Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Türkiye Şampiyonası İçin İstanbul'a Gidiyoruz (19-20 Temmuz)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

1. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Fotoğraf Fotohasan'dan

Merhaba Bisikletseverler,

20 Temmuz Pazar Günü İstanbul Polenezköy'de yapılacak olan Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası'na bizler de iştirak etmeye karar verdik. Yarışçı olarak değilse de izleyici olarak orada bulunmak zevkli olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca ekipten destekleyeceğimiz arkadaşlarımız de elbet var.

Cuma gecesi Ankara'dan yola çıkıp, Cumartesi sabah İstanbul'da olmayı planlıyoruz.

Not: Yarış alanı, konaklama, yemek gibi konular hakkında henüz bir bilgim yok. Yarışçı arkadaşlar bu konuda bilgi paylaşımında bulunurlarsa sevinirim... Biz de buna göre nerede ineceğimize, nerede kalacağımıza daha kolay karar veririz.

İrfan Aşıroğlu bunu beğendi.
  2. Bulunmaz

Bulunmaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    KevSerSeri ve cruphasulie bunu beğendi.
  3. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    aman aman kimler geliyormuşşş :D :D hemen mangalaları yakalım ;)

şimdi arkadaşlar konaklama isteğiniz çadırlı kamp misalimi olacak yada parkura yakın otel v.s. düşünürsünüz.

*çadırla konaklama için biraz önce Bora Tirki ile görüştüm,parkura yakın olarak kilise bahçesini kullanım için uygun olduğunu ve bu çadırla konaklama için muhtarında yardımcı olacağını belirtti.

irtibat numaralarım sizlerde mevcut. ;)

şimdiden bayağı bir heyecanlandım ben,ankara ekibi katılımı ile tam bir şenlik havasında geçeçek yarış ortamı. :)

4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Tamam, akşamında da mangal yaparız :rolleyes: :lick3: Yaparmıyız Niko? :04:

KevSerSeri bunu beğendi.
  5. umicek

umicek Forum Bağımlısı

Seviye:
    afiyet olsun arkdaşlar
    cuma geceside mangal yapalım :) size yarışta güç kuvvet lazım :)

6. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Feedzone da tavuk mangal isteriz :D

Valla ulaşıum olarak şahsi çözümler dışında toplu taşıma olarak hiç bir bilgim yok.Üsküdar'a 30 km civarı bir uzaklıkta imiş yanlış hatırlamıyorsam.KEvser abla bagajı-çadırı kap gel 30 km sana dokunmaz karadenizden sonra :D

7. kerem_nurgür

kerem_nurgür Yeni Üye

Seviye:
    Tüh be gene kaçırdık...

8. Dinamo

Dinamo Forum Demirbaşı

Seviye:
    Parkur sanırım aynı olacak

9. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    Ankara ekibi polonezköye güzel bir çıkarma yapacağınızdan eminim,sizlerin katılımı ile daha keyifli bir ortam oluşacaktır,yarışta desteğinizi bekliyorum.

Yarışta görüşmek üzere, hoşcakalın.

10. bizekolik

bizekolik Kıdemli Üye

Seviye:
    kevseri umarım gorusuruz şimdiden hosgeldınız diliyorum. bizler kilisenın bahcesınde cadır kurmus olcaz goruşmek dilegimle

11. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Ay dur heyecan yaptırma şimdi... Ben sadece izlemeye geliyordum ama Ankara'dan öyle bir gaz verdiler ki sen de yarışa katıl denemiş olursun diye... Gelip parkura bi bakıyım çok teknik değilse tın tın tın gider, torunlara Türkiye Şampiyonasına ben de katıldım "i was here" demek için yarışa girerim. Benim gibi bir turcu ve keyifçinin yarışta hiç bir iddiasının olmayacağı malum hehehehe...

Nikocan özledik valla sizleri de. Ekibi toplayıp gelip cumartesi günü laflarız fena mı!...

Hakikaten bana komas... Anadolu yakasında inicez bakalım. Ordan sora sora bi şekilde Polenezköy'ü buluruz...

Mangal konusu espri gündemine oturdu sorma... Kevser sen basarsın biz mangalı yakarız tur attıkça ağzına pirzola sokarız diyorlar hahahaha... :D

Yarışta ciuuuuuwww ciuuuw diye kafası gözü sarılı geçenleri seçmekte zorlanıyorum ama önümüze geldikçe olleeeey diyeceğimiz kesin hahahahah... ;)

Biz de büyük ihtimalle kilisenin bahçesine çadır kurucaz. Bir şey sormak istiyorum. Oralarda alış veriş yapabileceğimiz yerler var mı? Yiyecek içecek durumlarını nasıl karşılayacağız?