Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tuzla Güven Ticaret'in yaptığı büyük terbiyesizlik.

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Tugay Kalbinur tarafından paylaşıldı.

1. Tugay Kalbinur

Tugay Kalbinur Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Haziran ayında aldığım astro 40 model Salcano bisikletimin süspansiyonunun sağ ön keçesi sürekli olarak çıkıyor aldığım ilk günden beri.Heralde 10-15 kere gitmişimdir yaptırmaya en sonunda bugun gidiyimde forumdan bir arkadaşmızın tavsiyesi üzerine yeni keçe sipariş ediyim dedim.Ne derlerse beğenirsiniz kandil günü seni kaldırımdan inerken gördük keçe bu yuzden çıkıyor atlıyorsun zıplıyorsun pazartesi getir bi bakalım maşa bozuksa garantiye girmez keçe değişirsede girmez.Eee ne girer dedim garantiye seni hele o kaldırımdan inerken gördük kesinlikle garantiye girmez!Mübarek kandil günü yaptıkları terbiyesizlik bardağı taşırdı.Pazartesi günü bakalım ne bahane bulup para alıcaklar.Bu arada 2 yıl garantili bisikletimin pedalı 1 ay önce kaldırıma sürtüp kırılmıştı bunada bnden para alarak değiştirdiler.Lütfen bana bu insanları nereye şikayet edeceğimi söylermisiniz artık bisikletimden tamamen soğudum binmek bile istemiyorum bu adamların yuzunden.Sakın olaki buradan bisiklet satın almayın ben evim yakın ve servis imkanı her daim olur diye aldım ama gelin görünkü işe bakın.Cevaplarınızı ve görüşleriniz sabırsızlıkla bekliyorum.

2. Murat cinar

Murat cinar Aktif Üye

Bisiklet:
    Atala
    Seviye:
    Tugay bey maşa konusu'nda yorum yapmıyorum ama bisikletin pedalı veya başka bir aksamı sizden kaynaklı kırıldı yamuldu veya başka bir şey oldu ise sizden bedelini alacaklar elbet bunda yanlış olan ne siz garantili alınca garanti neyi kapsıyor sanıyorsunuz.

3. baris34ince

baris34ince Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kaldırımdan atlarken gördükleri için söyledikleri laf saçma çünkü altındaki bisiklet mtb

4. Tugay Kalbinur

Tugay Kalbinur Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    pedal problem deil Murat bey ben maşa konusunda delirmek üzereyim.

5. mustafa genç

mustafa genç Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    mtb ile atlayıp zıplamayacaksınız da ne yapacaksınız biz zaten mtb yi şehirde kullanarak doğasına aykırı iş yapıyoruz bahaneye bak kaldırımdan atlarken görmüşler yakında tekerini dönerken gördük derler artık.

Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.
  6. Oğuz Özgenel

Oğuz Özgenel Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bence bir bisikletçiye 10-15 defa gitmeyin. Hemen garanti kapsamında değişmesini istiyorum deyip hakkınızı arayın. Sürekli düşüyorsa ya sizin yaptığınız birşeyden dolayı yada o parçanın hatalı olmasından dolayıdır. Ama Mtb bir zıplama atlama aracıda değildir. Sanırım akrobasi bisikletleri var onun için.

Büyük ihtimalle maşadan dolayı bir sorun vardır. Garanti kapsamında hatayı bulup değiştirirler diye umuyorum. Umarım sorununuz çözülür ve güle güle kullanırsınız.

7. Tugay Kalbinur

Tugay Kalbinur Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Değerli görüşleriniz için teşekkürler pazartesi günü herşey belli olacka ve bnde forumda paylaşacağım.

8. Alper Eren Ceylan

Alper Eren Ceylan Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    MTB ile kaldırımlardan atlanmazsa heralde hiç bir bisikletle atlanmaz öyle saçmalık olur mu ayıp yaptıkları...Bu güven ticaret bisikletten daha çok motorla ilgileniyordu bende bundan dolayı salcano almıyorum direkt olarak carraroya yöneldim.Cami mahallesindeki feridun ağbiyi işin ehli birisi olarak gördüm carraronun servisliğini yapıyor.Bnce bisiklet alınırkende oturduğumuz bölgedeki bisikletten anlayan servisi iyi olan markalar tercih edilmeli diye düşünüyorum.

9. Tugay Kalbinur

Tugay Kalbinur Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Feridun amca bnm favori adamım ama ne biliyim böyle olcağını bu arada bisikleti geçen pazartesi almadılar bayram falan diye bu pazartesi günü alındı bakalım sonuç ne olacak.

10. Mehmet H.

Mehmet H. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    mtb dağ bisikleti farzetki orda sürüyorsun hiçmi bisiklet biryerden atlamıcak zıplamıcak herkes şehirde kullandığı için garipsiyorlar galiba bazı arkadaşlar :)
    söylediğim akrobasi tarzında değil engellerin üstünden gitmek gibisinden