Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye Ziraat Kupası Görmeyenler İçeri :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hasan Kuru tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Dün şans eseri okula gitmedim ve kendi dükkanımıza giderken bir şişme çadır gördüm. Üzerinde kocaman Türkiye Ziraat kupası yazıyordu. İçi tıklım tıklım dolu ve çok sesliydi. Girmedim geçtim yanından. :)

Aradan bir iki saat sonra tekrar oradan geçerken içerinin kalabalığı azalmış bi bakayım ne var ne yok orada diye bir baktım kupa var. :D Yakından inceleme fırsatım oldu. Görevli istersen fotoğrafını çekelim dedi. Ne olduğumu bilmeden görevli beni kupanın yanına götürüp fotoğrafımı çekti. :D Sonra ücretsiz baskı yapıyorlarmış bir iki kopyasını aldım fotoğraflarımın. :D Sonra arkadaşlarıma mesaj attım oğlum bayramyerine kupayı getirmişler dedim. İçinden fenerbahçeli olan arkadaşlarım inanmadı dalga geçiyorlar zannettiler. Tabii 29 yıldan beri görmemişler. :) (şaka amaçlı tabii. yanlış anlaşılmasın.) Sonra fotoğrafı mms ile yollayınca anladılar ki şaka değil. :D İşte böyle bi küçük maceram oldu sizlerle paylaşmak istedim. :)

Sonradan öğrendim ki kupa orjınali değilmiş. :D Görevli çaktırma ama dedi sadece daha ucuz materyalden yapılmış olanının sergiliyoruz dedi. :D Ama orjınali kadar gerçek boyutlarda ve aynı dış görünüme sahip. :D

Sağlıcakla kalın.
    İyi forumlar.

sadana ve alper öztürk bunu beğendi.
  2. mustafa-38

mustafa-38 Forum Demirbaşı

Seviye:
    ilk yorum benden paylasım için tesekürler (bu arada okula şans eserimi gitmediniz) :D

3. Hasan Kuru

Hasan Kuru Onursal Üye

Seviye:
    Evet servisi kaçırdım. :) Okulla aramda 60 km var. :D

4. alper öztürk

alper öztürk Aktif Üye

Seviye:
    eğlenceli bir macera olmuş :) paylaşım için sağolun :)