Turlarda gereksiz ama sevimli malzemeler :)

19tunahan93

Daimi Üye
Tepki
485
İsim
Tunahan
Bisiklet
Fuji
İyi geceler forum. Bu gece turlarınızda ihtiyaçtan,tamamen kaliteli zaman geçirmek veya daha zevkli bir tur geçirmek için yanınıza aldığınız ama kullanmanın nasibi olmayan malzemelerinizi merak ettim. Ben ilk turumda pilav yapıcam diye pirinç ve arpa şehriye almıştım :) :) poşetini açamadan geri dönmek zorunda kaldı garipler. Ama bence pişman değiller pirinçlerin ve arpa şehriyelerin Marco Polo'su oldular sonuçta :) :)

Scudo

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.646
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Bu bir nevi günlük taşıma (edc) olayı gibi olmuş :) Gün içinde çatal iğneden neştere bir çok şey taşırım çantamda. Ama ne zaman lazım olacağı belli olmuyor ;)
Hatta metre bile vadır yanımda. Bir defasında birine lazım oldu, hemen adım geçti ortamda [emoji14]

SM-A300FU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mervan kızıl

Aktif Üye
Tepki
297
İsim
Mervan K.
Bisiklet
Giant
@Emre Yönlüer Dostum aman ha bu aletin kazmasına küreğine güvenip de zorlu kamplara gitmiş olma, yolda bırakır seni... Yine kaz ama hobi olarak yap... (Şahsen kullanıyorum.)

• Beğen
Tepkiler: Emre Yönlüer

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@mervan kızıl
Ben en fazla pikniğe gidiyorum zaten:) Mangal yaparken işe yarar diye aldım:D:harika::harika:

• Beğen
Tepkiler: mervan kızıl

ilhami35

Üye
Tepki
205
İsim
İlhami kolgak
Bisiklet
Scott
Motosikletle yaptığım turlarda hemen hemen her şeyden iki tane taşırdım.Ne olur ne olmaz diye :) Her zamanda kullanılmadan geri gelirlerdi.
Şimdi bisiklet turlarında hem daha az hem daha hafif ve birer tane malzeme ile yola çıkacak olmak beni kara kara düşündürüyor:kötü:

• Beğen

mervan kızıl

Aktif Üye
Tepki
297
İsim
Mervan K.
Bisiklet
Giant
@ilhami35 Ben bisiklette de elzem malzemeleri yedeğiyle taşıyorum ama... :) (Işık, yedek piller, çakmak, jant teli, göbek mandalı, fren pabucu, yedek iç lastik, bere, çorap, eldiven, gözlük, (kaskın yedeği zor oluyor ama, denedim :) ), yedek batarya, vs vs...

iksis

Aktif Üye
Tepki
155
İsim
ihsan
Bisiklet
Canyon
Aman, yedeğin yedeğini almayında yanınıza boşuna :D

Bi arkadaş yedek pilin sanırım yedeğini almış yanına :D Yedek pilide aldı ise gereksiz gibi geldi.

Ama yedek KEDİ şart sanırım :D BEnde hep 1 tane yedekli çıkıyorum yola :D

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Havlu :) Zaten en son lisedeyken yanıma almıştım, hiç kullanmadım. Aynı çantada koli bandı da vardı :) Ve o koli bandıyla yolda defalarca yama yaptım :)

mervan kızıl

Aktif Üye
Tepki
297
İsim
Mervan K.
Bisiklet
Giant
@silent_ship

Taşırken düşünmüyorum zaten, kafam rahat ya... :)

• Beğen
Tepkiler: silent_ship

gokhantig

Forum Bağımlısı
Tepki
362
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@FERDİ İKİZ

Yamayı direk koli bandı ile mi yapıyorsunuz yoksa yamanın üzerine ikinci katman olarak mı kullanıyorsunuz?