Tutmayan frenlerle 30 km yol yaptım :D

Scudo

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
@omerkabul@ttnet

Merhabalar karabükteyim biz bir arkadaşla akşamları turluyoruz bazen safrana çıkıyoruz safrana baya geldim ama bisikletle turlayan kimseyi göremedim doğrusu :)

kondisyon olarak fena durumda değilim ama bisikletim son derece eski ve ağır o yüzden çok dik yokuşlarda ve hızlı turlarda size ayak uyduramayabilirim bir de herhangi bir gruba üyemisiniz yada bir grubunuz var mı bunu bilmek isterim en kısa zamanda da arkadaşımla beraber bir görüşmek isteriz kalabalık turlara çıkmak çok zevkli olabilir

• Beğen
Tepkiler: omerkabul
Tepki
17
Bisiklet
Salcano
yani ne desem...feci ama çok feci adrenalin olduğu kesin...yüz kere daha öyle yola çıksan o yolculukta hissettiğin adrenalini alamaz vücut...ama bi şekilde sıyırmışsın ,sağsalim çıkmışsın diyelim...param olsa sana şöyle sağlam bi bisiklet alasım geldi sevgili murat,hakettiğini düşünüyorum...umarım en kısa zamanda sağlam bi bisiklet sahibi olursun...

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
: Confused: @gülden öztürk

murat ??? :D:D:D

teşekkür ederim para işini ayarlayacağız kaliteli bisiklet almamamın nedeni askerlik durumun belli olmaması bir bakmışsın 3 ay sonra temeltepede nöbet tutuyorum:D kim bilir :D

edit: artık frenler tutuyor tekerler dönüyor birkaç ufak sorun var onları da en kısa zamanda yaptırtacağız inşallah :D

• Beğen
Tepkiler: Gülden Öztürk
Tepki
17
Bisiklet
Salcano
vallaa burda da isim tutmak problem...önce okuyosun sonra sıra cevaba geliyor,tam adını yazacaksın hooop tekrar yukarı bakıyorsun adı neydi,ne okudum demin diye:))...sana yazarken de bi aşağı bi yukarı bakarken mesut olmuş murat,pardon:) sevgili Mesut Emin Yarıcı,hah şimdi tam oldu:)))

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Hocam sen adrenalini seviyorsun belli :D

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
Evet bunu yapalı uzun zaman oldu. Geçenlerde farklı günlerde birkaç defa da sağanak yağmurda çamurluksuz safranboludan karabük 200 evlere geldim göğsüme kadar çamura ve suya bulandım ama gerçekten çok keyifli :D sanırım artık bir çift çamurluk almanın vakti geldi :D

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben bisikletim de komple fren takımı olmadan gitmiştim çarşıya.3 - 4 tehlike dışında fark yok frenli ile.Onlardan da ayağımı maşanın arsına yada arka lastiğin arasına katarak kurtulmak mümkün :)

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
Bu arada birşey belirtmek isterim. Bisikletin dişli mtb lastiklerini düz lastik ile değiştirdim düz yol-hafif rampa karışımı bir yolda 45 km hız yapıp odun yüklü bir doc kamyon solladım demekki neymiş düz lastik iyi bişeymiş :D