Türkiyenin En Batı Noktasına Hep birlikte Şehitlerimiz İçin Gidiyoruz!

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Merhaba Samet ( face1tr ),

Gecen sene bu geziyi yapan biri olarak 17 Mart ta baslaman da yarar var derim. Biz Yarimadayi 2 gunde turladik. 18 Mart gunu ,herkes Sehitler Abidesindeyken biz 57. Alay , Conk Bayiri'ni gezdik.Ertesi gunde Diger uc noktasini zaten beraberdik seninle de ve boylece biraz daha rahat bir tur oldu. Hele Conkbayir tarafi otobusler varken kabus olur.Bisikleti elinde goturmek durumunda kalirsin yokuslari tirmanamazsiniz.Konvoy km lerce oluyor,yol cok dar insanlar yollarda.Cok guzel ve katilimli bir tur olmasini dilerim.

Scudo

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
Merhabayın Arkadaşlar,
Degerli arkadaşlarım.Çanakkale şehitlikleri gezmek ve bızımde sızlere yardımcı olmak için Çanakkalelı biikletçiler olarak bır organısazyon yapmak ıstıyoruz.Eger bu düsüncelerımızı gerceklestırebılırsek katılım oranını yüksek tutmak ve konaklama yerlerını Çanakkale 18 Mart ünüversıtesınden arkadaslarımızla degerlendırıp sızlere bılgı aktaracagım.18 Mart gunu çok kalabalık oldugundan20 veya 21 mart olabılır.Kocaelı,Marmara ve degısık ünüversitelerden talepler var.Havalarda ıyı gıder konaklama yerlerınde cadırda kurabılırız.Organıze ettıgımızde sızlere bılgı verecegım.

Selamlar

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
ArkadaŞlar Bİzler Şehİtler Dİyarinda YaŞayan Bİsİkletcİler Olarak Sİzlere Gereken İlgİ Ve Alaka GÖsterİlecektİr ,her TÜrlÜ ZorlaĞa RaĞmen Sİz Burada Bu Kutsal Topraklarda Sİzlerİ GÖrmek Bİzlere Bİr Ev Sahİbİ Olarak Gurur Verecektİr .bİz Varol Bİsİklet Gurubu Ve Bİanchİ Olarak Sİzlere Elİmİzden Gelen Yardim Yapilacaktir .hepİnİzİ Saygiyla Selamliyor Ve TÜm Yurdum Bİsİkletcİlerİnİ Beklİyoruz

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
bu konu başlığını takip edin. zaten bizlerinde amaçladığı siz, biz, onlar derken bir şekilde 18 mart şehitler günü kapsamında Çanakkaleye gitme kararı almış tüm gurup, kulüp, dernek ve bireysel girişimlerin, gün geldiğinde geliboluda tek bir potada buluşabilmesini sağlamak...

Tepki
0
Hocam ben katlımak istiyorum Ve ben şöle bişe söliyim size ben bursada adana 4 günüde vardım :) öncelik uzun yol seviyorum Bursada gecerseniz lüften bana bir msj atarmısınız yada ben msn adresim bırakıyim :) ii pedallar herkes :) msn adresim basketboloyuncu@hotmail.com

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
biz yukarı taraftan, tekirdağ rotasını kullanarak gideceğiz ancak katılım konusunda istekliysen uludağ universitesi bisiklet kulübü ya da bursadaki diğer gurup ve oluşumlarla irtibata geçebilirsin.

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
uludağ üniversitesi bisiklet kulübü başkanı Emre Nan sana muhakkak yardımcı olacaktır. Kendisine bu sayfanın linkini mesaj olarak yolluyorum.

en kısa zamanda sana cevap verecektir...

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
program hazır, kapsamlı bir resmi evrak hazırlığı içindeyim şuan için. bu evrakları pazartesi günü okula vereceğim işte. ben bunları vermeden göztepede bir buluşsak, en azından neyi verdiğimi ve kafamda neler planladığımı sizler de görseniz daha sağlıklı olur. okudan sandığımızdan çok daha fazla ödenek alabiliriz gibime geliyor.

pazartesi saat 10.30-11.00 gibi bisikletle acıbadem kampüsünde olacağım. ders seçimi falan gibi konuları halletmem 10 dakkamı alır. ardından sende bisikletle okuldan gel ki birlikte göztepeye pedallayalım. muhtemelen göztepe de okuyan bazı arkadaşlar da bisikletleriyle orada olacaklardır. hüseyin zaten okula bisikletle gidip geliyor. temu nun evi karşıda olduğundan onun için bisikletli gelmek zor olabilir ancak bir güzellik yapıp o gün okula bisikletiyle gelirse ne mutlu bize... şöyle okulda grup olarak pedallamanın yapacağı reklamı daha başka hiç bir şey yazpmaz :)

dediğim gibi pazartesi bisikletlerle gelip göztepe yemekhanesinde yemeğimizi yiyelim, ardından çayımızı altıgende içip, toplantıyı bitiririz. ben evrakları spor daire başlanlığına vermek üzere bikletle ayrılırım, o andan sonra herkes kendi yoluna / dersine..vs

• Beğen
Tepkiler: bullshark

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
elbette gelebilirsiniz. son şekli ile turu çadır konaklamalı yapacak gibi duruyoruz, çadır ile yapacağımız için düzenlenecek bu tur sandığımızdan daha da ucuza gereçekleşebilir. Eğer sizde kondüsyonunuza güveniyor, çadır, heybe, kask, aydınlatma..vs gibi eksik malzemelerinizi de en kısa sürede tamamlamayı garanti veriyorsanız, haftaya düzenleyeceğimiz kamplı haftasonunu kapsayacak Sapanca turuna bizimle birlikte gelebilirsiniz. Bu tura katılarak hem Çanakkale gibi uzun bir yola hazır olduğunuzu bir nevi kanıtlamış olacak, hem de bizlerle önden bir tanışma fırsatı yakalamış olacaksınız.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Katılan ve Her anlamda destek verenlere canı gönülden teşekkürler.
Umarım katılım ve katılım kadar önemli olan hatırlatmalar etkili olur.Başarılar..

İyi Forumlar.

bullshark

Daimi Üye
Tepki
111
@SametAksuoğlu
tamam pazartesi bende bisikletle gelirim acıbadem kampüsüne. benim numaram sende var ararsın ben sabahtan gelicem yalnız.