Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tuzla'dan sevgilerle

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Gökhan Bayar tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Bayar

Gökhan Bayar Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. İsmim Gökhan. İstanbul - Tuzla'da yaşıyorum. Foruma dün üye oldum. Aranızda yeniyim. :rolleyes:
    Bisiklet, küçüklüğümden beri tutkudur bende. Ancak üniversite yıllarımdayken bisikletim çalınmıştı ve o zamandan bu yana pek kullanamıyorum. Nedendir bilmem yenisini de almadım. İki yıldır bisiklet alma fikri aklımda. Fakat çeşitli sebeplerle erteledim. Ta ki bu haftaya kadar. Artık kesin kararlıyım ve Allah'tan bir mani olmazsa bu hafta alıyorum inşallah. :in:
    Dağ bisikleti ve şehir bisikleti arasında kararsızım. Genelde sahilde kullanırım diye düşünüyorum. Ancak dağa, araziye de çıkma ihtimalim de var. Kron xc250 / Salcano Astro / Sedona 700V / Sedona 300S modelleri arasında gidip geliyorum. :eek:
    Bisiklette yeni değilim ve kullanımı konusunda kendime güveniyorum. Ancak dediğim gibi bir süre uzak kaldım. Siz ne önerirsiniz? Alırken en çok dikkat etmem gereken hangi özelliklerdir? Limitim 800 TL'ye kadar.
    Biraz alışma ve ısınma sürecinden sonra turlara da katılmayı düşünüyorum.
    Herkese iyi çalışmalar diliyorum. :)

2. Osman Dikgöz

Osman Dikgöz Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    İçine hangisi siniyosa onu al :D Tuzladan Birini Buldum :D

3. SERKAN ÇİFTÇİ

SERKAN ÇİFTÇİ Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    öncelik olarak, nerede kullanacağına karar vermelisin. eğer toprak yola, engebeli yollarda da kullanacaksan mtb al. ama yok sadece asfalt yolda kullanıcam dersen şehir bisikleti al. salcano city modellerine bak derim.

4. Ertuğrul Mengi

Ertuğrul Mengi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  5. Emrah KARAKAŞ

Emrah KARAKAŞ Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Merhaba arkadaşlar bende foruma yeni katıldım. Güzelyalıda yaşıyorum geçen ay Carraro 225 aldım. İş arkadaşlarımızda haftasonları maltepeye kadar turlar yapıyoruz. Sizinlede beraber yapabiliriz. Etkinlik için haberleşelim lütfen katılmayı isterim.