Türkiye MTB Şampiyonası 2013 Bursa

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Evet arkadaşlar 21 Temmuz 2013 Bursa da Türkiye MTB şampiyonası koşulacak. İnşallah bende o yarışlarda olacağım sponsor bulmama ramak kaldı. :)
Geçen senenin Şampiyonu U17 de Onur Balkan'dı. Yanlış hatırlamıyorsam Elit Erkeklerde ki herkesten kısa süre de bitirmişti. Federasyonun sitesine ulaşamadığım için yeterli bilgileri yazamadım kusura bakmayın. Bide daha yeni olduğum için bu işlerde bu yarışa nereden kayıt yapılacağını bulamadım. Bilgili kişiler buraya yazarlarsa çok iyi olur.
Bütün sporcu arkadaşlara şimdiden iyi yarışlar...

Scudo

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Türkiye Bisiklet Federasyonu resmi sitesinde de yarış ile ilgili henüz ayrıntılara yer verilmemiş.Sadece takvim kısmında günü işaretlenmiş.Sanırım 1 hafta kala yarış talimatnamesi kısmında ayrıntılara yer verilecektir.Bursa'dan MTB ile ilgilenen yarışçı kardeş ve abilerimiz ön bilgilere sahip olabilirler.(Parkur-zorluk-tahmini mesafe-org.ayrıntıları v.s) Bende bilgi alırsam yardımcı olmaya çalışırım.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Takipteyim arkadaşlar,kesinlikle haberlerinizi bekliyorum..

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@erendiz çetiner

Sabırlar bekliyorum teşekkürler... Bide mümkünse parkurun kritik noktalarının fotoğrafları çok iyi olurdu.

Ubeyd

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Carraro
Kondisyonum iyi değil ama katılmak istiyorum böyle yarışların zorluk drecesi nasıl olur arkadaşlar yardımcı olabilecek olanlar var mı?

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
(link)

Bilgilendirme olur diye koyuyorum. Geçen senenin yarış incelemesi...

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@Ubeyd

Bir çok kişi eğlence için katılıyor ve benimde hiç bir bilgim yok :) Çünkü benimde ilk olacak inşallah şu sponsoru bulabilirsek. Ama yokuşlarda çok çok iyi olduğumu düşünüyorum Yozgat'a gelirseniz beni anlarsınız. her gün Gölet ve Şahin tepesi yapıyorum. Çok lezzetli yokuşlar. :) Bisikletim de görseniz bisiklet demeye diliniz varmaz...

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Katılacaklara başarılar ve tebrikler,çünkü kolay iş değil, sadece gidip katılmak bile ülkemiz şartlarında tebrik edilmesi gereken bir olaydır.

• Beğen
Tepkiler: The Ertuğrul

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
@ali tekintüre

Eyvallah ve teşekkürler Ali abi.. (abi dememde bir sakınca yoktur umarım). Bu benim ilk yarışım olacak ve hedefim belli... 1. olmak. Yalnız önceden yarış tecrübesi olan arkadaşlar bazı bilgiler verse güzel olur. İnce ayrıntıları vs.

Tepki
10
arkadaşlar bu yarışa istanbuldan gelmek isteyen arkadaşlar varsa feribot biletlerimizi alalım güzelyalıdan pedal çevirerek kent ormanına varalım

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
@Dinar İslamoğlu

Nasıl olacak daha detaylı anlatır mısınız? fiyatlarla, mesafelerle ve sürelerle :)

Ayrıca İstanbul'dan gidecek olanlar nasıl gitmeyi düşünüyorsunuz?

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Arkadaşlar yarış sonuçları ne oldu? Birde fotoğraf ve videoları buraya atarsanız seviniriz.

Abdullah Çalı

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Specialized
Yarış fotoğraflarını arayan arkadaşlar burada tahmine göre 400'e yakın resim var link : (link)

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
gençlerde bilal akgün ,+40 da yine bora tirki birinci olmuş vallaha helal olsun isimleri ezberledik artık

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
@alperen_69

Ama doğru ezberleyememişsin Bilal Akgün değil Bilal Akgül :)