Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tuzlada bir kaç iyi adam

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Can Erdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Arkadaşlar daha iki gün önce cumartesi sabah 10gibi tuzla sahilde otobüs beklerken gördüm üç tane scottlı pıt pıt geçiverdiler önümden,bakakaldım sonra daha bu akşam 2100 civarında bir tane tam takımlı edavatlı bir arkadaşı daha gördüm fuvv diye geçti gitti, çok merak ediyorum kim bu tuzlalı bisikletçiler?Hayır, dursalar gider konuşurum ama durmuyolar, gelip geçiyolar. Vardır belki diye yazıyorum bu sitede o arkadaşlar,herkese iyi pedallar.

Recep TOPAL bunu beğendi.
  2. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    birtanesi çağrı :) scott yol var s30 u var başkada bildiğim yok ama dayımlar tuzlada oturuyor onların sitedede biri varmış bi türlü göremedim ama öle diyolar yolcumu mtb mi bilmiyorum ama.

Alper Onur ARSLAN bunu beğendi.
  3. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Belki dayınızın sitesinde oturan benimdir:) Gerçi daha yeni başladım sayılır(scot mtb) dayınız görmemiştir beni. Cumartesi sabah gördüğüm ve bir takım gibi giden scottlı arkadaşlar o kadar süratli geçti ki kasklarına mı baksam,taytlarına mı baksam, modele mi baksam derken görme alnımı 2 saniyede terk ettiler:) yani bu süratı sanırım mtb ile sağlayamazlar. Ben de tuzlada oturuyor ve okuyorum böyle tek başına sürmek o kadar keyif vermiyor en azından birileri olsa da peşlerinden pedal pedal gidivesem:) Çağrı arkadaşınızı umarım görürüm yine tabi durmadığı sürece peşinden koşmam mı gerekecek ne.

4. Recep TOPAL

Recep TOPAL Bisikletkolik

Seviye:
    fuvv diyemi geçti:) ne güzel ses çıkarmışlar öyle.hadi söyleyin bakalım geçenler kimdi...

Can Erdoğan bunu beğendi.
  5. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Bence de söylesinler saklamasınlar, bisiklet sporuna yeni sevdalanmış birine ayıp edilmiş olur demi:) ve evet lastik yeri öyle güzel öpüyordu ki fuvvvv sesi kulakları okşuyordu...

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
  6. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Tasvirlerinize hayran kaldım :D
    Gerçekten şaka yapmıyor veya dalga geçmiyorum.
    ve evet lastik yeri öyle güzel öpüyordu ki fuvvvv sesi kulakları okşuyordu...
    Bu cümlede benim sayabildiğim 4-5 edebi sanat var :D

Can Erdoğan bunu beğendi.
  7. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim kardeşim, edebiyat en çok sevdiğim spordur diyeyim ama şımarmayayım:)

M.Burak KARADAĞ bunu beğendi.
  8. samet_özdemir

Seviye:
    yok dayımlar uzun zamandır söylüyo zaten söyledikleri kişinin yaşı 50 falan olması lazım :) siemens de çalışıyormuş işede bisikeltle gidiyormuş hatta ben oraya ne zaman gitsem onuda söylüyorlar :) çağrı bu mesajı görür size döner ama şuan kesn uyuyodur iznikten geldik bu akşam yorgundur bi ben anormalim hala ayaktayım o gruptan :)

bende pendikteyim eğer akşamları çıkarım binerim diyorsanız akşamları bostancı fenerbahçe yapıyoruz bazen tek bazen bir kaç kişi oluyoruz bekleriz ;)

9. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:

Estağfurullah ne demek :D bende severim edebiyatı :D

10. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Tabi ki ne demek seve seve. Ben de akşamları tuzla pendik yapıyordum sahilden sahilden. Fakat son zamanlarda yeni flaşörümün ve bir kaç aksamın gelmesini beklediğim için akşam saatlerinde çıkmıyorum, malum güvenlik sorun oluyor arkadan gelen arabalar nedeniyle. Yarın öğleden sonra pendiğe doğru devam edeceğim tekrar, belki karşılaşırız haberleşiriz, çok iyi olur.:)

ayhan b ve samet_özdemir bunu beğendi.
  11. samet_özdemir

Seviye:
    yanlız iş durumundan dolayı gündüz çıkamıyorum ben saat 18:00 işten çıkyıorum işe bisikletle gidiyorum pendikten gelen olursa pendike gidiyorum ordan bostancıya tekrar devam ediyoruz ve geri dönüş tuzlaya geri dönüş sıkıntı olabilir sizin için onun dışında sahil hep aydınlık sizin tek sıkıntınız kaynarca tarafı olur.

ayhan b bunu beğendi.
  12. Campagnolo

Campagnolo Kıdemli Üye

Seviye:
    Tuzla bostancı tuzla kaç km eder acaba ?

ayhan b bunu beğendi.
  13. samet_özdemir

Seviye:
    pendik ido önü bostancı dürümcüler tam 17 km tuzla pendikte olsa olsa 10 km dir sahilden mopaşın ordanda sahile tekrar en yakın yer orası sanırım sahile inmek için tersanenin önü kötü çünkü köpekler falan hele birde akşam karanlıkta beter ayyaşı tinercisi herşeyi olur gece kullanmıştım o yolu bikere abanmıştım pedallara biran önce sahile varayım die :)

ayhan b bunu beğendi.
  14. M.A.Y.

M.A.Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba,

Tuzla Kiptaş 2 'de oturuyorum, bu civarda bi oluşum varsa ben de katılışım :p yapmak isterim.

Saygılarımla........

ayhan b bunu beğendi.
  15. samet_özdemir

Seviye:
    tuzlada sakin pendikten bi aralar biz çıkıyorduk ama kimse kalmadı 2 kişi kaldık biz devam ediyoruz size en yakın sadece bizde caddebostan yapıyoruz akşamları bekleriz.

ayhan b, berkant kirtilli ve M.A.Y. bunu beğendi.
  16. berkant kirtilli

berkant kirtilli Yeni Üye

bende tuzladayım.iletişime geçelim...

ayhan b bunu beğendi.
  17. ayhan b

ayhan b Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar bende tuzladanım malumunuz,avsar cafe turundan biliyorsunuzdur sanırım, istasyon mahallesında oturuorum tuzlalı arkadaslar varsa ırtıbata gecelım mutlaka,ben tuzladan bostancıya devamlı gıdıp gelıorum 34 km falan tuzla ıstasyon bostancı arası,tuzlada benı mutlaka görmussunuzdur beyaz corratecle,bı ara yolla takılıodum ama ama suan corretec var,tuzlalı arkadaslar mutlaka ırtbata gecelım derım ben ,

M.A.Y. bunu beğendi.
  18. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Ayhan abi ben seni gördüm galiba ben de tuzladayım, tuzlada başka corratecli yoktur herhalde hatta ben seni berberde gördüm sanırım:) Ben düzenli bir şekilde çıkamıyorum dışarıya, çıkarsam da tuzla bostancı veya tuzla pendik yapıyorum, tercihen gündüz saatleri tercih ediyorum, ben katılamasam da diğer arkadaşların tuzlada böyle bir oluşum yaratabilmelerini görmek gerçekten çok isterim, arada sırada bir iki kişi daha görüyorum, bir tane scottlu vardı çarşıda görmüştüm, bir akşam dönerken akşam saatlerinde çıkmış birini görmüştüm ön farının desibeli çok düşmüştü, böyle işte irtibata geçelim

19. samet_özdemir

Seviye:
    tuzladan çağrı die bi arkadaşımız daha var tuzla sahilde oturuyor forumdan üyeliği iptalmi olmuş ne giremiyor onunlada çıkabilirsiniz scott s40 yol u var irtibata geçecek varsa facebooktan çağrı kolçak isteyen olursa telefon numarasınıda veririm ;) kendisi söyledi çıkarız bineriz die o yüzden yazıyorum onun adına yani ;)

20. ayhan b

ayhan b Aktif Üye

Seviye:
    slm can:) kardesım çağrıylada(bu arada çagrının no sunu alıp onlada irtibata gecelim derim ben,no su neydı? ) beraber göruselım ,her akşam mutlaka tuzla sahildeyım,suanda ben dahıl 4 sağlam bisikletçi,sayıyı arttıralım:)