Türkiye-Slovenya

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
Arkadaşlar Türkiye 95-Slovenya 68 maç süperdi özellikle ilk çeğreği çok beğendim ben:D evet yorumları alalım

• Beğen
Tepkiler: Sercan Sözer
Scudo

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Maç dediğin gibi çok güzeldi. Tamamını seyrettim. İnşallah yolun sonunda dünya şampiyonu oluruz..

Tepki
111
Ama ters bir şey var Cumartesi Sırplar'ı yendiğimiz taktirde pazar günü final oynarız buda büyük bir dezavantaj:(

Tepki
82
Geçen seneki Slovenya -Türkiye maçının rövanşını hakkıyla, fazlasıyla aldık.
Bu sene milliler harika bir oyun sergiliyor. Umarım nazar değmez.
Sanırım bizim ilk yarı final maçımız olacak Türkiye-Sırbistan maçı?

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Maç çok güzeldi, hem görsel hemde taktiksel açıdan hoşuma gitti. 3-5 tane pas harikaydı. 3 er 3 üçer, uça uça gömdük potaya :D

• Beğen
Tepkiler: Özkan Uzuncezar

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
3. kez katıldığımız Dünya Basketbol Şampiyonası'nda harika oynuyoruz. Geçen sene Polonya'da yapılan Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda (Euro Basket) yenildiğimiz Yunanistan, Rusya ve Fransa'dan sonra Slovenya'nın da hesabını da gördük. Sıra 2009'daki şampiyonada yenmemize karşın, bu seneki özel turnuvada ve 2001 Avrupa Şampiyonası finalinde (O dönem Yugoslavya adını taşıyordu) yenildiğimiz Sırbistan'la hesabı kapatmaya geldi. Elbette en zor maçımızı oynayacağız. Ancak savunmamızı daha da sertleştirip adamları yanlış tercihlere zorlar ve akılcı hücum edersek Sırpları da geçmemek için hiç bir neden yok.

• Beğen
Tepkiler: Özkan Uzuncezar