Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye sampiyonası sonuçları.

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında nuriaktürk tarafından paylaşıldı.

1. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    İsmail Ağıllı ve Bülent ÖZER bunu beğendi.
  2. semih__26

semih__26 Aktif Üye

Seviye:
    Tüm 1. 2. 3. Arkadaşları Tebrik Ediyorum... Özellikler BetMo arkadaşımızı Ayrı Tebrik ediyorum aramızda değilsin ama TÜRKİYE 3. müz Sensin;)

3. Emre Ede

Emre Ede Forum Demirbaşı

Seviye:
    Apoyu ve Bertanı kutlarım :) Bertan msjımızı burdan okuyamaz ama olsun, TR 3.sü Eskişehirden :D Apo zaten okur :D
    Tebrikler arkadaşlar başarılarınızın devamını dilerim...

4. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Allahım sana şükürler olsun :)

candede bunu beğendi.
  5. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    nihayet :)

6. hektor

hektor Yeni Üye

Seviye:

Nuri kardeşim, sonuçlara baktım ancak benim açımdan bir hata var... Ben 50+ Master'da yarışmama karşın, beni 40-49 da gösterip, 50+ da Sn. Bülent UTİN'i tek katılımcı ve de 1. ilan etmişler bu haksızlık yani...:mad: Halbuki doğum tarihinden durum açıkca görülüyor. Beni de 40-49 Master'larda DNF yazmışlar, anlamadım inanın... Çip sisteminde bu nasıl oluyor?.. İşin garip tarafı, bir arkadaşım yarış başlamadan bana, 50+ da benim tek kişi olduğumu söyledi, ben de start loop'tan sonra yalnızca bir tur atıp bıraktım, hem nasılsa tek kişiyim diye düşündüğümden, hem de 2. tur için yeterli zaman yoktu... (20 dk. kadar zamanım kalmıştı.) Düzeltilmesi mümkün mü bilemiyorum?
    Yavuz İLHAN

7. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    gurol abiye bir sölemek lazım düzeltirse o düzeltir belkide burayı görüp kendisi düzeltir .

8. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Gürol Beye ulaşırsanız halledecektir Yavuz Abi.

9. hektor

hektor Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler Nuri ve Erkut, eh o zaman Gürol arkadaşımızın görmesini bekleyeceğiz... (Başka nasıl ulaşılabilir bilmiyorum çünkü.)

10. Bibendum

Bibendum Bisikletkolik

Seviye:
    Ya Bayanlar yarışına baktım !....
    Örneğin :Anı Değirmenci kayıt yaptırmış fakat sonuçlarda yok.
    Şimdi tabela yapamamış puanmı alamamış yoksam yarışı bitirimememişmi ?
    Nasıl oluyor bu sonuçlardan çıkan anlam bilen varsa açıklama yaparsa memnun olurum ....

11. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Yavuz Bey (Hektor) bildiğim kadarı ile sporcu kategorisinde tek katılımcı dahi olsa gerekli turları tamamlayıp yarışmayı bitirmek zorunda. 60 dk size yarışmanız için verilen süre ise, son 2 dk.da bile olsa start-finişten geçtiyseniz yeni bir tur daha atmak durumundasınız. Bu nedenle DNF yazılmış olabilirsiniz.
    Ancak yaşınız ile ilgili durumu bilemem tabi ki. Kategoride bir hata yapıldıysa bir şey söyleyemeyeceğim.

12. hektor

hektor Yeni Üye

Seviye:
    Halil kardeşim, evet ilk söylediklerinde haklı olabilirsin, bir itirazım olmaz. Ancak şunu söyleyeyim; zaman 90 dk. ydı, ve de benim yaklaşık 20 dk. zamanım kalmıştı, tek olduğumu sandığımdan devam etmemin pek anlamı olmadığını düşünerek, start- finish deki hakemlere bırakabilir miyim? diye sordum, onlarda zaten bir tur daha atmam için zamanın yeterli olmadığını söyleyerek, isterseniz bırakabilirsiniz dediler, ben de devam etmedim.
    Ama, benim asıl itiraz ettiğim, yanlış kategoride değerlendirilmem. Ben size sonuçlar linkini tekrar vereyim:
    http://www.bisikletfederasyonu.gov.tr/upload/data/Turkish_CN_Results_all.pdf
    bakacak olursanız, ben 40-49 da görünüyorum. (Yavuz İlhan)
    Hemen altta ise 50+ sonucu var, ona da dikkat ederseniz, 1 tur görünüyor ve de zaman yok.
    Bir yanlış anlama olmaması için şunu da ayrıca belirteyim, benim Bülent Bey ile bir sorunum yok, ben geçtim veya o geçti diye, yalnızca benim de o kategoride olmam gerekir diyorum, zamanı zaten çipler tespit ediyor...

13. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Yavuz Bey, DNF zaten yarışı bırakmanın doğal sonucu sadece...
    1966 doğumlu olduğunuz lisans numaranızdan anlaşılıyor. Bu durumda kesinlikle kategoriniz 50+ olmalı tabi ki. Hal böyle olunca 50+ kategorideki rakibinizin 1 tur atmış olması, büyük olasılıkla sonuçların değişeceğine işaret ediyor.
    Nuri Abi (Nuri Aktürk) veya İsmail Ağıllı aracılığı ile belki Gürol Bey'e daha kolay ulaşabilirsiniz. Diğer türlü kendisinin forumda bu mesajı görmesini beklemek zaman kaybettirebilir size.

14. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    sonuçları bende anlamış değilim, ben yarışı bitirmek için yani 3. turu bitirmek için 2 km patlak teker üzerinde gittim ama DNF yazıyor gürol abi en kısa zamanda açıklar.

nuriaktürk bunu beğendi.
  15. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    yavuz abi bir işim çıkmaz ise yarın gürol abinin yanında olacagım durumu kendisine iletirim .

16. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    selam yavuz abi.gürol abi sonuçları düzeltmiş.

ismail senin dnf de söle olmuş bilal yarışı bitirmeden sen 3 turunu atıp burakmısın yarışı o yüzdende dnf olmussun.

17. gurol

gurol Onursal Üye

Seviye:
    Yavuz bey hatayı düzelttik.

İşin açıkcası tamamen insani bir hata, gözümüzden yaşınız kaçmış (genç gösteriyorsunuz diyebiliriz). Aslın kayıtları alan arkadaşım 50+da iki kişi olunca herkesi 40+ olarak değerlendirmiş. Doğal olarak o kategori içinde DNF olarak görüneceksiniz. Bülent bey -tek başına- podyuma çıktığından onu hatırlıyorum o yüzden onu elle ayırmıştık. Sizin yaşınız gözden kaçmış.