Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye'de internet artık bitmiştir.

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında emre özgür tarafından paylaşıldı.

1. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim,ama artık türkiyede internet bitmiş durumdadır son 5 gündür nette öyle yavaşlama varki anlam veremdim,sürekli klabloları kontrol etim,yeniden başlatım,2 tane hdd var ikisinede format atım,modemi restledim,ne yaptımsa olmadı,ama biraz paylaşım platforumlarını okuyunca,yani rast gelince sadece bende değil,tüm ülke internet kulanıcılarının aynı durumda olduğunu anladım,bütün net sağlayıcıları yerlerde sürünüyor,sanrım bu türkiyedeki internet filitre olayı devreye girdği için bu şekilde,bundan sonra işler iyice bitik oldu hayatımda akılma gelmeyecek küfürleri ediyorum,ne yapmak lazım bilmiyorum tek başına bir şey yapılamıyor,zaten herkes sövüyor ama yinede ttnt gibi moktan servis sağlıyıcları kulanmaya devam ediyorlar bir eylkencemiz internet var oda bitti artık.

GEÇMİŞ OLSUN HERKESE :alkis::alkis::alkis:

BUYRUN BURDA BAYA KULANICI SÖVÜYOR :) BENDE İYİ SÖVDÜM AMA SÖVENDE SÖVMEYENDE YİNEDE KULANMAYA DEVAM EDİYOR BUNA İŞDE ANLAM VEREMİYORUM MADEM ŞİKAYETCİSİN SENDE,NEDEN KULANMAYA DEVAM EDİYORUSN ARKADAŞ,BEN DEĞİŞTRDİM UYDUNETE GEÇTİM ODA AYNI AMA BİR NEBZE DAHA İYİ

https://twitter.com/search?q=ttnet&src=typd&f=realtime

2. Hakan Can Onrat

Hakan Can Onrat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Superonline sorun yok, olan da duymadım sanırım TTNET te bir çalışma var.

ozan aktürk bunu beğendi.
  3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Benimde çok yavaş aynen.

emre özgür bunu beğendi.
  4. Egehan Kardaş

Egehan Kardaş Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    TTNet 2012'de sanırım YouTube'daki bir video sebebiyleydi, ülkedeki bütün interneti bir günlüğüne kesmişti. Biz de gidip internet alıyoruz bu adamlardan. Yönetim kurulu toplantısı yapılsın, derhal kapattıracağım bunları.

5. Serkan Mıstınoğlu

Serkan Mıstınoğlu Road Runner

Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    aa öyle demeyin. güvenli internet o :)

6. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    paylaşım platforumlaırnı az araşıtırır isen anlarısn sorun olup olmadığını aslında senede sorun var ama siz farkında değisliniz,süperonlinde ttnet alt yapısnı kulanıyor kısaca anlıcan nasılsa net neyse gerisini yazmim

dostum vala bende dahil hak ediyoruz ne de olsa deveye diken meselesi ulan süründürüyorlar yinede ttnt kulanmya devam ediyoruz neden çünki kulanıclaırn çoğunluğu genç kesim nasılsa faturayı ödeyen bir babaları annaları var genel itibarı ile dururm böyle,zere kadar hak etmiyorlar bu fiyata bu hızları bu net sağlayıcıları sundukları hizmeti,arkadşaım işde görüyorun ne diye kulanmaya devam ediyorsun iptal etir bak nasıl peşinde koşup hizmeti si.. si.. atrırıp fiyat düşüyorlar ama dedğim gibi kulanıcların çoğu baba parası ile ödedği için anlamıyorlar

7. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    TTNET'te ben kendimi bildim bileli çalışma var, yıllardır bitmek bilmedi be. :D

8. Egehan Kardaş

Egehan Kardaş Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    TTNet'in kendisi bir çalışma bana kalırsa, daha ziyade bir deneme. Halkın sabrını deneme :p

Yusuf Z. Şipal, emre özgür ve Sefa bunu beğendi.
  9. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    kardeşim şu an ttnet için geçerli değil yinede en büyük pay onlar içinde geçerli olsada türkiydeki bütün internet sağlayıcıları artık torba yasasımı ne bişeyle birlikte hızlıca filitreleme olayına girildi genel bu şekil yazılar kaynaklar ıspatlar yazıyor değişik platforumlarda vala ben sövmekten sövecek kelime bulamıyorum artık :)

10. halil halil

halil halil Kıdemli Üye

Seviye:
    interneti bitirmek istiyorsan yeraltı zırhlı fiber optik kablosunu denizin altında kes bi güzel. O zaman sağlam bitirirsin 1-2 gün.
    uyduya da bi çakman lazım bu arada.

emre özgür bunu beğendi.
  11. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    bugün sabah çok kötüydü,modemin yanına oturdum evde, reset attım sorun bende sanıyordum ama yalnız değilmişim.o kadar para veriyoruz yazık gerçekten bu kadar olmamalı.etkiye tepki doğuyor hala anlaşılamıyoruz üzülüyorum gerçekten böyle olmamalı

emre özgür bunu beğendi.
  12. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    geç bunları yılardır ttnet halka geçiriyor neyin denmesi herkesde paşa paşa koşa koşa ttnet alıp tıkır tıkır her ay faturalarını ödüyor,ve 3 beş ayda bir yapılan zamlarda hay hay efenim deniyor yada bir iki mırın kırın edip yine koşa koşa yağlı kazığıa ulaşabilmek için adeta yarışılıyor) tadı güzel olunca her ay istiyor işde kulanıcı kısmının çoğu :9

paylaşım platfrumlarını donanım haber gibi yerleri bir araştır bak yalnız değilsin internet olmadan para kazanamyan iş yerleri bile ver yansın ediyor oh beter olalaım hak ediyoruz yeahhhh

13. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Abicim ülkede iyiye giden bir şey yok gülsek mi ağlasak mı.

14. Caner Kartalgöz

Caner Kartalgöz Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu söze katılmamak elde değil ADSL geldiğinden beri bu ülkede net altyapısında çalışma var ama vaadettikleri hiçbir hızı hiçbirzaman veremiyorlar ve hala en pahalı.

15. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    aslında ülkede iyie giden çok şey oldu göz ardı edemeyiz dört dörtlük bir gurupta yok hiç olmasa kötünün iyisi şu ankiler diye bakıyorum ben,ayrıca vatandaş bir ses çıkarsa düzelir biz ses çıkarınca düzeliyor bazı şeyler yoksa nasılsa ses yok diye ver yağlı kazı ver yağlı kazı oh mis dersin sende :D

16. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    ttnet pişmanlıktır.
    ben evimde uydunet kullanıyorum.
    biraz tuzlu ama 10mb download hızı 1 mb upload hızı kota yada adil kullanım kotası yok.
    eğerki apartmanınızda kablolu yayın varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.
    ben 3 yıl önce keşfettim ve çok memnunum.

17. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    arkadaşım arıza olunca telefon acarısn hiç bir şekilde sistemlerinde bir sorun ile karşılaşamsın,suçlu sen olrsun en son pc izde virüs var derler :) yani anlıyacağınız 25 milyon kulanıcı bir iptal etirse varya herkese tek tek blow jopp bile yaparlar yeahhh :)

18. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İyiye giden ne oldu ben göremedim?

Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.
  19. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yoo bizim de ttnet yavaş değil ? Yaklaşık 100mb/s hızında...

20. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:

bende udunete geçtim yılar önce ama uydunetdede sorun var bu genel bu şekilde ama millet anlamıyor koşa koşa ttnete gidiyorlar :)

uyduneten çok memnuum yağmur çamur kar fırtına banamsınd emiyor meret ama 5 gündür buda bittik bende 10 mgps 50 akk kulanıyorum şu an akk takıldım yotubdan 144 p videoları izlme hızına düşüyor o bile dnuyor içler acısı içlerrr adam iş yerinde internet ile para kazanıyor adam resmen isyan ediyor

hızın yüksek az etklenmiyorusn nasılsa paraısnı papan ödüyor kardeşim senin üstüne alınmaman lazım :)

bisiklet turu oldu en başda eskiden bu derece ödenek verilmezdi asla bu derece takımlar gelmezdi en basitinden bu oldu,daha çok şey var az kafanı kaldır bak anlarısn

Nyusha bunu beğendi.