Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye'de şehir şehir gezeceğim fakat..

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında asidodo tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba ben 17 yaşımdayım benim hayalim var ben Türkiye'de şehir şehir dolaşıp blogum da resimler videolara çekip yazacağım fakat Türkiye'de sponsor bulmak oldukça zor ben istiyorum ki en azından şehirlere gittiğimde gezeceğim bir bisikletim olsun istiyorum fakat malesef onuda bulamıyorum. Bu durumlar beni çok üzüyor. Buraya yazıyorum çünkü birisi en azından cevap verecektir. Yapma gezme bulamazsın gibi yorumlar mutlaka yazacaktır o yüzden buraya yazıyorum acaba sponsor bulabilirmiyim ya da sponsor olacak varmı? Soruyorum işte :)

2. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    ugur T ve asidodo bunu beğendi.
  3. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    o zaman sizinle irtibat halinde olalım çok sevinirim çok teşekkür ederim mutlu edersiniz beni :) ilk defa sizden olumlu yanıt alıyorum

4. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Bisiklet için Delta bisiklet ile görüşme yaptım sponsorluk sana bağlı dediler projeni anlatırsan yardımcı oluruz dediler sağolsunlar dükkanlarına çağırdılar bakalım ne olacak

5. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eğer forumda biraz araştırırsan ve ailenden gereken bütün izinleri aldıysan şayet. Soner Sarıhan ve Hasan Söylemez ile ilgili Konu ve Başlıkları incelemeni tavsiye ederim.Bu şekilde sponsor bulman çok zor. Umarım hayallerini gerçekleştirirsin Sağlıcakla kal :) Eskişehire gelir İsende konaklama ve Rehberlik ücretsizdir:)

ugur T ve asidodo bunu beğendi.
  6. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim planlarımda Mardin Eskişehir Manisa İzmir Ankara Van Muş şehirleri var planımda ayrıca gerekli konuların linkini yollarmısınız

7. İbrahim Halil Gülben

İbrahim Halil Gülben Üye

Seviye:
    Kardeşim bende diyarbakır bisiklet topluluğu adına konuşuyorum eğer şayet diyarbakırada gelirsen senle beraber diyarbakır gezisi yapar ve konaklamanıda misafirim olarak kalabilirsin.....

ugur T bunu beğendi.
  8. A.Kadir Ünal

Seviye:
  9. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Soner sarıhan verdiğiniz link sonuş bulamıyor :))

10. A.Kadir Ünal

Seviye:
    asidodo bunu beğendi.
  11. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim sizinle irtibat kuralım bakarsınız Eskişehire gelirim :))

12. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Hepiniz abilerimsiniz teşekkür ederim iyiliğiniz için fakat hayallerim suya düşüyor her dakika

13. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Cevabınızı yeni gördüm Diyarbakır'a da geleceğim fakat malum.. :)

14. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Moralinizi bozmak istemem ama bu tür gezilere sponsor bulmanız çok zor hatta imkansız. Çok daha kapsamlı ve ses getirebilecek projelerle sponsor arayışına girenlerin büyük çoğunluğu sonuç alamadılar. Çok az bir kısmı ise kısıtlı sponsorluk elde edebildiler.
    Duyurunuzda gittiğim şehirlerde gezebileceğim bisikletim olsun istiyorum demişsiniz. Turu bisiklet ile mi yapmak istiyorsunuz yoksa bisikleti otobüsle taşıyıp gittiğiniz yerlerde mi gezmek istiyorsunuz? Eğer bisikleti sadece gittiğiniz yerde kullanmak istiyorsanız bisikletsiz de bu işi yapabilirsiniz. Cesaretini ve yaşam tarzını çok beğendiğim ve takdir ettiğim Ümit Orhan çok az para ile otostop yaparak pek çok yeri gezdi. www.yolda.org adresinden yaptıklarını okuyup faydalanabilirsin.
    Son söyleyeceğim yaşamak ve istediklerimizi gerçekleştirmek için para çok önemli ama her şey değil. Hayallerini erteleme, cesaretini topla amaç sadece gezip görmek ve hayatta kalmaksa az bir bütçe ile pek ala gerçekleştirebilirsin. Önce kendine güven, yolun açık olsun.

15. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Mesajınız için teşekkür ederim fakat yaşımın küçük olmasından dolayı çok tepki alıyorum yapamazsın beceremezsin gibi buda moralimi çok bozuyor erteleme diyorsunuz ama bunları duyduktan sonra mecburen tamamen vazgeçiyor insan ben kendime inanıyorum fakat inanmakla olmuyor işte sadece

16. zahiradam

zahiradam Aktif Üye

Seviye:
    bireysel hedefleri olan bir tura sponsor bulamassın. toplumsal konularda proje geliştirmen lazım..

17. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Toplumsal derken ben düzenlesem kimse gelmez burada yayınlasam kimse gelmez :)) nasıl yapacağım

18. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Kardeşim benim,

Gerçekten güzel planların var. İl il gezmek gerçekten çok güzel ! Seni tebrik ediyorum.
    Diyarbakır'a da geleceksin taßi ki ! "malum...." diye yazmışsın. Hiç gerek yok. Olay felan yok burda. Kimsenin kimseye karıştığı da yok ! Ortalık karışık felan da değil. Gelmek istersen biz her zaman buralardayız ve bekleriz kardeşimizi ! Hiç kuşkun olmasın. Burada yaşayan biziz. Burayı yine biz biliriz! Dışarıdan konuşulan, anlatılanlara bakma sen !!!

19. asidodo

asidodo Aktif Üye

Seviye:
    Hayır abi yanlış anladın kimseden korkum yok benim demek istediğim 'malum...' para yok anlamında demek istemiştim yoksa karışık olsa umurumda olmaz korkum yok kimseden :)

İbrahim Aslanhan bunu beğendi.
  20. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kaptan Profil bilgilerine göre İstanbulda oturuyorsun.Yerinde olsam ilkönce Trakya taraflarına yada yakın ilçelere giderdim. Tek başına çıktığın için yolda tecrübe ve kendine güven hissi duyarsın.Kondisyon olmadan tüm Türkiye turu biraz zor olur kanısındayım.Ben tek başıma git gel 60 65 kmlik yola çıktım birde gittiğim güzergahta trafik yoğunluğu fazlaydı,sonuçta gidemezsin tek başına olmaz diye alaycı tavırlarla gülenler kapak olup susuverdiler.Ayrıca kendime güvenim arttı daha uzun yollar için cesaretlendim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.