icin onayli bisikletlerle yapmak zorundalar ben bununla yarisacagim diyemezsiniz.
Bir de bizim toplumumuz 15-20 kg lik cift amortisor dusuk basincli genis taban lastigi daha cok sever.

Scudo

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.283
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu arkadasi sariyer sahil yoluna alalim. Orada cok verimli kullanir. Valeler falan..
Bu arada bunun on gobek icin fixed versiyonunu dusundum de, yok vazgectim dusunmekten, butun gece uykusunda tavuk gibi öne arkaya...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu tasarim oldukca guvensiz olume davetiye resmen . bisiklette elciklerde bir sistem olabilir . elcikleri sikinca bir yayda enerji depolayip istenilen zamanda bunun turbo gibi kullanildigi bir sistem tasarlamak istiyorum ama sadece istiyorum gerisi yok

DDŞ

Üye
Tepki
52
İsim
Doğukan
Bisiklet
b'Twin
Tasarimi kullanissiz bulmus olabilirsiniz fakat insanlarin gunlerini aylarini verdigi bur prototipi, onca emegi asagilamak ve cop yerine koymak hic birimizin uzerine vazife degildir.

Insanoglu hele ki bizim milletimiz yeniliklere kapalidir zaten, bu kadar isyan gayet normal bu yuzden. (Simdi cikar akillinin birisi vay efendim tehlikeli de baslarim boyle tasarima da ivir zivir diye)

Bence denemeye deger

• Beğen
Tepkiler: emir yakup bulut